Тільки для справжніх пані!

До чого сниться горобець? Сонник — горобці уві сні

До чого сниться горобець? Сонник - горобці уві сні

Зміст:

Здавна люди намагалися співвіднести побачене уві сні з подальшими подіями в житті, розтлумачити, що означає те чи інше пригрезившееся явище, який знак намагається подати підсвідомість? Що ж сонники кажуть про те, до чого сниться горобець і все, що з ним пов’язано?

Значення має все – і яскравість побаченого, і день тижня і час доби, навіть фаза Місяця й сезон року, коли привидівся сон. Кожен предмет або подію уві сні мають свою особливу трактування.

До чого сниться горобець — сонник Міллера

Побачена уві сні горобці обіцяють життя, сповнену любові і спокою. Ваша доброзичливість і щирий інтерес до оповідачам приверне до вас людей, що оповідають про сумні події у своєму житті. Уміння уважно вислухати кожного добром відгукнеться у вашій долі.

Сумом може обернутися сновидіння з пораненими, грустящими, нахохленними пташками.

Горобець уві сні — сонник Ванги

Побачили в сновидінні воробйов – в реальності вас оточить увагу і любов близьких людей. Ваш будинок приверне своїм затишком і сім’ю, і гостей. У долі ймовірні несподівані повороти.

Несприятливо побачити уві сні схудлого, хворобливого горобця – це обіцяє печаль.

Горобці — сонник Фрейда

Горобець уві сні – символ вашої постійної готовності до інтиму з самими різними людьми, навіть ледь знайомими з вами. Ви постійно шукаєте нових відчуттів, прагнете до різноманітності і уникаєте рутини. Легковажність штовхає вас до численних зв’язків і постійної зміни партнерів. Проте це помилковий шлях – ви цілком здатні самостійно внести свіжість і необхідну зміну вражень у парні відносини і бути щасливою з коханою людиною.

До чого сняться горобці — сонник Хамидовой

Пригрезившиеся горобчики – символ любові, гармонійного та щасливого життя. Крім того, сон віщує славу і шану.

Сумні горобці знаменують втрати і розчарування, а також можливі неприємності з боку вашого улюбленого людини.

Що значить якщо вам приснився воробей — сонник медіума Хассе

Галаслива зграйка птахів, залетевшая у ваш сон, що передвіщає клопоти. Якщо горобчики були в польоті, то ви зіткнетеся з порожніми обіцянками. Чірікающіе уві сні горобці попереджають вас про небезпеку стати об’єктом пліток. Спроби зловити горобця руками знаменують несподівану зустріч, а стрілянина по них говорить про те, що ваше життя пройде з користю і для себе, і для інших.

Сонник літератора Езопа

Залетів у ваш сон воробей – знак того, що вас долає занепокоєння про нещодавно вилетіли необдумані слова. Можливо також, що в найближчому майбутньому ви можете сказати щось, через що потім будете червоніти.

Гучне цвірінькання уві сні сповіщає, що найближче майбутнє загрожує скандалами і неприємностями. Можливі розбіжності з керівництвом. Прийміть попередження до відома і спробуйте звести до мінімуму ймовірність конфлікту. Для цього достатньо просто притримати язик за зубами.

Символом успіху на терені дипломатії є купання воробйов в калюжах. Чудовий результат буде досягнутий спокоєм в діалогах і зацікавленістю думкою опонента.

Якщо горобці влетіли в сон цілою зграєю, то вас не минуть плітки. Це кілька виб’є вас із колії, але ви зможете гідно пережити всі неприємні моменти.

Будьте обережні, якщо побачили уві сні, як пташка годує пташенят. Будь-яке ваше слово, сказане зопалу, може боляче ранити коханих вами людей.

До чого сниться горобець — Єврейський сонник Азара

Привидевшийся уві сні воробей обернеться нетямущими плітками та пустопорожніми розмовами в реальності.

Сіла на руку птах – до одруження.

Місячний сонник

Горобець уві сні – обіцянка нової любові та здоров’я.

Воробей — тлумачення правильного соннику

Добро віщує сон, у якому ви побачите воробйов. Близькі оточать вас турботою і увагою, виявляючи самі теплі і щирі почуття. Час сприятливий для створення затишного сімейного гніздечка, яке з задоволенням будуть злітатися гості.

Хворий воробей уві сні передвіщає вам тужливий і меланхолійний стан. Непростий період не буде тривати довго, а терпіння допоможе вам пережити його без втрат.

Якщо вам приснився воробей — Український сонник

Молодій дівчині ловля горобця у сні передвіщає зустріч з любов’ю в реальності, а якщо довелося погодувати пташку у сні – варто чекати весілля незабаром.

