Тільки для справжніх пані!

До чого сниться – ходити уві сні

До чого сниться – ходити уві сні

Зміст:

Що означає сновидная ходьба? Найчастіше це вказує на процес опрацювання якоїсь події і не несе особливого сенсу. Однак у залежності від деталей сюжет набуває більш конкретне значення. Підбірка найпопулярніших сонників пропонує з’ясувати, до чого ж сниться, якщо довелося ходити в мріях.

Розшифровка по соннику Міллера

Уві сні трапилося бачити, як інші персонажі йдуть крізь колючі зарості? У справах виникнуть непередбачені ускладнення, що додасть вам турбот і переживань. Крім того незначне непорозуміння стане причиною охолодження відносин.

Ходити пішки по чудовій місцевості означає, що в недалекому майбутньому ви можете стати власником солідного стану. Ходити вночі – гірше. Це ознака того, що боротьба за добробут не принесе очікуваних результатів.

Якщо одинокій жінці приснилося, що вона йшла досить швидко, то сонник гарантує їй взаємність коханого і отримання власності.

Інтерпретація по соннику для стерви

До чого сниться, якщо довелося ходити уві сні з цього снотолкователю? Багато і швидко ходити – до купівлі нерухомості, вдалому шлюбу, взаємної любові.

Бачити, як ходять інші люди – до неприємностей, які спричинять за собою розчарування в людях. Приснилося, що ви ходили по красивим полів або лугах? Знайдете щастя у шлюбі або ж отримаєте гідну спадщину.

Думка нового сімейного сонника

До чого сниться, якщо довелося кудись ходити? Якщо ви йшли і розглядали красивий пейзаж, то неодмінно розбагатієте, а доля в цілому буде благополучною.

Спостерігати за просуванням інших людей через непролазні хащі – гірше. Це ознака непорозумінь, які ускладнять відносини з оточуючими. Крім того у справах намітився ряд перешкод.

Приснилося, що ви йшли кудись вночі? На жаль, всі спроби поліпшити фінансове становище виявляться марними. Це також натяк на те, що ваше майбутнє невідомо.

А от жінкам ходити уві сні, особливо швидким кроком, куди краще. В реальності з’явиться людина, яка відповість взаємністю на палкі почуття.

Ходити по соннику Данилової

До чого сниться, що ви йдете невідомо куди? Сонник вважає, що в реальному світі ви намагаєтеся відшукати свою другу половинку практично навмання. Зустріти на дорозі людину, що йде з вами в одному напрямку – ознака таємного шанувальника.

Приснилася йде повз натовп? Це сновидное відображення досить активного сексуального життя. Однак сонник вважає, що численні романи не приносять душевного спокою і морального задоволення.

Якщо уві сні ви виявилися в цій юрбі, то закохаєтесь в людини, наділеної владою і великим впливом. До чого сниться, що довелося ходити разом з дитиною? В реалі настає короткочасна інтрижка з малознайомою особою.

Сонник тлумачення Д. Лоффа

Піша прогулянка уві сні наділена двояким символізмом і може означати, як бажання прискоритися, так і спробу розслабитися. Основна особливість такого сновидіння полягає в тому, що при ходьбі можна помітити набагато більше подробиць навколишнього пейзажу, ніж при будь-якому іншому способі пересування. Саме ці деталі і підкажуть розгадку сновидного сюжету.

Приснилося, що в нічних мареннях ви ходили неспішним кроком? Сонник підозрює, що події розвиваються занадто швидко, і ви бажаєте трохи пригальмувати їх, щоб краще розібратися в поточній ситуації.

Уві сні довелося йти далеко і довго? Сонник впевнений, що ви не задоволені власним життям, оскільки прагніть до мети, не усвідомлюючи, що сам процес здатний доставити куди більше радості.

Для повного тлумачення сну необхідно згадати якомога більше подробиць. Куди саме ви прямували, наскільки швидко рухалися, кого бачили на шляху, чи були у вас попутники, якою була місцевість і т. д.

До чого сниться ходити на підборах, босоніж

Приснилося, що сталося ходити на дуже високих підборах? Ви явно переоцінюєте власні можливості, що незмінно приведе до поразки. Для жінки прогулянка на високих підборах символізує незадоволення особистим життям.

