Тільки для справжніх пані!

До чого сниться гроза? Сонник — гроза уві сні

До чого сниться гроза? Сонник - гроза уві сні

Зміст:

До чого сняться природні катаклізми? Це не такий вже й рідкісний сюжет нічних сновидінь. Пояснень подібним явищам існує безліч, але не всі вони обіцяють радість і благополуччя.

До чого сниться гроза по соннику Міллера?

Кожен, хто побачив у сні грозу, повинен бути напоготові: хтось чи щось загрожує спящему. Небезпека підстерігає його, і ніхто не може гарантувати благополучного результату. Коли сновидця гроза застає на вулиці, то це означає, що він отримає найбільш достовірні відомості з театру військових дій.

Гроза наздогнала на лоні природи (в лісі, в полі чи на водоймі), значить небезпека загрожує саме тому, кому приснився цей сон. Дивитися на грозу з вікон власного житла – в біді хтось із близьких родичів або друзів. Якщо сновидця наздожене смерть, причиною якої буде гроза, то це означає, що його зрадить кохана людина.

Гроза уві сні — сонник Ванги

У деяких випадках гроза уособлює собою Провидіння Боже. Але в основному, стихія розігралася є передвісником неприємних подій, сварки або одержання дурних звісток. Кого гроза уві сні сильно налякає, той далеко не праведник, а подібне сновидіння вказує на те, що грішникові пора розсудливим.

Якщо сниться гроза із зливою, а сновидець опинився в епіцентрі стихії, то це сигналізує про те, що пора дозволити наявний конфлікт миром, бо компроміс є найкращим виходом із ситуації. Проходить стороною гроза сниться людям, про яких кажуть: слизький, як минь. Такі субчики» легко йдуть і від суду, і від проблем, і від делікатних ситуацій.

Коли блискавка потрапляє у будинок, то слід чекати непроханих гостей або несподіваних звісток, а от коли будинок затоплює водою, що є наслідком грозової зливи, то це говорить про наближення екологічному лиху.

Що значить: приснилася гроза — трактування по Фрейду

На думку німецького психоаналітика, приснився гроза вказує на те, що до сплячій людині хтось запалився світлими почуттями, і цей «хтось» добре йому знайомий. Але все таємне колись стає явним, тому, дізнавшись про ці почуття, сновидець сильно здивується. Раптово спалахнув роман може поставити закоханих в не дуже приємне становище, вихід з якого буде один – розставання.

До чого сниться гроза з Англійської соннику

Типова гроза з блискавкою і гуркотом грому віщує небезпечні і ризиковані заходи. При наявності зраджених друзів такі авантюри не заподіють ніякої шкоди, бо в ролі рятівників виступлять саме друзі. Завідомо невірне рішення проблеми може запросто знищити сновидця, тому, якщо йому приснилася страшна гроза, то потрібно прийняти такий сон як застереження.

Блискавиці і глухі удари грому є хорошим сновидінням, адже кожен, хто його побачить, зможе перемогти всіх своїх заклятих ворогів, залишившись при цьому абсолютно цілим і неушкодженим. Пройшла стороною гроза обіцяє швидку поправку матеріального положення у вигляді казна-звідки звалився спадщини або великого лотерейного виграшу. А закохані можуть готуватися до весілля.

До чого сниться гроза по Сучасному соннику

Сновидіння, в якому фігурує гроза, говорить про те, що на частку всякого, побачив його, припадуть серйозні випробування. Гроза без дощу («суха») є перспективним баченням, це означає, що вихід є з будь-якої ситуації, головне, постаратися його знайти.

Навислі хмари, темні і страшні, обіцяють неприємності на роботі. Можливі спроби пресингу з боку начальства або колег. Приснився блискавка є передвісником майбутніх змін, а кількість можливих сліз залежить від того, скільки дощу проллється на землю під час грози.

Гуркіт грому, почуті у сні, вимагають тверезої оцінки того, що відбувається навколо, а потрапила в людини блискавка обіцяє в швидкому майбутньому подолання серйозних перешкод. Коли людина уві сні намагається втекти від стихії, сховатися від неї в надійному місці, то це явно вказує на те, що він намагається уникнути прийняття якихось відповідальних рішень.

До чого сниться гроза по соннику Е. Данилова

Побачена уві сні гроза є передвісником великих нещасть і великих неприємностей. Гуркіт грому, що супроводжують стихію, попереджають, що скоро доведеться вступити в боротьбу. Противник буде сильніший, хитріший і розумніший, а отже, навряд чи вдасться вийти з цієї сутички переможцем.

