Тільки для справжніх пані!

До чого сниться горілка. Сонник – горілка уві сні

До чого сниться горілка. Сонник – горілка уві сні

Зміст:

Горілка уві сні – досить неоднозначний образ. Цей напій може символізувати як повноту життя, так легковажне проведення часу. Щоб отримати правильне передбачення, необхідно як можна точніше інтерпретувати деталі бачення.

До чого сниться горілка по соннику Медеї

Як ставляться до міцного алкоголю найбільш популярні сонники? У своєму толкователе чаклунка Медея зазначає, що горілка є відображенням духовності сновидця, передає його творчий і сексуальний потенціал. А крім того, натякає на те, що людина може бути залежним як від звичок, так і від обставин або людей.

Горілка уві сні по соннику Нової ери

Повний снотолкователь Нової ери вважає, що горілка у сні символізує притуплення почуттів і відчуттів. Це також ознака того, що ви бажаєте виговоритися і розслабитися. Одночасно сонник закликає перестати ховатися від реальності у своїх мріях і надуманих ілюзіях.

Приснилася горілка — розшифровка Міллера

Пан Міллер у свою чергу стверджує: горілка у сні означає, що вам доведеться сильно витратитися, бо гряде грандіозне свято, яке ви проведете серед веселих друзів. Цю думку підтверджує і сонник Стерви.

До чого сниться горілка по іншим сонникам

А ось снотолкователь Мандрівника впевнений, що горілка сниться до розчарувань. Цю точку зору підтримує і Малий Велесов сонник. Він упевнений, що бачення обіцяє головний біль і реальну біду. Якщо приснилася горілка, то Український сонник впевнений, що вас чекає несподіванка, яка принесе багато переживань.

Сонник Шувалової вважає: горілка є ознакою того, що в житті недостатньо радості та позитиву. А ось сонник містера Юнґа стверджує, що міцний алкоголь в основному сниться тим, хто має до нього надмірна пристрасть.

До чого сниться пити горілку

Якщо уві сні вам довелося пити горілку на самоті, то прийдешня подія виявиться справжнім ударом і штовхне на дивні вчинки. Пити самому алкоголь означає, що в реалі ви ризикуєте витратити даремно не тільки гроші, але також життєві сили і час.

Пити спиртне в самоті – до пліток і пересудів, обвинуваченням і превеликий жаль. Приснилося, що ви пили на самоті? Наяву станеться щось, за що вам буде жахливо соромно, а муки совісті будуть нагадувати про себе ще довгий час.

До чого сниться горілка в пляшці

Варто відзначити, що це образ найчастіше сниться чоловікам і обіцяє їм побачення з чарівною дамою. Для жінок горілка в пляшці символізує повне розчарування.

Однак якщо бачення приснилося людині, п’є в реалі, то йому гарантований повна відмова від спиртного. Тут є один нюанс, чим менше горілки в пляшці, тим ближче доленосний момент. А чим гірше напій на смак, тим важче доведеться в цей період.

Для абсолютних тверезників пляшка зі спиртним напоєм може відображати поточну життя. В цьому випадку неодмінно слід врахувати ступінь наповненості та стан самої рідини. Так повний посудину передає повноту відчуттів, удачу в справах і успіх на любовному фронті. Але тільки в тому випадку, якщо напій всередині кристально чистий і прозорий як сльоза. Будь-яке помутніння вказує на невезіння і невдачі. Чим менше горілки в пляшці, тим відповідно менше всього хорошого.

Що значить якщо приснилося пити горілку уві сні

Якщо приснилося, що ви розпивали горілку з незнайомцем, то наяву заведете нового друга. Пити уві сні з реальними друзями – до шумного та приємному відпочинку, на який, однак, доведеться витратити багато грошей і сил.

Бачити, як горілку випивають інші – означає, що ви ризикуєте втратити свою удачу і щастя, якщо будете ставитися до існування занадто безтурботно й легковажно. Якщо вам трапилося приєднатися до розпивання спиртного уві сні, чи то насправді потрапите під поганий вплив.

Бачення, в якому ви з якоїсь причини відмовилися пити горілку, означає, що слід зробити глобальний вибір, який в майбутньому вирішить всю вашу долю.

До чого сниться горілка — різні тлумачення

Для кращого розуміння образу та отримання правдивого тлумачення, потрібно врахувати значення більш конкретних об’єктів і дій уві сні.

Наостанок запам’ятайте, якщо у сні довелося випити горілки і сильно сп’яніти, то наяву не варто будувати грандіозні плани. Всі зусилля будуть витрачені даремно, а у кращому випадку вас чекає велике розчарування. Витратьте цей час на аналіз останніх років життя і зробіть правильні висновки.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться дракон, сонник — дракон у сні

Зміст: До чого сниться дракон по соннику Міллера Сонник Ванги – дракон Дракон у сні — тлумачення по Фрейду До чого сниться дракон по сімейному соннику Що означає, якщо вам…

До чого сниться метелик, сонник — метелик уві сні

Зміст: Метелик – тлумачення сонника Міллера Приснилася метелик – розшифровка Фрейда Сонник від А до Я – до чого сниться метелик Що означає метелик уві сні по сучасному соннику Інтерпретація…

До чого сниться шукати, сонник — шукати уві сні

Зміст: До чого сниться шукати по соннику Міллера Шукати уві сні – думка чаклунки Медеї Тлумачення Фрейда Пошуки по сучасному соннику Інтерпретація Жовтого імператора Приснилося, що шукати – сонник від…