Тільки для справжніх пані!

До чого сниться флірт, сонник – фліртувати уві сні

До чого сниться флірт, сонник – фліртувати уві сні

Зміст:

Уві сні довелося з ким-то фліртувати? Наяву починається особливо вдала смуга в особистому житті. Але якщо спостерігали за легкою любощами інших персонажів, то щастя прийде ще не скоро. До чого сниться флірт, підкажуть деталі сюжету.

Тлумачення за різними сонникам

Будьте готові до того, що різні сонники пропонують абсолютно неспівпадаючі розшифровки. Так сонник циганки вважає флірт ознакою нещасливою в особистому житті, а новітній сонник Р. Іванова впевнений, що щось подібне станеться з вами і в реальному світі.

Повний сонник Нової Ери припускає, що флірт є символом сплеску життєвої сили. Що з цього приводу думає східний жіночий сонник? Якщо приснилося, як фліртували з кимось, то легковажну поведінку зашкодить репутації.

До чого сниться флірт з чоловіком, жінкою

Уві сні фліртували з чоловіком? В найближчому майбутньому потрібно покаятися у необдуманих і навіжених вчинках. Якщо флірт з чоловіком приснився юної дівчини, то її чекає зрада коханого.

До чого чоловікові сниться, що він доглядає за дамою? Хворому сновидінню можна очікувати швидкого одужання, а здоровому – підвищення активності. Крім того, доля приготувала приємний сюрприз. Жінці бачити, що з нею фліртує молодий чоловік, можна перед великим придбанням.

Приснився флірт зі знайомим незнайомцем, колишнім

До чого сниться флірт з абсолютно незнайомим персонажем? Вам не вистачає емоцій і відчуттів, ви готові вже зараз зважитися на незвичайний крок.

Уві сні фліртували зі знайомою людиною, хорошим другом або навіть членом сім’ї? Це означає, що вам необхідно стати ближче в духовному плані, не виключено, що після такого сновидіння відносини налагодяться і стануть довірливішими.

Що символізує флірт з людиною, з яким ви давно розлучилися, наприклад, з колишнім? Подібний сюжет можна тлумачити двояко: прийдешні події примусять вас згадати минуле або ж необхідно вирішити якусь наболілу проблему і назавжди про неї забути.

Що означає уві сні флірт на роботі

Приснилося, що грайливо фліртували на роботі, хоча в реальності цього собі не дозволяєте? Настав підходящий момент, коли ви можете проявити ініціативу і втілити в реал давні задуми.

Довелося бачити, що колеги фліртують з вами? Вас явно не влаштовує ситуація, що склалася, і на поточному етапі ви можете її змінити на свій розсуд. Хоча це і вимагатиме неабияких сил.

Довелося спостерігати, як колеги ведуть себе дивно і несподівано фліртують один з одним? Найімовірніше, хтось замислив проти вас недобре. Продумуйте кожен крок.

До чого сниться флірт дружини, чоловіка з іншим, інший

Уві сні спостерігали, як власний чоловік фліртує з чужою жінкою? Будьте готові до розлуки з різних причин. Крім того, існує ймовірність, що ви познайомитеся з не дуже хорошою людиною, хоча спочатку він зробить суворо позитивне враження.

Якщо дружина фліртувала з іншим чоловіком, то варто підготуватися до зіткнення з ворогами чи конкурентами. Бачення також закликає більше уваги приділяти поточних справах, можливо, ви допустили грубу помилку і можете постраждати.

Флірт у сні – що ще означає

Фліртувати уві сні буквально означає, що ви підсвідомо відчуваєте, як в житті чогось не дістає. Це підсвідоме знання тисне і вносить дещицю невпевненості. Крім того:

Але пам’ятайте, якщо у сні флірт переріс у щось більше, а ви випробували непідробне збудження, то в реальному світі ризикуєте зробити вчинок, який потягне за собою непередбачувані, але швидше погані наслідки.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться – наздоганяти, сонник – наздоганяти уві сні

Зміст: Наздоганяти: тлумачення за різними сонникам До чого уві сні наздоганяти людини, дитини Що значить – наздоганяти злочинця Довелося в ночі наздоганяти потяг, автобус До чого сниться, що довелося наздоганяти…

До чого сняться ворота, сонник – ворота у сні

Зміст: До чого сняться ворота по сонникам Що означають уві сні ворота відкриті і закриті До чого сняться ворота дерев’яні, залізні Привиділися ворота кладовища, церковні, футбольні Ворота у сні –…

До чого сниться багато чоловіків, сонник – багато чоловіків у сні

Зміст: Загальна розшифровка за різними сонникам До чого сниться багато чоловіків навколо, в будинку Приснилося багато чоловіків знайомих, незнайомих Багато чоловіків у сні – інші розшифровки До чого сниться багато…