Багато залежить від дня тижня, в який примарилася стихія. З четверга на п’ятницю сняться віщі сни. Тому почуття тривоги виникне відразу ж після пробудження, і не відпустить до тих пір, поки не трапиться якась неприємність. А от сон, побачений з середи на четвер, ніколи не збудеться, чого не можна сказати про сновидінні з вівторка на середу: воно обов’язково збудеться, причому, зовсім скоро.

До чого сниться гроза з блискавкою?

Всі атрибути справжньої грози блискавка і грім, побачені та почуті у сні, говорять про те, що доля людини знаходиться у владі Вищих Сил, і що все вже давно вирішено і земна людина не в змозі перешкоджати цьому. Спокою не буде ні вдень, не вночі, а всі зачатки конфліктів вибухнуть цієї скандальної бурею. (Жіночий сонник)

Якщо вірити Українському сонником, то блискавка і грім завжди є провісниками сімейних сварок. Але є і більш позитивні трактування: жінка, яка побачила уві сні грози з блискавкою, зможе налагодити стосунки з чоловіком, на якого вона давно поклала око. Все піде за накатаним сценарієм: цукерково-букетний період, нестримна пристрасть і можливий шлюб. Якщо блискавка блиснула прямо над головою сновидця, то його майбутня любов буде сильною, але недовгою.

Східна мудрість говорить, що багатій, якому уві сні примарилася гроза з блискавкою, може втратити весь свій статок. Великі бізнесмени можуть готуватися до перевірок контролюючих органів та до накладення серйозних штрафних санкцій. Особи з середнім достатком таке сновидіння віщує конфлікти з начальником і колегами, які можуть стати причиною звільнення. Лише бідняку втрачати нічого, хоча, можливість судових позовів ніхто не виключає.

До чого сниться гроза з дощем або зливою, градом?

Гроза з блискавкою і зливою – хороший знак для того, хто страждає невиліковною хворобою. Такий сон означає, що справи підуть на поправку і сновидець одужає. Красива гроза, справжня стихія з рясним градом і шаленим зливою говорить про те, що сновидець відчуває невимовний захват.

Якщо під час розгулу стихії потрапити під зливу і промокнути до нитки, то це означає, що конфлікту вдасться уникнути, а якщо він вже існує, то його можна залагодити мирним шляхом. За іншою версією, подібне сновидіння віщує швидкий похід в гості, де можна буде смачно поїсти, випити, і, можливо, вдатися до любовних утіх.

Побачити уві сні грози з градом – це добрий знак. Подібне бачення обіцяє прибуток, розмір якого залежить від розміру градин: великі – «привалить» добре, дрібні – дохід буде незначним. Всякий, хто під час грози потрапить під град, отримає удар долі, причому, такий, від якого він оговтається нескоро.

До чого сниться дуже сильна гроза?

Справжня буря, що супроводжувалася поривами ураганного вітру, градом, зливою і страшними блискавками віщує удачу. Пророцтво актуальне лише для тих, хто живе чесно, не обманюючи, не крадучи і не прелюбодействуя. Якщо страшна гроза не дозволяє вийти з дому і доводиться спостерігати за нею з вікна, то все погане, що може трапитися з людиною обійде стороною. Отже, боятися нічого.

Якщо жінка в процесі споглядання грози пригортається до чоловіка, то це означає, що їй в реальності не вистачає чоловічої ласки, турботи та любові. А якщо раптово налетіла буря сильно налякала людини своєю неприборканою силою, то скоро високопоставлена особа обрушить на сновидця свій праведний гнів, але все закінчиться добре.

До чого сниться грозаДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться потоп або повінь? Сонник — потоп у сні

Зміст: До чого сниться потоп по соннику Міллера Повінь у сні – сонник Ванги Що значить: наснився потоп? Трактування по Фрейду До чого сниться повінь у сучасному соннику До чого…

До чого сняться пальці? Сонник — пальці у сні

Зміст: До чого сняться пальці по соннику Міллера? Палець у сні – сонник Ванги Що значить наснилися пальці – трактування по Фрейду До чого сняться пальці по соннику Симеона Прозорова…

До чого сниться бджола? Сонник — бджола уві сні

Зміст: До чого сниться бджола по соннику Міллера? Бджоли у сні — сонник Ванги Що значить: приснилася бджола — трактування по Фрейду До чого сняться бджоли по соннику 21 століття…