Тільки для справжніх пані!

До чого сниться хом’як, сонник – хом’як уві сні

До чого сниться хом'як, сонник – хом'як уві сні

Зміст:

Приснився кумедний хом’як? Уві сні цей звір має серйозний символізм. Він може відображати обмеженість сновидця у поглядах і одночасно вказувати на відносно безбідне існування. Сонники та приклади трактувань допоможуть зрозуміти, до чого точно сниться хом’як.

Інтерпретація по соннику Езопа

Тлумачення сну сонник радить починати з загальної характеристики цього гризуна. Хом’як – незвичайний звір, який воліє зберігати їжу безпосередньо у себе за щоками. Тому цей сновидний образ відображає людини, схильного до тотальної економії і постійного збагачення.

Бачити багато хом’яків у сні означає, що вам належить спілкуватися з людьми, в тій чи іншій мірі пов’язаних зі складськими роботами. Приснилося, що ви купили хом’ячка? Незабаром познайомитеся з багатою людиною і постараєтеся вивідати у нього секрет успішності. На жаль, незважаючи на досить близькі стосунки, це так і залишиться для вас великою таємницею.

У мріях ви виявили в будинку хом’яка? Сонник пророкує швидкий переїзд, а у вашому колишньому будинку оселиться зовсім незнайома вам людина. А ось бачити, як їсть хом’як – добре. Цей сюжет гарантує прибуток без особливих зусиль з вашого боку.

До чого сниться тікає хом’як, якого ви ніяк не можете спіймати? Це промовисте знамення незапланованих витрат. Причому найімовірніше вони будуть пов’язані з дітьми або родичами.

Тлумачення образу по соннику білого мага

До чого сниться хом’як? Уві сні він символізує такі якості як скупість і непотрібне накопичення. Саме вони в першу чергу і створюють масу складнощів у житті.

Бачити, як хом’як набиває щоки різними продуктами, означає, що особиста запасливість перетворилася на справжню манію. Сонник рекомендує приборкати надмірний матеріалізм і навчитися радіти звичайним речам.

Приснився хом’як в клітці? Ви повністю усвідомлюєте власні недоліки і намагаєтеся від них позбутися, хоча і не без праці. Уві сні тікає хом’як символізує особисті почуття і емоції, які загрожують вийти з–під контролю.

До чого сниться, якщо вам таки вдалося зловити спритного гризуна? Не варто переживати, скоро ви будете контролювати не лише себе, але і поточну ситуацію. Якщо ж у сні зловити хом’яка не вийде, то в реальності становище не виправиться.

Приснився хом’як – розшифровка інших сонників

Сучасний суміщений сонник вважає хом’яка знаком майбутнього благополуччя і відносного багатства. Східний жіночий сонник впевнений: хом’як уві сні попереджає про нападах жадібності. Ловити його – до проблем, які принесуть уявні друзі.

Новітній сонник Р. Іванова впевнений: наснився хом’як? Відмовтеся від поспіху, зараз головне – терпіння. Повний сонник Нової ери впевнений, що хом’як – сновидийное відображення прагнення до запасливості і збагачення.

У свою чергу сонник іменинників дає кілька трактувань цього образу. Приснився хом’як? Прийдешня хвороба буде пов’язана з внутрішніми органами. Хом’як уві сні попереджає про злодіїв і крадіжки в громадських місцях. Крім того ви спробуєте взяти в борг у багатої людини, але він вам відмовить.

До чого сниться хом’як білий, рудий, мертвий

Білий гризун у сні символізує домашні справи, рудий – все, що стосується грошей. Якщо приснився мертвий хом’ячок, то нарешті, з вашого життя підуть численні, але марні клопоти. Однак це явно не доведеться вам до душі.

Що означає хом’як в клітці, в руках

До чого сниться кумедний хом’як, який сидить у клітці? В житті намітилися зміни в кращу сторону. Причому відбудуться вони із–за незвичайної випадковості або стороннього втручання людини. Крім того хом’як в клітці символізує вкрай обмежену свободу або коло спілкування.

Довелося тримати хом’ячка в рука? Ви точно знаєте, що поруч з вами знаходиться безтурботний і досить поверхневий характер, але з якоїсь причини віддаєте перевагу тримати його буквально «при собі».

Приснилося, що хом’як кусає, тікає

До чого сниться тікає хом’ячок? Дуже скоро ви нарешті зможете відійти (хоча б на час) від звичних справ і непогано відпочити. Приснилося, що хом’як вкусив? Велику прикрість доставить чоловік або діти. Безневинний на вигляд хом’як цапнув за палець? Підведе той, кому ви цілком довіряли. Якщо ж у сні довелося бігати і ловити хом’яка, то сумнівне захоплення в підсумку призведе до того, що ви втратите всі свої накопичення.

Хом’як уві сні – ще більше прикладів

До чого сниться хом’як? Для тлумачення сну знадобляться будь-які, навіть самі, здавалося б, незначні нюанси.

У сні ви самі дивним чином стали хом’яком? Незабаром розбагатієте, отримавши величезну спадщину. І це серйозно зіпсує ваш раніше добрий і чуйний характер.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться – ходити уві сні

Зміст: Розшифровка по соннику Міллера Інтерпретація по соннику для стерви Думка нового сімейного сонника Ходити по соннику Данилової Сонник тлумачення Д. Лоффа До чого сниться ходити на підборах, босоніж Що…

До чого сниться ходити босоніж, сонник – ходити босоніж у сні

Зміст: Думка сонника Медеї Що означає сюжет по соннику Н. і Д. Зими Трактування східного жіночого сонника Тлумачення за іншим сонникам Уві сні ходити босоніж по землі, траві До чого…

До чого сниться ходити по воді, сонник – ходити по воді уві сні

Зміст: По соннику Міллера Інтерпретація образу по соннику від А до Я Думка середньовічного сонника Данила До чого сниться ходити по воді і не тонути Що значить – ходити по…