Тільки для справжніх пані!

До чого сниться голова? Сонник — голова уві сні

До чого сниться голова? Сонник - голова уві сні

Зміст:

Голова уві сні образ, який неможливо трактувати однозначно. Повна розшифровка залежить від безлічі деталей і зовнішнього вигляду, у тому числі того, кому належала зазначена частина тіла. Сонники допоможуть розібратися у всьому.

До чого сниться голова по соннику Міллера

Міллер пропонує чотири тлумачення голови в залежності від ситуації:

Що значить якщо приснилося голова по Фрейду

Фрейд розглядає голову як нейтральний знак, якщо увага сконцентрована на окремих її частинах. Якщо уві сні просто була голова, то вона уособлює жінку. При детальному розгляді голови можливі наступні тлумачення:

Якщо сняться очі, значить людина занадто сильно зациклений на своїй персоні. Зуби уві сні жінки бачать до дітей, а чоловіки в тому випадку, коли у них є страхи, вони боятися викриття і покарання. Травма голови уві сні у жінки попереджає її про початок місячних, а для чоловіка це знак, що майбутні сексуальні контакти можуть принести неприємності.

Що значить побачена у сні голова по соннику Езопа

Практично всі народи приділяють велике значення голові. Вона означає розум, здатність міркувати, поривчастість, запальність і багато іншого. Якщо серце – це душа, то голова – розум. У все потрібно запам’ятовувати деталі бачення голови:

Значення голови в соннику Майя

Хорошою ознакою буде побачити уві сні відрубану голову тварини або людини, це означає, що найближчим часом від ворогів не варто нічого очікувати. Якщо вдасться найближчим часом добути частину їжі ворогів, то вони ще дуже довго не будуть вас турбувати.

Поганим знаком вважається бачити уві сні, як болить голова. Такий сон наяву принесе сильні головні болі. Щоб уникнути цього, потрібно цілий тиждень перед сном капати на тім’ячко масло і посипати щіпкою меленої кави.

Тлумачення голови – нумерологічний сонник Піфагора

Голова приснилася без тулуба – в реальному житті чекають докори сумління і сором. Усміхнена і дружелюбно налаштована голова, віщує дозвіл проблеми у найкоротші терміни, якщо ви зможете зрозуміти, де допустили помилку.

Сердита і ругающаяся голова попереджає, що якщо скривджені люди протягом місяця не отримають від вас вибачень, то в майбутньому чекає з’ясування відносин, що відбилося на вашому імідж і репутацію.

Якщо уві сні відрубали голову і вона покотилася по землі, то допомоги потребують діти. Найближчим часом їм знадобиться ваша підтримка. Так само це знак про те, що когось з родичів призвали в армію.

До чого сниться мита, брудна, сива голова? Голова дитини, людини уві сні

Мита голова або миття голови віщують успіх у кар’єрі або суспільстві. Можливо, скоро у вас з’явиться можливість повністю проявити свої здібності, що буде добре оцінений оточуючими. Ще вона може уособлювати позбавлення від небезпеки.

Брудна голова – це завжди поганий знак. Вона віщує сильні переживання і стреси, хвороби і психічні розлади. Якщо уві сні з’явилася брудне обличчя, то вас чекає ганьба, а брудні зуби провісники переживань і хвороб. Брудні волосся – знак, що людину мучать погані думки, наприклад, ненависть або заздрість. Сон частіше стає попередженням, що чоловік заплутався. Чим швидше він знайде рішення і вихід з ситуації, тим менше негативних наслідків буде.

Сива голова уособлює прожиті роки, мудрість, досвід, тому стає хорошим знаком – людину чекає довголіття, щастя, багатство, просування по службі, визнання і пошану. Але якщо уві сні людина різко посивів, то навпаки його чекають вкрай негативні події і складні ситуації.

Голова дитини – завжди хороша ознака. Вона може бути з волоссям або без. Це ознака майбутньої радості в родині, багатства і процвітання.

Голова людини, жінки або чоловік, зазвичай пов’язана з родичами. Наприклад, якщо вона розбита, то хтось із близьких людей потребує допомоги, його переслідує низка неприємностей. Голова незнайомця обіцяє допомогу з боку багатих і впливових родичів, провіщає поліпшення матеріального становища, успішну кар’єру.

До чого сниться тіло без голови, чоловік, жінка, риба, змія. Відірвана, відрізана голова — сонник

Бачити уві сні тіло без голови – це попередження. В житті ви можете неправильно зрозуміти, що відбувається і заплутатися в ньому, втратити орієнтацію, можливо, ви перебуваєте в стані бездіяльності. Можливі наступні трактування в залежності від ситуації:

Відрубана голова – двояке ознака. З одного боку вона може передбачити поліпшення матеріального становища, просування по кар’єрних сходах, з іншого боку – ганьба і сором. Це показує, що між розумом і почуттями назрів конфлікт, можуть з’явитися психологічні травми і розлади. Більш точно можна визначити значення деталям:

Якщо вам у сні намагаються відірвати голову, значить, ви не до кінця розумієте сенс, що відбуваються навколо вас подій. Скоро з’явиться сильний противник, для протистояння якому доведеться забути про власний дискомфорт і болі. Тільки так можна повернути успіх у життя.

