Тільки для справжніх пані!

До чого сниться дрібні гроші? Сонник — дрібниця у сні

До чого сниться дрібні гроші? Сонник - дрібниця у сні

Зміст:

«Вранці гроші, ввечері стільці». Фраза з роману Ільфа і Петрова стала крилатою. Але що робити, якщо монети в кінці дня не справжні, а зі сну? І що б це могло означати — до чого сниться дрібні гроші? На це питання ні автори роману, ні герої фільму «12 стільців» відповіді не дають. Натомість, його знають тлумачі сновидінь. Ось як вони інтерпретують образ золотих в наших снах.

Сонник Міллера — дрібниця у сні

Кому як не Густаву Міллеру знати, до чого сняться гроші, адже цей учений 19-го століття був ще й комерсантом. Так от, золоті у снах, на думку американця, позначають:

Сонник Ванги — до чого сниться дрібні гроші

Сліпі більш чутливі до тонких матерій, та й сни у них більш яскраві і, часто, навіть пророчими. Це думка вчених як не можна краще характеризує і незрячу віщунку з болгарської глибинки. Ось що Ванга говорила на рахунок грошей в сновидіннях:

Тлумачення сну дрібниця — сонник Лоффа

Пояснити сон, можна просто проаналізувавши своє нутро, казав психолог Лофф. Однак, деякі загальні для всіх значення він, все ж, вивів. До чого сниться дрібні гроші по соннику Лоффа, які тлумачення вивів він до такого сновидіння? Ось вони:

Сучасний сонник

У цьому виданні зібрані тлумачення десятків вчених, астрологів, провидців. Плюс книги в тому, що старовинні вислови і значення співвіднесені з сучасністю, іншими словами, отримали інтерпретацію 21-го століття. Отже, гроші знятися до:

І пам’ятайте, Бертольд Авербах говорив: — « Зібрати стан – хоробрість, зберегти – мудрість, а вміло розпорядитися ними – мистецтво». Мистецтво і тлумачення снів. Пояснюйте правильно бачення грошей в сновидіннях, це допоможе грамотно розпорядитися ними коли не спимо.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться тато? Сонник тато уві сні

Зміст: Сонник Міллера — тато До чого сниться тато по соннику Ванги Тато у сні — сонник Фрейда Трактування снів про татові по соннику Лоффа До чого сниться тато по…

До чого сниться багато кошенят? Сонник — багато кошенят у сні

Зміст: До чого сниться багато кошенят по соннику Міллера Багато кошенят у сні — сонник Ванги Приснилося багато кошенят — сонник Мішеля Нострадамуса Кошенята у сні — Сонник Сонан Кошенята…

До чого сниться білий ведмідь? Сонник — білі ведмеді уві сні

Зміст: Білий ведмідь у сні — тлумачення по соннику Міллера До чого сняться білі ведмеді по соннику Фрейда Білий ведмідь — Французький сонник Білі ведмеді уві сні по Жіночому соннику…