Тільки для справжніх пані!

До чого сниться голуб? Сонник — голуб уві сні

До чого сниться голуб? Сонник - голуб уві сні

Зміст:

У міфології багатьох народів світу голуб уособлює мир, любов, благочестя. За багатьма повір’ями він зберігач Світла і Добра, вісник щастя. Найкраще, що представляє людина, він часто пов’язує з цим птахом. Деякі закохані, не бажаючи розлучатися, носять з собою символ у вигляді двох голубків. А що означає побачити голуба уві сні?

До чого сниться голуб по соннику Міллера?

Побачити голубів у сні, їх воркування — гарний знак для сім’ї та її можливе поповнення. Молодим дівчатам на виданні – голуб обіцяє швидке весілля.

Полювання на голубів – полює на птахів, навіть уві сні, може тільки людина жорстокого вдачі. Це обов’язково проявитися в його життя, зокрема, на відносинах з діловими партнерами. До того ж такий сон є попереджувальним знаком, від примітивних проявів натури, наприклад, від плотських утіх.

Голуби в польоті – обіцяють відсутність деяких життєвих негараздів і плутанини, а також можливі вести здалеку. Мертвий або самотній голуб, жалібно воркующий – завжди до добра, слід бути обережніше. Хоча зазвичай буває вже втрачено.

Голуб – сонник Ванги

Сам по собі голуб, за твердженнями знаменитої провісниці і цілительки, є символом духовної чистоти, всепрощення і зв’язку з Богом.

Годувати їх означає, що людина підтримує чистоту своїх помислів. Він ніколи не страждає від самотності, люди тягнуться до нього. Голуб постучавшийся у вікно – уві сні, на відміну від прикмети в реальності, навпаки, добрий вісник.

Якщо він кружляє над головою – це говорить про наступила внутрішньої гармонії і настання нового періоду в житті. Мертва або поранена птиця – нічого хорошого не обіцяє. Якщо голуб сидить у клітці – це означає, що реальність бачить його проходить в полоні власних слабкостей.

Що значить якщо приснилося голуб — тлумачення по Фрейду?

Цей неординарний психолог розглядає явище голуба уві сні чоловіка як присутність у його житті якоїсь обличчя, яка йому дуже не байдужа. Загалом кажучи — він закоханий.

Але взаємності в цьому почутті він не отримує, і на даний момент його обраницю така ситуація цілком влаштовує. Якщо він не хоче зазнати невдачі на цьому фронті, йому слід почекати, поки вона прийме рішення. А за фактом — якщо вона не підшукає щось більш підходяще, то можливо вона обере його. О, щасливець!

Так що якщо чоловік хоче стати просто альтернативою, нехай чекає. Так, часом психологи з світовим ім’ям, заходять занадто далеко у своїх міркуваннях з приводу снів. А всього-то чоловікові приснився птах. Сни це дивовижна річ.

До чого сниться голуб по соннику Езопа?

Голубка з виводком – сниться до довгоочікуваному світу в будинку. Подружжя, нарешті, прийдуть до згоди, діти стануть слухняними, в житті сім’ї настане світлий період.

Голуб щось несе в дзьобі – вісник. Якщо голуб п’є воду – це також обіцяє тільки хороші зміни, незважаючи на те, що зараз в житті йде чорна смуга. А ось якщо голуб потонув при цьому – це означає що сносвидетель цього візьметься за справу, яка йому явно не по зубах, і неминуче зазнає поразки. Слід проявити у справах крайню обережність.

Обзавестися голуб’ятнею – означає, що новоспечений заводчик цих благородних птахів, не задоволений своїм теперішнім матеріальним положенням, і бажає його виправити, нехай уві сні, і таким ось незвичайним чином. Але можливо це лише перший крок до неминучого успіху.

Окільцювати голуба, щоб переслати кому-небудь звістку (таке могло присниться напевно тільки в часи самого Езопа, і все ж…) – дивовижне і радісна звістка прийде в самий негаданий годину. Можливо побачив цю дію, сам когось обрадує. Відвідати голубник – неймовірний успіх, можливо великий виграш.

Голубине воркування – бесіда в колі старих друзів, багато нової та корисної інформації. Між іншим, сонник Езопа, найбільш логічний порівняно з багатьма іншими. Схоже, що, толк в голубах він розумів.

До чого сниться голуб по соннику «Йоркширських циган»?

Цигани з Йоркшира не обмежилися мізерними поясненнями інших тлумачів снів, про те, що голуб – це до звістки. Якщо циганин не бачить при цьому землі новина може бути як потенційно хорошою, так і потенційно поганий. А ось якщо він побачив землю – варто чекати приємних звісток. Напевно, це правило поширюється і на всіх інших людей.

До чого сниться голуб по соннику «Дворянський» (далі пояснень пані Гришина)

Так, безсумнівно, дворянам голуби теж снилися, і, можливо, навіть частіше ніж простим станам. І навіть у століття передових технологій буде досить цікаво, як вони це тлумачили.