Іншим людям воробей уві сні обіцяє, що найближчим часом ви зустрінете наречену, а також можете стати жертвою наклепу.

До чого сниться горобець — Езотеричний сонник

Якщо горобець уві сні хворий або настовбурчився, то ви можете стати жертвою обману, шахрайства або дрібного злодійства. Клюющий хлібні крихти або чирикающий воробей – ваші неблаговидні вчинки стануть надбанням громадськості. Зграя птахів – не прагніть перетворити сумнівні оборудки в своє основне заняття.

Дитячий сонник

Побачити горобця у сні – даремно витратити час.

Горобець уві сні — Малий Велесов Сонник

Горобець уві сні – до вагітності, появи нареченого, успіху в новій справі, але варто поберегтися – можна стати жертвою людської хитрощі і наклепу; чирикающий – до сорому і пліток; полювати за ним і зловити – до нового знайомства, кохання, вагітності, розкриття таємного ворога; не зловити – до розчарування в коханні; відпустити – до порожніх розмов; застрелити – до успіху в справах; прикормлювати – до швидкої весіллі (для дівчат).

Приснився воробей — що значить по російській народному соннику

Побачений у сні воробей – сигнал, що не треба базікати зайвого. Як відомо, слово — не горобець і вилетіла в розмові бездумно або зопалу фразу не зловити і не повернути, як би не хотілося.

До чого сниться горобець — Сонник для всієї родини

З’явився уві сні воробей обіцяє невизначеність і зміни. Вбитий у сні воробей – вас чекає біда. Садите птаха у клітку – захворієте. Спів горобця – до нежданим перешкод у розв’язанні проблем особистого характеру.

Китайський сонник князя Чжоу-Гуна

Горобці уві сні передвіщають чекає вас велике щастя, вигоду і удачу. Танцюючі в польоті – обіцяють успіх на літературному терені, блискуче і вишукане оточення. Бились – зіткнетеся з бюрократами. Галас і лайка горобців і ворон – до випивки і частування.

Воробей — сонник XXI століття

Побачили чи почули горобця у сні – до нового знайомства, оточенню вірними і відданими друзями. Підстрелили горобця – досягнете мети, зловили – потрапите в центр інтриги, втратили – не втримаєте своє щастя. Побачили цілу зграю – чекайте турбот і клопотів. Якщо дівчина годує уві сні горобця, то її чекає заміжжя.

Сонник чаклунки Медеї

Приснився воробей – зіткнетеся з мандрівником бездомним або вкрай настирливою особистістю. Цвірінькає у сні – до пустопорожнім пліток. Ловити – до скоротечному роману. Схопити в руки успіх прийде до вас нечесним способом.

До чого сниться горобець — Сезонний сонник

Народилися з січня по квітень побачений воробей обіцяє безпорадність перед ворогами.

Справляющим іменини з травня по серпень воробей уві сні обіцяє успіх у всіх справах.

Для тих, хто народився з вересня по грудень, побачені уві сні горобці віщують радість від благополуччя дітей.

Сонник подружжя Зими

Пригрезившийся воробей символізує дрібні клопоти, безглузду суєту і несподіванки.

З гучною і рухомий зграйкою уві сні у ваше життя увірветься пожвавлення наяву.

Якщо побачили горобця, клюющего крихти – є ризик втрат із-за неуважності.

Клюнувшій вас уві сні воробей віщує несподівані складнощі у справі, яке здавалося дуже простим.

До чого сниться горобець — сонник Федорівської

Побачити уві сні з горобцем – марна знайомство наяву.

Побачити мертвого горобця – до службового зростання.

Перетворитися в горобця у сні – до неприємностей.

Кидати в воробйов камінням – можливий незапланований візит небажаних гостей.

Дивитися уві сні, як кидають у воробйов камінням – до швидкого візиту небажаних гостей не з вашої вини.

Тлумачення сновидіння з горобцями за Східним сонникуДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться підлога? Сонник — пол у сні

Зміст: До чого сниться підлогу по соннику Міллера Підлога у сні – тлумачення за Вангу До чого сниться підлогу по Фрейду Сонник мандрівника До чого сняться підлоги по соннику чаклунки…

До чого сниться поле? Сонник — поле уві сні

Зміст: До чого сниться поле по соннику Міллера? Поле уві сні — тлумачення за Вангу Що значить, приснилося поле, за Фрейдом До чого сниться поле по соннику Нострадамуса Поле по…

До чого сниться чашка?

Зміст: До чого сниться чашка по соннику Міллера? Чашка – сонник Ванги Чашка уві сні — тлумачення по Фрейду Італійські сонники — до чого приснилася чашка Чашка — Велесов сонник…