Тільки для справжніх пані!

До чого сниться ходити по воді, сонник – ходити по воді уві сні

До чого сниться ходити по воді, сонник – ходити по воді уві сні

Зміст:

До чого сниться якщо уві сні довелося ходити по воді? Наяву станеться справжнє диво. Це ж бачення обіцяє безмежне щастя і благополуччя. Популярні сонники пропонують більш детальну трактування в залежності від додаткових деталей.

По соннику Міллера

Приснилося, що ви переходили вбрід чисту річку? Наяву гряде низка невеликих, але приємних радощів. Якщо ж вода виявилася у сні брудною, то захворієте.

До чого сняться діти, які ходили по воді? Сонник обіцяє неймовірну удачу у всіх справах. Молодий дівчині ходити по воді пінливої, але чистою – до виконання самого потаємного бажання.

Інтерпретація образу по соннику від А до Я

Якщо уві сні довелося ходити по воді, то в реальності належить зайнятися генеральним прибиранням і серйозною пранням. Сталося переходити дрібний водойма вбрід? Щоб не піти на якийсь нудне захід, вам доведеться прикинутися хворий.

Думка середньовічного сонника Данила

До чого сниться, що довелося ходити по воді? Це сновидіння гарантує абсолютну безпеку. Якщо ж води були неспокійними і вирували, то навпаки доведеться похвилюватися. Перехід по бурхливій воді знаменує страх, різного роду неприємності або обвинувачення.

До чого сниться ходити по воді і не тонути

Приснилося, що ви гуляли по воді, наче по твердому ґрунті? Наяву пізнаєте піднесення над оточуючими. Ходити по воді й не тоне – до негаданной радості і справжнього дива. Стояти без дії на поверхні водної гладі – гірше. Це вірна ознака прийдешніх неприємностей.

До чого сниться, що вдалося ходити по воді і не тонути? У найближчому майбутньому ви заслужите людську славу і знайдете багатство. Якщо ж з якоїсь причини ви раптово провалилися у сні під воду, то вам загрожує серйозна небезпека, можливо навіть смертельна.

Що значить – ходити по воді босоніж, взуття

Приснилося, що ви ходили по воді босоніж? Вам явно не вистачає спілкування з природою і зокрема з водною стихією. Відставте поточні справи і негайно вирушайте у відпустку, навіть якщо він триватиме лише один день.

До чого сниться, що довелося у взутті, і вона явно промокла? Сновидіння гарантує загальні неприємності, які штовхнуть вас на необдумані дії.

Уві сні ходити по воді босоніж – до хорошого здоров’я, взуття – навпаки, до застуди. Якщо приснилося, що ви ходили по воді і у вас дико замерзли ноги, то готуйтеся до безмовним почуттів і серцевим драмам.

Уві сні ходити по воді, річки, моря, басейну

Тлумачення сну в деякій мірі залежить від особливостей водойми, де сталося ходити по воді. Так крокувати по річці – до відстрочення, незначних перешкод і труднощів. Якщо вода в річці була каламутною, то вам належить пережити розчарування. Іноді ходіння по воді уві сні знаменує кардіальні зміни в житті.

Якщо приснилося, що ви ходили по поверхні моря або океану, то є ймовірність, що виповниться заповітне бажання. Басейн є водною спорудою, створеними руками людини. Тому цей образ символізує втілення, по суті, непотрібних сновидінню мрій.

Довелося ходити по воді під дощем, по калюжах

Прогулянка під дощем символізує застійний період, розчарування і загальне нездужання.

Якщо приснилося, що ви ходили під теплим грибним дощем, то настають світлі зміни і заспокоєння. Мерзенний холодний осінній дощ попереджає про затяжний проблеми.

Якщо ви ходили під дощем і у сні промокли повністю розкриєте душу не перед тією людиною, і це матиме погані наслідки.

До чого сниться – ходити по калюжах? Якщо калюжі чисті, то незначна неприємність не зіпсує настрій. Якщо брудні, то готуйтеся до серйозних проблем у вигляді пліток і обмов. Ходити по калюжах і промочити ноги означає, що радість обернеться негативними подіями.

Що значить – ходити по воді в будинку

Якщо приснилося, що вас затопили, і ви змушені ходити по воді, то вам загрожують плітки і низка дрібних проблем. Якщо ж вода чиста, то чекає довгий, але приємна розмова або нічого незначащая балаканина з подругою.

Іноді ходити по воді у власному будинку у сні – погано. Це ознака хвороби, обмежень, низинних бажань. Бачити, як вода буквально наповнює кімнату – до несприятливих подій, з якими ви будете довго і нудно боротися.

Ходити по воді уві сні – конкретні розшифровки

Основне тлумачення сну базується на особливості води та її рух. Грамотна інтерпретація допоможе пролити світло на майбутні події.

Приснилося, що довелося ходити по воді? Відкиньте будь-які сумніви, настільки унікальна подія у сні гарантує наяву щось особливе та незвичайне, але обов’язково гарне.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться сметана, сонник – сметана уві сні

Зміст: Тлумачення сну по соннику Езопа Інтерпретація по соннику подружжя Зима Думка сонника Білого мага До чого сниться сметана густа, рідка, кисла Що значить – купувати, продавати, робити сметану Є…

До чого сниться сміх, сонник – сміх у сні

Зміст: Думка сонника Міллера Трактування по соннику подружжя Зима Інтерпретація англійської сонника Тлумачення сонника жовтого імператора До чого сниться сміх свій, чужий Що значить сміх наді мною Приснився сміх і…

До чого сняться сусіди, сонник – сусіди у сні

Зміст: Думка Міллера Тлумачення сну по соннику Медеї Інтерпретація по соннику подружжя Зима Сусіди по жіночому соннику До чого сняться сусіди по будинку, під’їзду, вулиці, дачі Приснилися колишні сусіди, покійні…