Тільки для справжніх пані!

До чого сниться град? Сонник — град у сні

До чого сниться град? Сонник - град у сні

Зміст:

Стежити за тим, як сиплеться град – символ добробуту. У долі сплячої людини незабаром відбудуться приємні та несподівані зміни. До чого сниться це явище природи, підкажуть популярні сонники.

До чого сниться град по соннику Міллера

Сон, де ви потрапляєте під град – обіцяє невеликі зміни в долі. У теплий день побачити йде град – до численних клопотів. Якщо подібний сон побачить дівчина – значить, її чекає побачення з люблячою другою половинкою.

Град у сні — сонник Ванги

Споглядати на град — символ прикрих звісток. Потрапити в сновидінні під сильний град — означає, що вам потрібно припинити вплутуватися в справи сторонніх людей. Якщо ви побачите, що йде град псує ваш урожай — значить, незабаром виникне серйозна небезпека для вашого фінансового становища або майбутнього життя в цілому.

Що значить приснився град Сучасному соннику

Потрапити під град під час сновидіння – знак того, що в реальності не всі ваші задуми і вчинки виявляться вдалими. Якщо ви бачите, що одночасно з хмар виходить сонце і йде град — значить, незабаром ваше нещастя зміниться благополуччям. Подібний сон для дівчини — обіцяє зустріч з люблячою людиною. Якщо йде град, і ви чуєте далеко удари грому, то такий сон принесе вам образи або засмучення.

Сімейний сонник – сон про град

Приснився град? Подібний сон, побачений з понеділка на вівторок, — означає, що наяву вас очікують приємні подарунки.

Спостерігати за градом з вівторка на середу, — обіцяє одержання спадщини. Сон, про граді побачений з середи на четвер, є передвісником успішної кар’єри. Вас очікує значна надбавка до заробітної плати або підвищення по посаді.

Подібний сон, побачений з четверга на п’ятницю — означає швидке отримання значного прибутку. Незабаром вам повернуть старий борг. Сновидіння про град з п’ятниці на суботу вас приємно здивує, так як обіцяє процвітання і багатство. Угода, яка нещодавно була укладена, принесе вам значний дохід.

Бачити град в спекотний літній день – значить, вас чекають безліч дрібних турбот. Ховатися від сипучого граду — означає, що в житті ви дуже боїтеся, відповідальності і не бажаєте брати на себе серйозні зобов’язання при рішеннях складних ситуацій.

Виразно чути, як йде град вдаряється про покрівлю вашого будинку – значить, не варто нехтувати рекомендаціями своїх рідних. Сон, де ви ходите по вулиці і збираєте градини — означає, що незабаром вам доведеться надійна угода. Завдяки їй ви зможете поправити своє фінансове становище в кращу сторону.

До чого сниться град — Англійський сонник

Спостерігати за тим, як з небес падає град – до розчарувань і нещасних випадків. Для дачників і городників подібний сон загрожує невтішним і неврожайним роком. Закоханим парам — сон обіцяє безуспішний флірт, а людям, які працюють в сфері торгівлі — великі грошові втрати.

Град Езотеричного соннику

Дивитися на падаючий град – означає, що незабаром ви понесете покарання за всі ваші похибки і неправильні вчинки.

Інтимний сонник до чого сниться уві сні град

Дивитися на падаючий град — знак того, що в реальності ваша поведінка легковажне і необдумане. Своїми необережними вчинками ви самі робите оточуючих розпускати плітки про вас і про ваші ухажерах.

Що значить град по соннику Хассе

Побачений град – символ поразки. Ваші задуми зірвуться, так і не встигнувши реалізуватися. Дивитися в сновидінні на летить град – символ тривожності.

До чого ще може снитися градДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться кефір? Сонник — кефір уві сні

Зміст: До чого сниться кефір по соннику Міллера Кефір у сні — що значить по Фрейду До чого приснився кефір по соннику Ванги Що значить якщо приснилося кефір — кулінарний…

До чого сниться робота? Сонник — робота у сні

Зміст: До чого сниться робота — сонник Міллера Робота у сні — сонник Фрейда Що значить приснилася робота — сонник Ванги До чого сниться робота — сонник Нострадамуса Сонник Цвєткова…

До чого сниться сік? Сонник — сік уві сні

Зміст: До чого сниться сік по соннику Міллера Сік уві сні — тлумачення по Фрейду Що значить, приснився сік — сонник Хассе Що значить сон про соці — сонник Деніз…