Тільки для справжніх пані!

До чого сниться холодильник? Сонник — холодильник

До чого сниться холодильник? Сонник - холодильник

Зміст:

Холодильник — це предмет, з яким ми стикаємося щодня, і не один раз. У снах він приходить до нас не часто. До чого сниться холодильник? Яскравий запам’ятовується сон з героєм–холодильником може бути не однозначним.

Загальне тлумачення

Таке сновидіння може налаштувати вас на насторожене ставлення до людей, які користуються вашим безмежною довірою. Особливо неприємний сон, у якому ви кладете чи виймаєте лід. Це означатиме охолодження там, де ви впевнені в кращих і теплих відносинах.

Такий поворот може бути для вас несподіваним, так як ви і не могли підозрювати, що ваші дружні почуття вже не викликають взаємності. Але підсвідомість вже попереджає вас про насування неприємності з допомогою сновидінь.

Уві сні холодильник не працює

Якщо з вашим холодильником уві сні щось не так, цей сон також не обіцяє хороших подій. Природно, це не стосується ситуацій, коли в реальності у вас з цим необхідним для життя приладом проблеми.

Якщо ж в житті все добре, а холодильник уві сні не працює, це може означати, що ви не отримаєте підтримки саме тоді, коли вона особливо потрібна. Налаштувати на боротьбу з життєвими негараздами вас повинен сон, у якому ви самостійно ремонтуєте холодильник.

Таке сновидіння підказує, що вам доведеться боротися не тільки з життєвими неприємностями, а ще й залагоджувати конфлікти в оточенні, викликані цими неприємностями.

Приснився холодильник з продуктами

Якщо уві сні у вас в холодильнику виявляється щось, чого там бути не повинно, або ви намагаєтеся такий предмет туди засунути, то знайте, ваші відкриті і щирі вчинки по відношенню до друзів викликають у них критику, якої вони поділяються за вашою спиною, навіть іноді доходячи до лихослів’я. Придивіться гарненько до оточення — з надійними чи людьми ви діліться своїми сокровенними таємницями.

Особливо неприємний сон про миші або щура в холодильнику. Він означає, що один перетворився на ворога. Там де раніше панували взаєморозуміння і гармонія інтересів оселилися заздрість і ненависть. Обережність після такого сну просто необхідна. Тисячу раз перевірте нових знайомих, перш ніж довіряти їм. Ймовірність натрапити на злісне зрада після такого сну підвищена.

Хороший сон, в якому холодильник стоїть у місці для цього зовсім не придатний, і він наповнений великою кількістю продуктів і смакоти. Такий сон підкаже вам, що в ситуації, коли ви розчаруєтеся в друзях, втратите віру в людську вдячність, доля зведе вас з людиною, здатним надати безкорисливу підтримку, стати істинним і справжнім другом, опорою в житті.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться піжама? Піжама уві сні

Зміст: Загальне тлумачення Приснилася піжама жіноча, чоловіча Розшифровка за кольором До чого сниться піжама? Піжама уві сні може передвіщати і негативні і позитивні події. Все залежить від статевої приналежності як…

До чого сниться продавець? Сонник — продавець

Зміст: Що робили і купували? Продавець у сні — особливості зовнішнього вигляду До чого сниться — самому бути продавцем Сон – це важлива і невід’ємна частина людського життя. Під час…

До чого сниться срібло? Сонник — срібло. Срібло у сні

Зміст: Сонник — срібло Несприятливі ознаки срібла у сні: чого варто остерігатися? Здавна відомо, що срібло є незайманих і чистим металом. Цей дорогоцінний матеріал пов’язаний з Місяцем, що володіє таємними…