Тільки для справжніх пані!

До чого сниться ходити босоніж, сонник – ходити босоніж у сні

До чого сниться ходити босоніж, сонник – ходити босоніж у сні

Зміст:

Уві сні довелося ходити босоніж? Наяву відкриєте комусь душу. До чого сниться подібне бачення? В залежності від різних деталей воно може обіцяти здоров’я або бідність, задоволення або безчестя. Розібратися в цьому образі допоможуть популярні сонники.

Думка сонника Медеї

Починати тлумачення сну сонник радить з основної деталі. Бути уві сні босоніж буквально означає – бути в єднанні з всесвітом і природою. Більш точну відповідь дадуть особисті відчуття та особливості поверхні, по якій сталося ходити босоніж.

Приємні відчуття від дотику ніг з землею обіцяють процвітання у всіх сферах життя. Неприємні вказують на помилки, невезіння і невдачі. Якщо приснилося, що ви були босоніж по причині втрати взуття, то в реалі відчуєте невпевненість.

Що означає сюжет по соннику Н. і Д. Зими

До чого сниться, що довелося ходити босоніж і відчувати при цьому крайній дискомфорт? Ви явно не до кінця впевнені у власних силах, а в життя наповнене проблемами і труднощами. Якщо ви не візьмете себе в руки і не переборіть особисті страхи, то так і залишитеся на «узбіччі».

Приснилося, що ходіння босоніж доставляє радість і задоволення? За що б ви не взялися зараз, у всьому оберете абсолютний успіх.

Трактування східного жіночого сонника

До чого сниться, що довелося ходити босоніж по чудового пляжу або морського узбережжя? Сонник гарантує благополучне завершення будь-якого починання.

Бачити, що на піску залишаються сліди босих ніг – до земної слави і справжнього тріумфу. На жаль, такий радісний для вас подія триватиме дуже короткий термін. Жінкам це ж сон обіцяє раптове увагу відразу кількох чоловіків.

Тлумачення за іншим сонникам

Тлумач Міллера запевняє, що ходити босоніж, особливо якщо уві сні ви виявилися в рівній одязі – погано. Це ознака серйозних втрат у різних сферах життя. Більш того якась невідома сила постійно буде вам шкодити і не заважати.

Сонник доктора Фрейда наполягає: ходити уві сні босоніж означає, що ви не боїтеся відкрито демонструвати свої почуття. І ця якість допомагає вибудовувати з оточуючими особливо довірливі і гармонійні стосунки.

Збірник сонників пропонує ще одну розшифровку. Ходити босоніж у сні – до втрати одного, власної хвороби і безгрошів’я. Якщо приснилося, що ви йшли босоніж, та ще й вночі, то задумане не виповниться, а на вас обрушаться дивні, по–справжньому містичні невдачі.

Ісламський сонник вважає, що ходити босоніж особливо добре уві сні для віруючої людини. Це ознака того, що всі його біди скоро припиняться. А ось невіруючим опинитися без взуття гірше. Наяву ви розлучитеся з коханою людиною і втратите підтримку.

Уві сні ходити босоніж по землі, траві

До чого сниться, що довелося ходити босоніж по теплій, родючій землі? Цей образ обіцяє здоров’я та насолоду. Якщо ж довелося бачити сухі і кам’янисті ділянки, то настають неприємності і хвороба.

Приснилася прогулянка без взуття по траві? Уві сні вона обіцяє вдалий шлюб, який принесе багатство і щастя. Ходити по газону з зеленою травою – до необхідності використовувати тверезий розрахунок.

До чого сниться ходити босоніж по снігу, бруду, по калюжах

Приснилося, що ви ходили босоніж по снігу? Настає період безгрошів’я. Якщо сніг був темним і підталим, то нашкодять плітки.

Ще гірше уві сні ходити без взуття по бруду. Брудні чутки розпускає дуже близька людина або друг. Ходити по багнюці для хлібороба – до неурожайному році, для всіх інших – до розчарування і смутку.

Уві сні сталося ходити босоніж по теплих калюжах? Знайдете заспокоєння в маленьких життєвих радощів. Якщо ж калюжі були каламутні, то найближчі пару днів вас будуть переслідувати містичні неприємності.

Що значить ходити босоніж по вулицях, асфальту, підлозі

До чого сниться, що довелося ходити босоніж по вулицях? Ви втратите надію і будете сильно турбуватися. Пустельна темна вулиця і брудна бруківка попереджають про незначної хвороби.

Приснилося, що ви ходили босоніж по свіжому асфальту, залишаючи сліди? В ситуації, ви зможе нетривіально себе проявити, чим заслужили повагу. Ходіння по брудному асфальту обіцяє розлад і розчарування.

Ходити по чистій підлозі – до удачі і стабільності, по мокрому – навпаки, до їх втрати. Якщо ж підлога був брудним, то ви явно запустили справи.

Ходити босоніж у сні – приклади сюжетів

До чого сниться цей сюжет? Для вірного тлумачення сну слід звернути особливу увагу на якість поверхні та особисті емоції.

Приснилося, що ви ходили босоніж і відчували явне від цього задоволення? Ви відкрита людина, яку поважають і цінують оточуючі.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться ходити по воді, сонник – ходити по воді уві сні

Зміст: По соннику Міллера Інтерпретація образу по соннику від А до Я Думка середньовічного сонника Данила До чого сниться ходити по воді і не тонути Що значить – ходити по…

До чого сниться сметана, сонник – сметана уві сні

Зміст: Тлумачення сну по соннику Езопа Інтерпретація по соннику подружжя Зима Думка сонника Білого мага До чого сниться сметана густа, рідка, кисла Що значить – купувати, продавати, робити сметану Є…

До чого сниться сміх, сонник – сміх у сні

Зміст: Думка сонника Міллера Трактування по соннику подружжя Зима Інтерпретація англійської сонника Тлумачення сонника жовтого імператора До чого сниться сміх свій, чужий Що значить сміх наді мною Приснився сміх і…