Тільки для справжніх пані!

До чого сниться фата?

До чого сниться фата?

Зміст:

Трохи раніше ми розглянули, сьогодні ми звернемо увагу на деталі і дізнаємося до чого сниться фата. І допоможуть у цьому сонники. в яких зібрані найбільш актуальні значення сновиденних образів.

Фата у сні російський народний сонник

Згідно російському народному соннику фата — це символ невинності, молодості і чистоти, а значить бачити уві сні фату — до хорошого. Так, наприклад, якщо ви побачили наречену у фаті, то знайте, що у вашому оточенні є людина, яка завжди допоможе і підтримає вас.

Якщо ви бачили просто фату, не надіти на дівчину, то незабаром ви познайомитеся з дуже хорошою людиною.

А от якщо ви приміряли уві сні фату, то напевно ви в чомусь переоцінюєте себе і замість того, щоб чинити благородно, «працюєте на публіку», тобто, влаштовуєте показуху.

Якщо ви у сні побачив, що дівчата знімають або зривають фату, то вам необхідно бути обережніше в розмовах, так як таке сновидіння попереджає про сварки з близькою людиною, довіра якого відновити буде ох як нелегко.

До чого сниться фата — сонник Фрейда

Якщо чоловік уві сні міряє фату, значить йому необхідно менше звертати увагу на дрібні проблеми, а от зайнятися собою не заважає.

Якщо жінка приміряє уві сні фату, то в її житті відбудуться деякі зміни, прийняти які буде нелегко.

Якщо фата сниться незаміжньою дівчині, то незабаром вона познайомиться з чоловіком, який змінить її життя, зіграє в ній велику роль, можливо стане чоловіком, а тому вже можна мріяти про те, яким буде весільна сукня весільна церемонія, кільця, келихи, весільні папки-свідоцтва, подарунки і т. д.

Брудна і порвана фата уві сні — ознака зради і обману.

Сонник Мандрівника — фата приснилася уві сні

На відміну від російського народного сонника, фата уві сні по соннику Мандрівника — зміна і розлад планів.

До чого сниться фата — езотеричний сонник

Фата по езотеричного соннику для нареченої — шлюб буде довгим і щасливим. Якщо фата уві сні нареченої порвалася, то шлюб буде недовгим, але щасливим.

Купувати або шити фату — до виконання заповітних бажань.

Приміряти фату для заміжніх жінок — до сімейного добробуту, для незаміжніх — до швидкого шлюбу.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться квартира? Сонник — квартира уві сні

Зміст: Тлумачення за езотеричного соннику Розшифровка сонника йогів Думка сонника Цвєткова Розшифровка відчуттів До чого сниться квартира нова, чужа, затоплена До чого сниться квартира? Цікаво, що при тлумаченні снів, в…

До чого сниться ремонт?

Зміст: Тлумачення по американському соннику За сонником психоаналітики По соннику Міллера За сонником стерви і новітньому За сонником Мандрівника За сонником від А до Я За езотеричного соннику Ремонт уві…

До чого сниться вікно?

Зміст: До чого сниться вікно відкрите, закрите Уві сні розбити вікно розбите Приснилося чисте, брудне вікно Пейзаж за вікном уві сні Інші тлумачення Наші сни – це джерело невичерпної інформації….