До чого сниться – ходити босоніж? Якщо ви відчуваєте приємні відчуття під сні, то настає загальне процвітання. Якщо ходити без взуття незручно і некомфортно, то чекайте неприємностей і проблем. Крім того невдача стане наслідком допущених раніше помилок.

Що значить ходити по воді, льоду

Якщо уві сні вам трапилося ходити по поверхні води, то наяву відбудеться справжнє диво. Причому ви опинитеся основною дійовою особою незвичайної події. Ходити по воді в більш звичному сенсі (по річці, калюжах і т. д.) – до звільнення від небезпеки. Якщо ж вода уві сні була брудною, то станете об’єктом для пліток або захворієте.

Приснилося, що довелося ходити по слизькому льоду? Ви готові ризикнути власним благополуччям заради миттєвого задоволення, і це приведе вас в глухий кут.

Молодий дівчині ходити по льоду – до ганьби. Якщо лід дуже тонкий, то ваше положення може похитнутися, якщо відносно міцний, то прибуток принесе справу, яка на перший погляд здавалося повністю провальним.

Уві сні ходити по піску, бруду, землі

До чого сниться, що довелося ходити по піску? Насправді ви ризикуєте втратити буквально всього: репутації, положення, відносин і майна. Цей же сюжет обіцяє зустріч з давнім другом. Якщо приснився брудний пісок, то чекайте підступу від злого людини.

Що означає уві сні – ходити по багнюці? Це найгірший розвиток сновидного дії, що наяву гарантує втрату довіри та душевного спокою. Це ж бачення попереджає про злі плітки, нападки ворогів і хвороби.

Приснилося, що ви ходили по землі? Якщо її поверхня була сухою і безплідною, то будьте готові до занепаду у справах, безгрошів’ю, емоційного застою і повної невдачі. Якщо ж це була клумба або зелений луг, то знайдете щастя в шлюбі і повне задоволення в житті взагалі.

Уві сні ходити по магазинах

До чого сниться, якщо довелося ходити по магазинах? В реальному світі ви на порозі серйозних змін, пов’язаних з матеріальним становищем. Щоб зрозуміти хорошими вони будуть поганими, озирніться по сторонах. Повні полиці, велика кількість якісного товару і вдалі покупки гарантують прибуток, успіх і задоволення. Якщо ж магазин був порожній, то настають погані часи.

Ходіння по магазинах у сні символічно відображають власні можливості втілення будь–яких задумів. Тлумачення сну аналогічно попередньому.

Приснилося, що ви ходили по величезному супермаркету? Будьте обережні – в реалі ви ризикуєте серйозно і абсолютно без користі витратитися. Невеликий, але затишний магазинчик у сні знаменує комфортну і стабільне життя.

Ходити уві сні – як тлумачити

До чого сниться, що довелося ходити? Для правильної розшифровки сюжету необхідно згадати якомога більше подробиць. Особливу увагу слід приділити місцевості і особистими відчуттями від сновидийной прогулянки.

Довелося уві сні багато ходити? Це сновидное відображення пошуків і спроб розібратися в існуючій ситуації. Якщо уві сні ви так і не досягли кінцевої мети, то не варто і в реальності чекати особливих результатів.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться ходити босоніж, сонник – ходити босоніж у сні

Зміст: Думка сонника Медеї Що означає сюжет по соннику Н. і Д. Зими Трактування східного жіночого сонника Тлумачення за іншим сонникам Уві сні ходити босоніж по землі, траві До чого…

До чого сниться ходити по воді, сонник – ходити по воді уві сні

Зміст: По соннику Міллера Інтерпретація образу по соннику від А до Я Думка середньовічного сонника Данила До чого сниться ходити по воді і не тонути Що значить – ходити по…

До чого сниться сметана, сонник – сметана уві сні

Зміст: Тлумачення сну по соннику Езопа Інтерпретація по соннику подружжя Зима Думка сонника Білого мага До чого сниться сметана густа, рідка, кисла Що значить – купувати, продавати, робити сметану Є…