Голуби – без участі прекрасної половини людства і тут не обходиться. Знову ж таки, це справи амурні, пов’язані з частими поцілунками, неодмінною радістю при цьому, і навіть вірністю.

Білі голуби – уособлюють все найкраще, що є в людині. А ось забарвлення їм краще не міняти – всі інші масті — слуги темряви, горе-вісники. У них як у ангелів – є світлі і темні.

В будинку присутність білих голубів – це добрий знак. А ось погодувати їх – це вже до розлуки. Вийняти з гнізда пташенят – до прибутків. Якщо голуби великі – це до гостей, і чим більше вони будуть, тим вище чином гості відвідають будинок. Відлітають голуби – надія. На що саме, на жаль, пані Гришина не вказала.

Голуб і голубка – до любові та весілля. Сон–мрія кожної дівчини. А ось деякі джерела стверджують, що голуб повинен сісти їм на голову – теж до одруження. Якщо голуб темного забарвлення – до невдалого, так що мріяти юним дівчатам, у сні, необхідно неодмінно про білих голубів, чинно розташованих на їх головах.

Ловити голуба і не зловити – до невдачі, а от зловити – все до тієї ж одруження. Голуби сідають на руки, плечі – символізує високу духовність людини. Отримати голубник – до виконання заповітного бажання. У кожного воно звичайно своє.

Як видно у кожного тлумача, на рахунок голубиної теми свої пояснення. Які точки зору ще існують, і чи можна хоч якось узагальнити? Можна спробувати.

До чого сниться голуб в будинку або квартирі? Залетів голуб уві сні.

Голуб в будинку – особистість, що займає важливу роль у житті людини. Швидше за все, він частина його оточення, його «дому», і саме він здатний змінити все його життя. Він може виявитися набагато ближче, ніж того очікують. І з’явитися навіть частиною особистості самої людини. Треба лише зазирнути в себе глибше. Хороші люди обов’язково щось знайдуть.

До чого сниться блакитний, чорний голуб?

Блакитний голуб сонники описується не в настільки похмурих тонах, а навіть уособлюється з відданою любов’ю. Не варто занадто однозначно розуміти всі тлумачення, все-таки сон це річ дуже індивідуальна.

Чорний голуб – напрочуд стабільний поганий знак. У деяких інтерпретаціях розцінюється як цілком добрий вчинок, зроблений щиро, але неправильно зрозумілий. Так, людські відносини штука складна, часом навіть без всяких голубів.

До чого сниться голуб в руках?

Зловити голуба – на удачу, прям таки птах щастя. А може воно і так, ніхто не сперечається. Але все-таки для успіху деколи потрібно зробити щось більше, ніж просто спіймати у сні бідну пташку.

До чого сниться мертвий голуб у сні?

Мертвий голуб, на відміну від білих і живих, обіцяє тільки захворювання внутрішніх органів когось із найближчого оточення. Таке просто так не сниться. Людині буде не зайвим звернути увагу на власне здоров’я, все-таки мертві птахи знятися саме йому, а не найближчого оточення.

Якщо птиця загинула прямо на очах, а не була вже мертвою – це говорить про розвиток захворювання в теперішньому часі, і він в змозі щось змінити. Є сенс взяти відпустку, розвіятися, відпочити і оздоровитися, щоб мертві голуби, свіжі або не дуже – більше не снилися.

До чого ще снитися голуб

Наостанок можна сказати що наведена вище інформація носить суто ознайомчий характер і не претендує на істину в останній інстанції на увазі своєї очевидної різнорідності. Але в віщий характер снів вірили у всі часи, і сучасний світ не виняток.

Щоб тлумачити свої сни треба краще розуміти себе, знати свої асоціації, а у кожного вони свої. І голуб, наприклад, у Фрейда, значно відрізняється від усіх інших птахів всіх мастей і забарвлення. Можливо він більш сексуальний. Було б логічно. Тому і відповіді у кожного тлумача часом протилежні.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться чайка? Сонник — чайка уві сні

Зміст: До чого сниться чайка по соннику Міллера Чайка – сонник Ванги Що значить приснилася чайка по Фрейду До чого сниться чайка по соннику міс Хассе Чайка по соннику Симона…

До чого сниться горобець? Сонник — горобці уві сні

Зміст: До чого сниться горобець — сонник Міллера Горобці — сонник Фрейда До чого сняться горобці — сонник Хамидовой Що значить якщо вам приснився воробей — сонник медіума Хассе Сонник…

До чого сниться підлога? Сонник — пол у сні

Зміст: До чого сниться підлогу по соннику Міллера Підлога у сні – тлумачення за Вангу До чого сниться підлогу по Фрейду Сонник мандрівника До чого сняться підлоги по соннику чаклунки…