Тільки для справжніх пані!

До чого сниться гітара? Сонник — гітара уві сні

До чого сниться гітара? Сонник - гітара уві сні

Зміст:

Гітара уві сні радить налаштуватися на романтичний лад, трохи перепочити від життєвої гонки. Сонники підкажуть, як ще можна інтерпретувати сновиденний образ чи сюжет з його участю.

До чого сниться гітара по соннику Міллера

Якщо людина грає уві сні на гітарі, то в цьому немає нічого поганого. Особливо, коли видають звуки приємні і мелодійні. Гітарна музика віщує спілкування з хорошими людьми, які згодом займуть не останнє місце в житті сновидця, бо серед цих людей може опинитися той, з ким доведеться прожити решту життя.

Але якщо у гітари струни порвані або відсутні зовсім, то це означає розрив з коханою людиною або прийдешні душевні страждання. Дівчині такий сон передвіщає обман з боку чоловіка, що зумів коли за допомогою брехливих обіцянок і зізнань завоювати її розташування. Зламана або розбита гітара обіцяє втрату душевної рівноваги та можливу депресію.

Гітара по соннику Фрейда

Якщо у нічних мареннях стороння людина грає на гітарі, а сновидець слухає цю музику і спостерігає за гітаристом, то значить, що хтось відчуває неприязнь до сплячого або заздрить його романтичним відносинам. Коли уві сні сновидець сам награє на гітарі якусь мелодію, то його чекають любовні пригоди.

Гра на пригніченою гітарі символізує проблеми в інтимній сфері, але не все так погано: є шанс все виправити, якщо своєчасно звернутися до відповідного фахівця. Бачити уві сні іспанця чи латиноамериканця, наигривающему фламенко, значить, незабаром доведеться з головою зануритися у вир розпусти і гріха.

Приснилася гітара — тлумачення по соннику Ванги

Всяка творча особистість, яка побачила уві сні гітару, може очікувати приходу Музи і неймовірного натхнення. Але не варто воодушевляться, бо старий і розбитий інструмент віщує занепад сил і поганий настрій.

Чути уві сні гітарну музику, значить, в реальності отримати якісь звістки, причому від якості гри буде залежати те, якими саме будуть вести – добрими чи поганими. Ясно, що невмілий перебір струн не обіцяє нічого хорошого. Звичайно, подібне сованню інструменту сниться до пліток.

Грати уві сні на чужій гітарі, значить, об’єкт жадання відповість взаємністю, а гра на власному інструменті віщує отримання будь-яких навичок або знань.

До чого сниться гітара по Сучасному соннику

Якщо сновидець чує фальшиву гру, то йому належить круто змінити своє життя. В цьому немає нічого страшного, бо всі зміни будуть тільки на краще. Коли мелодія, побачена уві сні, приносить справжню насолоду, то сплячого слухача чекає швидка зустріч зі старими друзями.

Жінка, яка грає уві сні на гітарі, різко піде вгору по кар’єрних сходах, а гітарист чоловічої статі скоро зустріне ту єдину, заради якої доведеться залишити свою сім’ю або кинути свою пасію. Коли гравець рве всі наявні струни на інструменті, то це означає, що він намагається позбутися своїх комплексів.

Гітара — сонник О. Смурова

Побачивши уві сні гітару, отримає подарунок. Якщо людина чує гітарну музику, то це значить, що він закоханий або романтично налаштований. Також, це віщує швидкий вступ у шлюб.

Коли сновидець власноруч настроює гітару, то це говорить про те, що пора б узятися за розум і навчитися відповідати за свої вчинки. Грати самому уві сні на гітарі, значить, доведеться зробити комусь любовне визнання або проявить знаки уваги.

До чого сниться гітара по Малому соннику

Коли людина уві сні грає на гітарі, то в реальності це йому обіцяє приємне проведення часу. Дівчина, яка побачила уві сні гітару, абсолютно непридатну для гри, отримає сильне нервове потрясіння або розчарується у своєму коханому.

Чоловік, який чув у нічних мареннях гітарний перебір, може втратити голову з-за випадкової знайомої. Але якщо подібне сниться жінці, то їй рекомендується на все дивитися тверезим поглядом і приймати зважені рішення. Легковажні вчинки можуть запросто спровокувати серйозніше душевні муки.

Гітара — що означає цей сон? Різні тлумаченняДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться піаніно або фортепіано? Найбільш повне тлумачення!

Зміст: Піаніно або фортепіано по соннику Ванги Побачити піаніно уві сні. Трактування по Фрейду До чого сниться фортепіано по Сімейному соннику До чого сниться піаніно по соннику Морозової До чого…

До чого сниться баян? Сонник — баян уві сні

Зміст: До чого сниться баян по соннику Міллера Баян: трактування по Фрейду Баян по соннику Ванги До чого сниться баян по соннику Ю. Лонго До чого сниться баян по Жіночому…

До чого сниться переїзд? Сонник — переїжджати у сні

Зміст: До чого сниться переїзд по соннику Міллера Переїзд по соннику Ванги Що значить: наснився переїзд. Трактування по Фрейду До чого сниться переїзд по Сучасному соннику До чого сниться переїзд…