Тільки для справжніх пані!

До чого сниться дружина, сонник – дружина уві сні

До чого сниться дружина, сонник – дружина уві сні

Зміст:

До чого сниться дружина? Щоб розібратися в цьому питанні, доведеться врахувати дуже багато різних деталей і нюансів. Сонники та приклади тлумачень допоможуть відшукати вірну інтерпретацію і зрозуміти, що ж означає поява цього персонажа у сні.

Трактування по соннику Міллера

Приснилася своя дружина? У вас явно є незавершені справи. Цей же персонаж попереджає про чвари в сім’ї. Якщо в ночі дружина була надзвичайно привітна, то ризикована справа принесе значний прибуток.

Бити уві сні дружиноньку – означає, що якийсь її вчинок викличе серйозне обурення, а це в свою чергу принесе в дім численні скандали та розбірки.

Що думає сонник Надія і Дмитра Зими

До чого сниться чоловікові дружина? Це красномовне нагадування про невиконані зобов’язання і занедбаних проблеми. Справи підуть в гору, якщо дружина уві сні була ласкава і привітна.

Приснилося, що дружина зрадила уві сні самим нахабним чином? Ви напевно приділяєте своїй половинці дуже мало уваги, що негативним чином позначається на особистісних відносинах. Цей же сновидний сюжет вказує на вашу надмірну зайнятість. Іноді варто закинути справи і провести недовгий час з сім’єю, ніж пізніше лаятися через непорозуміння.

Уві сні сильно лаялися і навіть побили дружину? Надмірно напружена атмосфера піде на спад, тому найближчим часом можете не побоюватися домашніх конфліктів.

Думка сонника для всієї родини

Якщо жінці приснилося, що вона турботлива дружина, то наяву їй доведеться повернутися до справи, яку вона раніше закинула. Цей же сюжет пророкує сварку з родичами і численні клопоти.

До чого сниться дуже негарна дружина? Це відмінний знак, що гарантує прибуток та успішну реалізацію планів. Якщо уві сні дружина була весела і ласкава, то будь-саме ризиковане підприємство обернеться успіхом.

Будь-які конфлікти і сварки з дружиною в нічних мареннях вказують на необхідність піти на поступки. Проте будьте готові до того, що ваше рішення викличе деяке невдоволення домашніх. У підсумку ваше життя перетвориться в хаос, тому не поспішайте робити рішучі кроки.

Відповідь сонник від А до Я

Приснилася чужа дружина, з якою ви займалися сексом? В будинку скоро спалахне грандіозний скандал, причиною якого послужить ваша розгульне життя. Якщо бажаєте зберегти сім’ю, то сонник радить припинити поглядати на сторону і всерйоз зайнятися виконанням подружніх обов’язків.

До чого сниться, що чужа дружина неймовірно привітна з вашим власним чоловіком? Дуже скоро чоловік принесе в дім великі гроші, але так і не відкриє таємницю, де він їх взяв. Якщо уві сні чужа дружина звинувачує вас в інтимному зв’язку з чоловіком, то наяву власний благовірний буде дорікати і підозрювати в зраді.

До чого сниться молодої дівиці, що вона турботлива дружина? Сонник пророкує їй ідеальний шлюб з чудовим чоловіком. Наснилося, що чоловік нахвалює чужу дружину і навіть радить уві сні брати з неї приклад? Саме час зайнятися своїми недоліками, щоб в реальності не почути подібні речі.

Уві сні дружина своя, чужа, начальника

Приснилася власна дружина? Готуйтеся до скандалів і сварок в будинку. Це також ознака серйозних проблем з фінансами. Якщо ж дружина уві сні опинилася в оточенні родичів і дітей, то запланована поїздка пройде дуже успішно.

До чого сниться чужа дружина? В реальному житті ви ніколи не будете самотні. Тлумачення сну справедливо і для жінки, якщо їй привиділося, що вона дружина незнайомої людини.

Якщо в ночі вам довелося зустріти дружину начальника, то чекайте великої радості. Бачити дружину директора або одного означає, що не варто піддаватися спокусі. Крім того, дружина для чоловіка уві сні виступає символом поточних справ і найбільш важливих проектів. Правильна інтерпретація сюжету допоможе не допустити помилок у бізнесі та на роботі.

До чого сниться колишня дружина

Найчастіше цей образ вказує уві сні на те, про що ви давно постаралися забути. Можливо, доведеться вирішувати давню проблему, відновлювати старі зв’язки або справи.

Приснилася колишня дружина? Вам необхідно від чогось позбутися. Причому це може бути як конкретна особа, так і ситуація, звичка, думка і т. д.

Іноді сновидние стосунки з колишньою дружиною закликають встановити гармонію між думками, бажаннями, і ділом. У будь-якому разі не можна ігнорувати такий знак.

Приснилася жінка у труні, весільній сукні

Всупереч всім очікуванням, бачити дружину в труні не так вже й погано. Подібний сюжет обіцяє прибуток і навіть багатство. Чужа дружина в труні втілює успіх і везіння.

