Тільки для справжніх пані!

До чого сниться йде кров, сонник – кров у сні

До чого сниться йде кров, сонник – кров у сні

Зміст:

Носова кровотеча під сні можна вважати яскравим символом оновлення, переоцінки і духовних пошуків. У той же час, якщо йде кров з носа, то можна готуватися до втрати грошей і насмішок оточуючих. Як же розібратися, до чого сниться цей образ? Підкажуть сонники і конкретні приклади.

Тлумачення сонника подружжя Зими

Якщо уві сні йде кров з носа, то численні хвилювання і тривоги повністю позбавлять вас душевних сил. Приснилося подібна подія? Намагайтеся менше нервувати і не звертати уваги на дріб’язкові проблеми. Якщо з носа тече чистий яскраво–червона кровушка, то родичі розбагатіють. Якщо в ній є згустки, то ви витрачаєте даремно енергію, здоров’я і гроші.

Інтерпретація сонника Жовтого Імператора

Носова кровотеча під сні символізує захворювання, пов’язане з підвищенням температури. Це може бути як звичайна застуда або отруєння, так і більш серйозні запальні процеси.

Якщо уві сні вас стукнули по носі і бризнула кров, той у справах виникне несподівана перешкода. Це знак того, що вас можуть образити або зрадити. У будь-якому випадку сонник радить готуватися до переживань і хвилювань.

Довелося випадково впасти і розбити ніс до крові? У всіх проблемах звинувачуйте себе. Тільки особисте неадекватну поведінку або непродуманість дій призвели до складнощів.

Розшифрування образу за іншим сонникам

Містер Міллера запевняє, що кров з носа – це попередження про прийдешні неприємності і біди. Ще гірше, якщо уві сні кров тече настільки сильно, що заливає все навколо. Це ознака фатального невезіння і невдач.

В сонник від А до Я вказано, що крововтрата з зламаного носа знаменує пастку, в яку вас намагаються заманити недруги. Бачити, як кров йде з носа – до проблем у відносинах з коханою людиною і справах взагалі.

До чого йде кров у себе

Носова кровотеча у сні вказує на втрату життєвої енергії внаслідок якихось подій або неправильного поведінки. Однак є абсолютно протилежне тлумачення сну. Якщо тече кров світла і без згустків, то ви ведете розумне існування, виправдане помірними витратами.

До чого сниться, що йде кров носом? Для людей творчих це знамення нових ідей і натхнення, до яких ви з якоїсь причини ставитеся вкрай насторожено.

Приснилося, що раптово пішла кров? Є ризик серйозного захворювання. Якщо уві сні кривава юшка бризнула після удару або падіння, то в реалі зробите щось заборонене законом або мораллю. Рясна крововтрата вказує на чутки злісні плітки.

Приснилася кров з носа в іншого

До чого сниться, що кров йде в іншого персонажа? Якщо це ваш знайомий, то ви або випробуєте відчуття провини перед ним, або займете знову таки у нього гроші. Приснився кривавий ніс іншої людини? Він символізує душевні страждання через образи або сварки.

Бачити, що незнайомця хлинула кривава юшка у сні – до реальної небезпеки. Постарайтеся деякий час захистити себе від можливих нещасть: не ризикуйте, дотримуйтесь правил дорожнього руху, відкладіть далекі поїздки і т. д.

Кров з носа не зупиняється

До чого сниться, що кровотеча так і не зупинився. У сні це ознака довгого, важкого і ймовірно невиліковного захворювання, яке може привести до летального фіналу.

Приснилося, що ви не змогли зупинити крововтрату? Захворіє близька людина, і не в ваших силах йому допомогти. Це також ознака того, що врю та фінансові ресурси відніме власний недугу. Про результат хвороби можна судити по знакам в інших видіннях.

Йде кров з носа під сні – приклади тлумачення

Щоб зрозуміти, до чого сниться, що йде кров з носа, варто пригадати всі деталі побаченого в нічних мареннях. Звернути увагу на якість крові, велика кількість крововтрати і т. д.

Якщо приснилося, що ви вдарили кого–то, і бризнула кров, то постарайтеся не втручатися в чужий конфлікт, інакше наживете собі неприємності.

Самому вдаритися або впасти так, що пішла кров означає, що в проблемах доведеться звинувачувати власну незграбність. Іноді це знамення несподіваного щастя або буквально – дива.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться мак, сонник – мак уві сні

Зміст: Інтерпретація Міллера Маки по соннику подружжя Зими Тлумачення сучасного суміщеного сонника Приснився мак – трактування кулінарного сонника Що означає уві сні квітка Харчової мак – до чого сниться До…

До чого сниться магазин, сонник – магазин уві сні

Зміст: Інтерпретація Міллера Думка сонника Фрейда Магазин по соннику для всієї родини Що означає магазин по соннику Білого мага Тлумачення образу з жіночого соннику Повний і порожній магазин уві сні…

До чого сняться мандарини, сонник – мандарини уві сні

Зміст: Трактування східного сонника Мандарини по суміщеного соннику Бачити мандарин по соннику від А до Я Думка інших сонників До чого сняться гнилі мандарини Приснилися зелені мандарини Що означають мандарини…