Тільки для справжніх пані!

До чого сниться хліб? Сонник — хліб

До чого сниться хліб? Сонник - хліб

Зміст:

Перший хліб спекли єгиптяни ще до нашої ери. В стародавній державі вирощували пшеницю. Її зерна товкли. З отриманої борошна готували коржі. Власне, з тих пір хліб і став фігурантом снів.

До чого сниться хліб? Позитивний образ хліба далеко не завжди є таким і в сновидіннях. Все залежить від деталей побаченого і стану самого мучного, яке може бути засохлим, гарячим, брудним… Нижче наведено список найбільш авторитетних сонників, що дають відповідь на питання: «До чого сниться хліб?»

До чого сниться хліб — сонник Міллера

Густа Хиндманд Міллер працював психологом. Американець склав сонник наприкінці 19-го століття. Праця визнаний вичерпним для свого часу, достовірним, внесений у фонд класики.

Для простоти розділимо тлумачення Міллером образу хліба на позитивні і негативні.

Позитивні значення:

Негативні значення:

Сонник Ванги — до чого сниться хліб

Незряча Вангелія Пандева бачила куди більше багатьох зрячих, стверджують ті, хто знав жінку. Це підтверджує і час, воно втілило в життя багато пророкування віщунки, що жила в одному з сіл Болгарії.

Перші пророцтва Ванга зробила після побачених снів, які опинилися віщими. Тому, донині, тисячі людей довіряють сонником, складеним провісницею. Ванга також вважала, що хліб у сні може обіцяти як позитивне, так і негативне.

Позитивні значення:

Негативні значення:

Сонник Фрейда — приснився хліб, що це означає?

Сонник написаний не самим відомим психоаналітиком. Зигмунд Фрейд все життя займався тлумаченням снів, але зібрали запису воєдино і опублікували учні лікаря вже після його смерті. Якщо видання Міллера завоювало серця мільйонів в 19-му столітті, то сонник Фрейда знаменує 20-е сторіччя.

Не секрет, що вчений вважав сни віддзеркаленням прихованих у підсвідомості прагнень і фантазій, в основному, сексуальних. Розділити їх на позитивні і негативні складно. Емоційна сфера суб’єктивна, тому об’єднаємо тлумачення в один список.

Сонник Юнони — до чого сниться хліб

Юнона – не автор книги. Ім’я грецької богині стало заголовком збірника, що включив в себе тлумачення 70-ти авторів, визнаних найбільш правдивими і авторитетними. Серед них є і «титани» минулих століть і сучасні вчені.

У Рунеті це самий об’ємний і повний сонник. Його назва обрано неспроста. У міфології Юнона протегує жіночого початку, володіє даром пророцтва, знає те, чого не знають прості смертні. Хліб, побачений у сні, може пророкувати як хороше, так і погане, каже видання.

Позитивні значення:

Негативні значення:

Сонник Хассе

Хассе медіум, яка жила на межі 19-го і 20-го століть. Сонник міс Хассе – синтез спостережень народу, ізотеричних записів різних епох, наукових знань. Автор праці вказувала, що не всі сни варто розшифровувати.

Сновидіння не обов’язково є віщим, або те, що «каже» людині. Велике значення відіграють день тижня, число, коли побачений сон, і навіть фаза Місяця. Тому, книга Хассе буде більш корисна людям, що володіє певними езотеричними знаннями.

Тільки вони зможуть зібрати воєдино всі фактори і правильно трактувати образи сну. До чого сниться хліб по соннику Хассе? Якщо говорити про загальні значеннях, пов’язаних з образом хліба, то ось вони:

Позитивні значення:

Негативні значення:

Сонник Цвєткова — до чого сниться хліб

Євген Квіток відзначився як в письменстві, так і в фізиці, медицині, астрології, був художником і, звичайно, тлумачив сни. Автор сонника – наш сучасник. Тому, у збірнику присутні символи, які відсутні в працях минулих епох, такі, наприклад, як: комп’ютер, стільниковий зв’язок і не тільки.

Сновидіння Квіток вивчає вже 30 років. Вчений впевнений, що людина може керувати своїми снами, замовляти певні сюжети, а отже, змінювати і реальне життя. Механізм вчений описує у своїх працях. Ось які сни, пов’язані з хлібом, варто замовляти, а які — ні:

Позитивні значення:

Негативні значення:

До чого сниться хліб — сонник Надії і Дмитра Зими

Ця подружня пара – ще одні наші сучасники. Вони присвятили себе вивченню праць племені травень, Нострадамуса і складання власного сонника. Він написаний простою мовою, без великої кількості різноманітних обертів. Речення короткі, наповнені конкретикою. Це стосується і пояснень, що означає уві сні хліб.