До чого сниться мити голову уві сні шампунем, водою, під краном, собі, дитині, іншій людині

Голова – це символ позитивного в людині, її цілеспрямованості, а миття означає звільнення від зайвого і непотрібного. Зазвичай миття голови завжди трактується як хороший знак. Людині потрібно позбутися зайвого, переглянути своє життя, щоб знову повернулася удача і успіх. В залежності від ситуації можливо:

Якщо уві сні вам доводиться мити голову іншій людині, то нічого хорошого вас не чекає:

До чого сниться голова кішки, собаки

Приснилася голова кішки? Вас настільки захопило якесь починання, що втратили з виду іншу серйозну проблему. Скоро вона зажадає від вас багато сил і уваги. Якщо приснився очей, то на вас намагаються накласти псування або пристріт. Що означає голова собаки?

Голова свині

Найчастіше свиняча голова веде до сліз, втрат. Якщо голова чиста і лежить на підносі, значить потрібно подбати про незавершених справах. Якщо голова закривавлена, то чекають розчарування і крах планів. Це знак дріб’язковості і низовини. Брудна голова віщує плітки і провокації, може статися велике нещастя, повністю змінює життя. Якщо голову до кінця сну не відмили, то неприємності виявляться непосильними.

Багато голів говорять про те, що людина сама собі придумує проблеми. Навколо нього багато пліткарів і потрібно ретельно перевіряти всі контакти.

Хорошим значенням володіє сон, де голова свині снитися перед завершенням угоди. Вона принесе фінансову вигоду, нагороду за роботу. Якщо вона снитися до закордонної поїздки – все пройде успішно. Іноді вона віщує появу союзників і покровителів, які додадуть впевненості і допоможуть фінансово.

Уві сні гладити по голові

Ласка і ніжність показують, що ви або ваш родич потребують співчуття і ніжності. Гладити по голові дитини до спокою, миру, добробуту. Якщо на голові, по якій гладите, ростуть густі здорове волосся, то домогтися поваги можна лише ласкою, без грубої сили. Гладити свою голову – потрібно ретельно зважувати всі рішення.

Голова з вошами, гнидами, блохами

У звичайному житті ці комахи не викликають позитивних емоцій, тому й уві сні їх неприємно бачити. Однак означають вони завжди багатство і клопоти. Якщо ви намагаєтеся їх струсити, то можете з-за нерішучості упустити вигідну фінансову пропозицію. А якщо вони сиплються на голову – чекайте несподіваного багатства. Хтось дуже хоче вас обдурити, приховати від вас, що відбувається.

Розбита голова

Кровоточива голова снитися до тривалої, важкої і потрібній роботі. Якщо снитися чужа голова, то, швидше за все, станеться щось хороше, а своя – до невдач. Це сон попередження, тому потрібно запам’ятовувати якомога більше деталей.

Хустка на голові означає майбутнє подорож, дорогу. Іноді він означає заміжжя для жінки або зустріч зі своєю другою половинкою. Купівля хустки говорить про прагнення отримати підтримку і захист. Іноді це рада стати більш стриманим і спокійним, приборкати свої емоції і пориви. Чим більше голова, тим більша удача попереду і навпаки.

Волосся на голові, стрижка, голити

Для жінки цей сон радить переглянути свою поведінку. Легковажність може призвести до неприємних наслідків. Так само це передвіщає удачу в будь-якій справі, хороший час для реалізації нових планів.

Волосся бувають різними, тому потрібно запам’ятовувати деталі. Довгі провіщають дорогу, а короткі – матеріальні проблеми. Сиві – хвороба, чорні – пристрасні стосунки, руді – обман, світлі – ясність мети. Гоління — символ незалежності, сильно пригнічують домашні обов’язки. Ваші прагнення стати главою дому не увінчалися успіхом.

Лупа на своїй або чужій голові

Це неприємний симптом уві сні має добре значення. Очікують премії, підвищення на роботі, сюрпризи і зміни на краще. Якщо дарують шампунь від лупи, у вас є шанувальник, а критика – ви дуже популярні. Можливі грошові надходження або сприяння від знайомих.

Недобрий знак – лікування лупи. Значить, ви занадто багато думаєте про гроші. А відвідування лікаря – печаль і відсутність нових знайомих.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться День Народження? Сонник — День Народження у сні

Зміст: До чого сниться день народження по соннику Міллера День народження у сні — тлумачення за Вангу До чого сниться день народження по соннику Фрейда До чого сниться день народження…

До чого сниться свято? Сонник — свято уві сні

Зміст: До чого сниться свято по соннику Міллера Свято у сні — тлумачення за Вангу До чого сниться свято по соннику Фрейда До чого сниться свято по соннику Лоффа До…

До чого сниться пиво? Сонник — пити пиво у сні

Зміст: До чого сниться пиво по соннику Міллера Пиво у сні – сонник Ванги Що значить – приснилося пиво по Фрейду До чого сниться пиво по соннику Хассе Сниться пиво…