Тільки для справжніх пані!

До чого сниться – ходити голою, сонник – ходити голою уві сні

До чого сниться – ходити голою, сонник – ходити голою уві сні

Зміст:

Уві сні ходити голою погано завжди. Це ознака хвороби, ганьби, гучних скандалів, здійснення дурних вчинок. Цей же сюжет видає власну незахищеність, вразливість перед негативними подіями або оточуючими. Сонники підкажуть, до чого сниться ще.

За сонник Зими

Якщо примудрилися ходити голою в людному місці, то сонник підозрює, що ви не впевнені в собі або ж незадоволені своєю поведінкою. Сюжет відображає в цілому неадекватність, яка може призвести до вельми щекотливому положення.

Якщо приснилося, що довелося ходити голою, цього нітрохи не бентежачись, то ви відвертий і відкритий світу людина. Цей образ вказує на сварку або конфлікт. Бачити себе голою в самоті означає схильність до самообману.

До чого сниться, якщо довелося не просто ходити голою, а тікати від оголеного чоловіка? Сонник пророкує: наяву необдуманий вчинок призведе до дуже сумних наслідків. Ви ризикуєте стати жертвою маніяка з власної вини.

По соннику Міллера

До чого уві сні ходити голою? Найчастіше це ознака грандіозного скандалу, в якому ви станете головною учасницею. Приснилося, що голими були інші персонажі? Сонник припускає, що недоброзичливці спробують збити вас з обраного шляху. Інше тлумачення сну обіцяє хвороба, яка стане причиною великої невдачі.

Привиділося, як опинилися голою і намагалися прикритися? Відчуєте конфлікт із власною совістю, піддавшись недозволеним пристрастям. Бачити себе без одягу і ходити голою уві сні можна перед зустріччю зі своїм судженим. На жаль, сонник вважає, що утримати ви його не зможете.

До чого сниться – ходити голою по вулиці, в людному місці

Приснилося, як ходили голими по вулиці? Наближаються серйозні зміни. Цей же сюжет знаменує дуже несподіваний сюрприз, причому не обов’язково хороший.

Бачити, як розгулювали в людному місці, виставляючи напоказ свою наготу, означає, що поругаетесь з родичами. Якщо при цьому було дико соромно, то вляпаетесь в дурну ситуацію.

До чого сниться, якщо втратили одяг або взагалі забули одягтися, тому довелося ходити голою? Надмірна самовпевненість і безвідповідальність доведе до великої небезпеки.

Уві сні ходити голою і соромитися, не соромитися

Приснилося, що сталося ходити голою, розуміти всю безглуздість положення, але мало цього не соромитися? Це означає, що зумієте усвідомити причини становища, що склалося. Знаходження голяка серед людей без сорому символізує активне спілкування з близькими по духу людьми, здатність впливати на оточуючих на духовному рівні.

До чого сниться, якщо довелося ходити голою, і дико цього соромитися? В реальності необхідно відмовитися від негативних сторін власної особистості. Уві сні довелося ходити голою, відчуваючи неймовірний сором? Ви не хочете помічати причин, що призвели до невдачі або важку хворобу.

Ходити голою у сні – ще трохи розшифровок

Щоб отримати повне тлумачення, варто пригадати, з якої причини довелося уві сні ходити голою. Якщо приснилося, що одяг зірвала суперниця, то готуйтеся до труднощів на амурном фронті. Якщо це був чоловік, то закохалася в чарівного спокусника. Якщо самі забули одягнутися, то просто занадто самовпевнені і ризикуєте потрапити в неприємну ситуацію. Крім того:

Приснилося, що навколо всі ходять голяком, а ви одна уві сні в одязі? Погані люди постараються умовити на аферу, злочинне діяння, нерозумний вчинок. Але, найімовірніше, ви встоїте перед спокусою.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться – прибирати, сонник – прибирати у сні

Зміст: По соннику Міллера За сонником Білого мага Що означає прибирати у своїй, чужій хаті, квартирі До чого уві сні прибирати на роботі, документи До чого сниться – прибирати сміття,…

До чого сниться – звільнили, сонник – звільнили уві сні

Зміст: По сучасному суміщеного соннику За повного соннику Нової Ери За загальним соннику За сонником Білого мага До чого сниться: звільнили тебе, іншого Звільнили у сні – інші розшифровки До…

До чого сниться звільнення з роботи. Сонник звільнення

Зміст: За сонником Фрейда По сучасному суміщеного соннику За сонником Білого мага Що символізує заяву про звільнення Приснилося звільнення іншої людини, директора, колеги Що означає в ночі звільнення за власним…