Тільки для справжніх пані!

До чого сниться футболка? Що означає футболка уві сні

До чого сниться футболка? Що означає футболка уві сні

Зміст:

Побачили уві сні футболку? Задумайтеся: чи не надто ви запрацювалися останнім часом? Дійсно, такий сон може уособлювати ваше підсвідоме бажання відпочити.

Ви самі ще не помітили, наскільки стомлені монотонністю роботи і одноманітності буднів, а мозок вже сигналізує про це у сні. Схоже, саме час взяти перепочинок, попросити у начальства невелику відпустку і з задоволенням упаковувати у валізу справжні футболки.

До чого уві сні купувати футболку

Купувати нову футболку означає, що незабаром, дійсно, відправитися у відпустку (інший варіант тлумачення – невелика сімейна радість). Якщо уві сні ви марно намагаєтеся відшукати улюблену футболку, розраховувати на прихильність керівництва, на жаль, не доведеться, і взагалі варто приготуватися до змін у роботі.

Особливу значимість приснився футболка набуває для жінок. Чарівним леді цей сон пророкує майбутню радість і цікаву зустріч, не виключені й нові приємні знайомства. Можна заздалегідь налаштуватися на зустріч зі старим знайомим і задушевну бесіду.

Приснилася брудна футболка

Пересторогою для вас має стати сон, в якому футболка була порвана або забруднена. Бачити рвані предмети одягу уві сні в цілому означає можливу сварку з сусідами, колегами та близькими людьми. Може, пора запросити сусідів на чашечку ароматного чаю?

Брудна футболка або її прання уві сні попереджають про те, що вас можуть обікрасти. Ви ненавмисно порвали уві сні футболку? Будьте готові до дрібних неприємностей. У будь-якому випадку найближчим часом вам слід вести себе більш стримано і обережно.

Уві сні носити футболку

Якщо уві сні ви носите футболку на виворітну сторону, дуже скоро ваша думка про одному з близьких людей кардинально зміниться. Якщо ви одягли футболку, яка мала вам за розміром, варто очікувати участі в новому проекті. Задумайтеся, чи дійсно вам це так необхідно, як може здатися на перший погляд.

Як бачимо, приснився футболка не віщує великих неприємностей, а більше налаштовує на майбутній відпочинок та цікаві знайомства. Пам’ятайте, що будь сновидіння слід трактувати з урахуванням другорядних ситуацій, які відбуваються з вами уві сні. Чим більш детально вранці ви зможете відновити картину, побачену у сні, тим більш точно, зрозуміло і переконливо можна буде її розшифрувати.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться купувати одяг? Що означає сон купувати одяг?

Зміст: Купувати одяг за психоаналитическому соннику Що значить по сучасному соннику Розшифровка від італійського сонника Тлумачення з різних сонникам Інші розшифровки Наші сни мають значення і прямий вплив на наше…

До чого сняться гроші? Що значать гроші у сні

Зміст: Приснилися гроші — варіанти тлумачень До чого сняться паперові гроші Великі гроші у сні До чого сниться багато грошей До чого сниться дрібниця і монети До чого сниться давати…

До чого сняться годинники? Що означає бачити годинник уві сні

Зміст: До чого сняться наручний годинник Золоті годинники у сні До чого сняться годинники настінні До чого сняться розбиті або зламані годинник Що означає знайти годинник уві сні До чого…