Позитивні значення:

Негативні значення:

До чого сниться хліб уві сні по соннику Шри Свами Шивананда

Цей індус народився в кінці 19-го століття. Сім’я Шрі Свамі була відома в Індії і до його народження. Так, наприклад, рід прославив Аппайя Дикшита, який уславився мудрецем 16-го століття. Нащадок ж Аппайя став цілителем, йогом і тлумач сновидінь. Не випустив з уваги індус і сни, в яких фігурує хліб.

Позитивні значення:

Негативні значення:

Сонник Минегетти

Італійський філософ Антоніо Минегетти писав витіювато, використовував масу образів, термінології, філософських відступів. Тому, розібратися в його соннику не простіше, ніж у «Війну і мир» Льва Толстого, який теж був великим любителем абстрактних міркувань.

Тим не менш, вдумливий читач, який має певний досвід у тлумаченні снів, може знайти сонник Минегетти вельми корисним, розширивши свої кругозори. Автор сонника був практикуючим психиатаром. У день його відвідувало більше дюжини пацієнтів. Спостереження за ними допомогли італійцеві розкрити багато таємниць сновидінь.

До чого сниться хліб згідно з вченням Минегетти? Образ хліба вчений трактував, як суто позитивний. Він символізує істинність і чистоту прагнень, повноту життєвих сил, фінансове благополуччя.

Хліб — сонник Азара

Один з найдавніших праць. У ньому вперше з’явилося тлумачення снів про борошняному. Книга написана в Єгипті, де, як уже зазначалося, і винайшли хліб. У стародавніх трактатах зазначено, що Азар розшифровував сновидіння фараона, і той був вельми задоволений слугою. В сонник Азара хлібу приписуються тільки добрі знамення. Це символ «повної чаші», доброзичливості оточуючих, добрих звершень.

Сонник Майя — до чого сниться хліб

Легенди стародавнього народу свідчать, що тлумачити сни майя боги навчили, що спустилися з небес. В історичних манускриптах зазначено, що жерці майя пророкували долі ще ненароджених дітей, наслідки важливих битв, попереджали епідемії.

І все це, затверджується в письменах, мудреці робили, аналізуючи сни своїх підданих. Отже, нас цікавить трактування майя снів, пов’язаних з хлібом.

Позитивні значення:

Негативні значення:

Додаткова інформація

Уважний читач, напевно, помітив, що у всіх сонники до чого сниться хліб є сполучні мотиви. Так, білий хліб практично завжди – добрий знак. Чорна хлібина, навпаки, обіцяє спящему чималі проблеми.

Сухий, брудний, хліб з цвіллю, як і в житті, рідко обіцяє щось хороше. Є борошняне, пекти його, найчастіше розцінюється, як придбання чогось. Покупка їжі №1, знову ж таки, хороший знак. Єдиним винятком є сюжет, де ви стоїте у довгій черзі за хлібом. У цьому випадку, життєві цілі легко не дадуться.

Віддавати хліб — чогось позбутися. Наприклад, часті сновидіння, в яких люди годують хлібом птахів, риб, інших людей. Вчені одностайні в трактуванні таких видінь, кажучи, що це символ передачі своїх життєвих сил, енергії. Тобто, ви самі в підсумку залишитеся спустошені.

Не до добра та розподіл хліба. Найчастіше, це різка. Всі сонники кажуть, що це поганий знак. Де-то вказується втрата старших у сім’ї, де-то прочатся труднощі у фінансових і любовних справах. Добрий знак, що обіцяє багатство, здоров’я – гарячий хліб.

Винятком у трактуванні цього символу став тільки сонник мусульман, де теплий хліб названий символом лицемірства, нечистих помислів.

Так що, якщо вам приснився хліб, не варто випускати цей факт до уваги. Як мінімум, це означає, що у вашому житті відбудеться щось неординарне, що рідко сулиться більшості людей.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться м’ясо? Сонник — м’ясо уві сні

Зміст: М’ясо по соннику Міллера М’ясо — сонник Ванги М’ясо уві сні по соннику Юнони До чого сниться м’ясо по соннику Езопа До чого сниться м’ясо по соннику Нострадамуса М’ясо…

До чого сняться цуценята собаки? Сонник — щеня у сні

Зміст: Цуценята собаки — сонник Міллера До чого сняться цуценята собаки по соннику Ванги? Сонник Майя — цуценята собаки уві сні Цуценя уві сні по соннику Цвєткова Фрейд — до…

До чого сниться собака кусає? Що значить собака уві сні

Зміст: До чого сниться собака кусає — сонник Міллера Езотеричний сонник — собака кусає уві сні До чого сниться, що кусає собака? Сни про собак символізують дружню атмосферу і самовіддачу….