Тільки для справжніх пані!

До чого сниться хвороба? Сонник — хвороба уві сні

До чого сниться хвороба? Сонник - хвороба уві сні

Зміст:

Коли людині сниться будь-яка хвороба, то це говорить про те, що йому потрібно самому про себе подбати, а вірніше, про своє здоров’я. Кожен, хто побачить себе у сні хворим, може очікувати появи неприємних чуток і пліток, що стосуються персони сплячого.

До чого сниться хвороба по соннику Міллера

Незаміжня жінка, яка побачила себе тяжкохворий, нехай сильно не засмучується з приводу того, що вона досі незаміжня, адже в її нинішньому становищі теж є маса переваг. Але якщо їй примарилось, що вона страждає яким-небудь психічним розладом, то всі її зусилля по частині завоювання серця вподобаного чоловіка будуть марними.

Коли уві сні є хворі родичі, то це віщує серйозні неприємності, які можуть легко зруйнувати сімейну ідилію і гармонію. Хвороба, не представляє загрози для життя, вказує на те, що людина просто втомився, і йому пора б гарненько відпочити.

Хворіти уві сні – трактування по Фрейду

Коли чоловік бачить себе хворим, то такий сон не обіцяє йому нічого хорошого. Це означає, що його лібідо буде на нулі, а окремим громадянам хвороба віщує швидку імпотенцію.

Але якщо жінка побачила сон, у якому вона хворіє якоюсь хворобою, то це означає, що дама сама себе звинувачує у фригідності. Найчастіше, ці звинувачення безпідставні, просто жінці не попадався партнер, здатний задовольнити її в плані сексу і втілити в життя всі мрії і фантазії, які коли-небудь виникали в неї у голові.

Якщо сниться, що людина страждає недугою, не піддається лікуванню, то це явно вказує на наявність у нього проблеми, яку неможливо вирішити. Коли сняться хворі люди, яких сновидець відвідує вдома або в стаціонарі, це означає одне: на любовному фронті він не зазнає поразок, а сексуальне життя просто вирує.

Що значить: хворіти уві сні. Сонник Ванги

Будь-яка хвороба у сні – знак тривожний. Подібне бачення означає, що скоро доведеться платити за рахунками: за погані думки, погані вчинки і за все те зло, яке сновидець зробив. Але це зовсім не означає, що людина може готуватися до смерті. Просто потрібно попросити вибачення у всіх скривджених і виправити всі помилки, які підлягають виправленню. Сон про хвороби – це свого роду попередження, що без покарання не залишиться ніхто.

Коли людина бачить уві сні, що він заражений хворобою, від якої ще не винайдено ліки, то таке бачення символізує совість. Вона просто гризе і їсть його за скоєний вчинок. Якщо побачити хворим близького родича, то значить, в реальності йому потрібна допомога сновидца або хоча б його увагу.

Привидівся мор або епідемія – бути екологічної катастрофи або техногенної аварії. Смерть від хвороби близького друга або родича віщує проблеми в особистому житті або виникнення розбіжностей між членами сім’ї.

До чого сниться хвороба по соннику Лоффа

Всякий, кому сниться хвороба, насправді доброзичливий і легкоуразливий людина. Настільки позитивний громадянин просто зобов’язаний міркувати про невиліковних хворобах і малювати в своєму мозку картини повного одужання. Якщо сновидець випадково підхопив вірус від іншої людини, значить, він має якийсь вплив на сплячого, що останнім сильно не до вподоби. Венеричне або інше «ганебне» захворювання, яким людина захворіла уві сні – це привід задуматися про свою поведінку.

Взагалі, кожна приснився хвороба символізує певні страхи, фобії і проблеми. І сон, в якому фігурує захворювання, можна дуже легко пояснити, якщо звернути увагу на деталі. Але іноді людині сняться «порожні» сни, сюжети яких навіяні переглянутими телепередачами, прочитаними матеріалами і реальною турботою про хворих родичів. На таких видіннях не варто загострювати свою увагу.

До чого сниться хвороба Сучасному соннику

Бачити себе уві сні хворим – нічого страшного. Це до легкого нездужання. Інша справа, якщо приснився хворий родич. Такий сон обіцяє неприємна подія в житті. Взагалі, хвороба – це ознака того, що пора приділити собі увагу і зайнятися власним здоров’ям. Якщо захворювання закінчується каліцтвом або інвалідністю, то варто переглянути своє життя і тверезо оцінити власні вчинки.

Якщо людина намагається приховати уві сні свою недугу, то і в реальності йому є що приховувати від оточуючих. Захворювання сечостатевої системи змушують подумати про взаємини з протилежною статтю. Напевно сновидець робить щось не так, з-за чого доводиться страждати іншим людям.

До чого сниться хвороба по соннику знахарки Євдокії

Всяка хвороба обіцяє неприємну розмову або реальну хворобу. Багато залежить і від захворювання, яким страждає сновидець. Наприклад, заразитися інфекційною хворобою – це до фінансових втрат, а захворіти гепатитом – до повного краху в бізнесі. Якщо бачити себе божевільним, що страждають шизофренією, то це до зради близьких людей. А коли сновидець бачить себе прокаженим, то це до зради партнерів по бізнесу. Тобто, комерсанта просто «підставлять» його компаньйони.

Сталося розлад травлення, значить, доведеться стати жертвою обставин. А якщо навпаки, сновидця здолав запор, то це символ того, що його організм потребує очищення, а для цього потрібно зовсім небагато: трохи змінити спосіб життя і припинити вживати в їжу рафіновані продукти. Коли сплячий відчуває головний біль, то це говорить про його низьку самооцінку і невпевненості в собі.

До чого сниться: болить зуб?

Для вірного тлумачення цього сновидіння, потрібно запам’ятати, який саме хворів зуб. Передній – до неприємностей у дітей; ікла – до неприємностей у друзів, жувальні – до проблем у родичів. Зуби на нижній щелепі символізують жінок, а на верхній – чоловіків.

До чого сниться хвороба рак?

Бачити себе уві сні хворим онкологічним захворюванням – це до сварки і до швидкого розставання зі своєю другою половиною. Подібна подія не пройде даром: сновидець може впасти в депресію чи не буде намагатися будувати відносини з іншою людиною. З такого стану він вийде нескоро.

До чого сниться: хворіє мама, тато, дитина, чоловік, дружина? Хвороба близького уві сні.

Якщо приснився будь-близький родич, який хворий, то такий сон є попередженням: у житті сновидца станеться непередбачене подія або його можуть обдурити. Можливо, що скоро доведеться вирішувати проблеми когось із рідні.

До чого сниться хворіти у сні?Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться плакати? Сонник — плач у сні

Зміст: До чого сниться плакати уві сні по соннику Міллера Що значить плакати, плач у сні — сонник Ванги Плакати уві сні — тлумачення по Фрейду До чого сниться плакати…

Сонник — таблетки уві сні

Зміст: До чого сняться таблетки по соннику Міллера Бачити таблетки уві сні. Тлумачення за Фрейдом Що значить: наснилися таблетки? Сонник Ванги До чого сняться таблетки по Сімейному соннику До чого…

До чого сняться ліки? Сонник — ліки уві сні

Зміст: До чого сняться ліки по соннику Міллера Що значить: побачити ліки у сні? Трактування по Фрейду Приснилися ліки. Сонник Ванги До чого сняться ліки по Сучасному соннику Що значить…