Для молодих це ознака того, що вони доживуть до дуже похилого віку. Приснилося, що дружина померла? Сміливо вирушайте на полювання або рибалку. Образ у сні гарантує чудову здобич.

Єдине негативне тлумачення сну має значення виключно для літнього подружжя. Дружина в труні обіцяє швидку смерть близького родича. Якщо приснилося, що померла дружина, то відмовтеся від справи, яку задумали. Воно провалиться, принаймні, якщо почнете його саме зараз.

До чого сниться дружина у весільній сукні? Цей образ має більш негативне значення. Найчастіше він передрікає жінці важку хворобу і навіть смерть. Особливо, якщо сама сукня уві сні виявиться брудним і рваним.

Що означає, якщо дружина померла

Бачити ще живу дружину мертвою – добре. Це бачення забезпечить їй довге життя, а вам процвітання. Якщо ж з’явилася вже мертва жінка, то настають деякі складності.

Приснилося, що померла дружина? Чиясь невдячність принесе численні страждання. Якщо з’явилася покійна дружина і була вона весела й щаслива, то вас обов’язково обдурять або підставлять.

До чого сниться дружина загуляла, змінює, пішла до іншого

Приснилося, що зрадила дружина? В домі гряде скандал. Якщо ви дізналися від сторонніх людей, що ваша дружина загуляла, то доведеться зіткнутися з низкою перешкод і перешкод у справах.

Дружина пішла у сні до іншого? Ви дуже стурбовані такою можливістю, але, найімовірніше, підозри безпідставні. Замість того, щоб мучити себе підозрами, зважитеся, нарешті, на серйозну розмову.

Іноді сновидная зрада не має нічого спільного у реальними подіями або підозрами. Вона лише вказує на конфлікт можливостей і бажань.

Уві сні дружина вагітна, народила, з дитиною

До чого сниться вагітна дружина? у сні це ознака великого дива, добробуту, прибутки, щастя і взагалі чогось дуже гарного і цікавого. Після такого сновидіння можна розраховувати на успішний хід якогось починання і матеріальний достаток. Лежати поряд з вагітною дружиною – до набуття нової надії.

Приснилося, що дружина успішно народила? З однаковою ймовірністю настають клопоти і матеріальна стабільність (хлопчик) чи диво і грандіозні події (дівчинка). Бачити сам процес пологів не дуже добре. Він обіцяє деякі труднощі, але благополучний результат. Приснилося, що вагітна дружина вирішила зробити аборт? Залиште надії, зараз не ваш час.

До чого сниться дружина п’яна, курить

Приснилося, як курить дружина? Її легковажність та безтурботність доведе вас до відчаю. Якщо ви курите, то обов’язково помиріться після великої сварки. Бачити, що курить дружина намагається уві сні кинути палити, означає, що вам доведеться відстоювати свою думку або переконання.

До чого сниться моторошно п’яна дружина? Настає момент, коли ви відчуєте свою повну безпорадність. Якщо п’яна в мотлох дружина кинулася битися, то наяву очікується дуже спокійний і навіть нудний період. Уві сні дружина справжня алкоголічка і ви намагалися її вилікувати? Сюжет пророкує доленосне випробування та щире каяття у минулих помилках.

У рідкісних випадках п’яна дружина підтверджує приховане пристрасть до алкоголю. Але в цій варіації, сновидіння лише відображення дійсності або підозр.

Дружина приснилася нежонатому

До чого сниться, що у вас є дружина, якщо в реалі ви самотні? Наяву отримаєте карколомні звістки про людину, який відсутній в даний момент. Цей же сюжет гарантує удачу в починаннях.

Якщо нежонатому приснилося, що він одружився, то в реалі дійсно зустріне жінку, яка, можливо, стане його майбутньою дружиною. Однак для цього вам доведеться докласти максимум зусиль.

Дружина уві сні – трохи конкретних тлумачень

Як правило, для правдивої інтерпретації персонажа необхідно врахувати якомога більше деталей. Але до уваги слід брати лише ті нюанси, що запам’яталися найбільше.

Привиділося, що дружина серйозно образилася на вас? В реальності недоброзичливці і конкуренти зазнають невдачі в добре продуманій афері проти вас. Бачити, як дружина веселиться і танцює – до великої радості. Якщо ж вона гірко плаче уві сні, то ви зробите поганий вчинок, що зробить поганий вплив на подальші подружні стосунки.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться наречений, сонник – наречений у сні

Зміст: Інтерпретація по Фрейду Думка сонника для всієї родини Що думає сонник Білого мага До чого сниться наречений свій, чужий, якого немає Що означає уві сні наречений втік, відмовився одружитися…

До чого сниться жовта змія, сонник – жовта змія уві сні

Зміст: Відповідь Міллера Що говорить сонник Езопа Думка сучасного суміщеного сонника До чого сниться – жовта змія нападає Жовта змія уві сні – конкретні приклади Жовта змія уві сні попереджає…

До чого сняться жовті квіти, сонник – жовті квіти у сні

Зміст: Що думає сонник Міллера Тлумачення по соннику Ванги Розшифровка сонника подружжя Зими До чого сняться жовті квіти в полі, саду Що означають жовті квіти у вазі, букет Уві сні…