Тільки для справжніх пані!

До чого сниться – ходити по кладовищу, сонник – ходити по кладовищу у сні

До чого сниться – ходити по кладовищу, сонник – ходити по кладовищу у сні

Зміст:

Що означає, якщо уві сні сталося ходити по кладовищу? Образ символізує потребу в спокої і самотності, може відображати власні роздуми про смерть. Крім того він знаменує зупинку, безвихідну ситуацію або поганий фінал якоїсь справи. До чого сниться цей сюжет, розкажуть популярні сонники.

Думка сонника Міллера

Приснилося, що ви ходили по кладовищу в зимову пору? Наяву належить тривала боротьба з тотальною бідністю. Можливо, в цей момент ви опинитеся далеко від дому і не зумієте скористатися підтримкою близьких. Якщо прогулянка по цвинтарю сталася навесні, то ви потрапите в дуже приємне товариство.

Закоханому сновидінню у сні ходити по кладовищу означає, що він не зможе вступити в шлюб зі своїм обранцем, але буде присутнім на його весіллі з іншим людиною. Якщо приснилося, що уві сні ви бродили по безлюдному цвинтарю в повній самоті, то сонник пророкує дуже насичене життя, в якій поперемінно буде радість, і тяготи. Але справлятися з тим і іншим доведеться власними силами.

До чого сниться, що довелося ходити по чистому і красивому цвинтаря? Неждано ви дізнаєтеся про чудесне одужання людини від смертельної хвороби. Якщо уві сні кладовище було старим і покинутим, то в старості ви залишитеся на самоті.

Трактування по соннику подружжя Зими

До чого взагалі сниться цвинтар? Уві сні воно символічно відображає минуле і необхідність залишити його позаду. Приснилося, що ви ходили по кладовищу і відчували негативні емоції (пригніченість, смуток, страх)? Щось з минулого буквально переслідує вас. Причому це зовсім не певна особа, а радше емоційний вантаж у вигляді комплексів, спогадів, совісті, образ і т. д.

Сновидний образ і сонник закликають – розберіться, нарешті, в собі, відпустіть те, що ви не в силах змінити. Свідомо розкайтеся у скоєних дурниці і помилки. Якщо це можливо, попросіть вибачення і примиріться з давніми недругами. Тільки в цьому випадку ви знайдете душевний спокій і зможете рухатися вперед.

Розшифрування образу по соннику XXI століття

До чого сниться – ходити по кладовищу? Тлумачення образу неоднозначне. З однаковою ймовірністю воно може відображати спрагу спокою, необхідність покаятися у вчиненому або терпіти. Це ж провісник романтичного побачення і небезпеки для близької людини.

Приснилося, що ви ходили по красивому цвинтаря? Несподівано отримаєте дуже радісну новину. Довелося читати написи на надгробних каменях? Заведете нових друзів. Якщо ходити по кладовищу довелося в компанії, то наяву розчаруєтеся в любові і піддастеся важкого випробування долі.

До чого сниться ходити по кладовищу вночі, вдень, влітку, взимку

Приснилося, що ви опинилися на кладовищі лютої зими? Вам уготована самотня життя. Більш того, вас наздоженуть серйозні фінансові проблеми і ви не знайдете підтримки. Прогулянка по осінньому цвинтаря обіцяє від’їзд або повне розставання з коханою людиною.

Уві сні пощастило ходити по кладовищу навесні? Зустрінете коханої людини, життя поступово налагодиться, а ви зрозумієте щось важливе. Річний цвинтар гарантує успіх у якійсь справі і урочистий свято по його завершенні. Кладовище вночі завжди відображає невизначеність майбутніх подій та власні невеселі думки.

Що значить – ходити по кладовищу і шукати могили, збирати цукерки, просто так

Уві сні сталося без особливої мети ходити по кладовищу? Вам забезпечено благополуччя. Якщо ви прогулювалися в компанії з кимось, то готуйтеся до серйозних випробувань.

Бачити дітей, які весело бігають серед могил і збирають цукерки – добре. Це знамення сприятливих змін, безбідного життя і довголіття.

До чого сниться, якщо довелося ходити по кладовищу в пошуках певної могили? Будьте готові до лихим змін. Якщо уві сні ви не знайдете потрібну могилу, то найближчим часом доведеться особливо важко. Якщо приснилося, що ви виявили власну могилу, то вам загрожує небезпека.

Ходити по кладовищу у сні – приклади

Для тлумачення сну знадобляться такі деталі, як вид кладовища, час доби і року, а також особисті відчуття від прогулянки.

Уві сні довелося ходити по кладовищу? Тлумачення сну частіше позитивний, хоча воно і попереджає про доленосні зміни, але обіцяє негатив (смерть) лише у виняткових випадках. В основному в дію вступає закон інверсії і перетворює самі страшні видіння в добрі передбачення.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться сало, сонник – сало у сні

Зміст: По Міллеру Тлумачення по соннику Фрейда Думка сонника подружжя Зими Приснилося сало солоне, свіже, копчене Що означає уві сні купувати сало До чого сниться сало є, різати Сало у…

До чого сниться сад, сонник – сад у сні

Зміст: Трактування по Міллеру Інтерпретація по соннику Фрейда Розшифрування образу по соннику Д. і Н. Зими Психоаналітичного трактування сонника Опис образу з жіночого соннику До чого сниться сад з деревами,…

До чого сниться салат, сонник – салат уві сні

Зміст: Трактування по соннику Міллера Думка сонника стерви Інтерпретація за загальним соннику Тлумачення образу за іншим сонникам До чого сниться салат Олів’є, під шубою Що означає салат з помідорів, капусти…