Тільки для справжніх пані!

До чого сниться дракон, сонник — дракон у сні

До чого сниться дракон, сонник - дракон у сні

Зміст:

Якщо вам приснився дракон, то в майбутньому придбаєте багатство. Причому це можуть бути не лише матеріальні цінності, але і певне знання. Одночасно міфічний персонаж закликає тримати себе в руках, щоб уникнути гучних розборок з непоправними наслідками.

До чого сниться дракон по соннику Міллера

У своєму снотолкователе Міллер стверджує, що драконоподобная ящірка символізує власні пристрасті, егоїстичний характер і недоброзичливість по відношенню до оточуючих. Спосіб попереджає, що настає смуга конфліктів і неприємних моментів у відносинах.

Сонник Ванги – дракон

Якщо приснився вогнедишний ящір, то належить битися з небаченим ворогом, який незабаром перейде до відкритого протистояння.

За традицією сонник Ванги робить глобальні прогнози, які стосуються не тільки окремої особистості, але й усього людства. Так гігантський змій знаменує неймовірну трагедію. На Землю обрушаться біди у вигляді голоду, війн, людських страждань та інших кошмарів.

А ось убити уві сні дракона або величезного змія дуже добре. Ця подія означає, що віра допоможе подолати всі труднощі і заслужити світле майбутнє. Люди стануть добрими, милосердними і вільними від низинних вад.

Дракон у сні — тлумачення по Фрейду

Пан Фрейд впевнений, якщо жінці наснилося, що її партнером є чудовисько, то у відносинах настають кардинальні зміни. Однак не обов’язково в гіршу сторону.

Якщо змієподібний ящір з’явився чоловікові, то в душі він приховує свої порочні нахили, а наяву може стати жертвою чужої гри.

Полювати на дракона, вступати з ним у сутичку і виявляти інші активні дії означає, що ви повинні або могли б вести надзвичайно насичений сексом спосіб життя. Тікати від нього виходить навпаки мати проблеми сексуального характеру.

До чого сниться дракон по сімейному соннику

Якщо уві сні довелося бачити дракончика, сімейний сонник вважає, що ви звикли потурати своїм миттєвим бажанням. Уві сні чудовисько, що має три і більше голови, уособлює будь-які протиріччя. Це можуть бути думки різних людей або власні думки. Крім того це чітка вказівка на чутки, які розпускають за спиною.

Якщо агресивна істота, то недруги приступили до активних дій. Якщо спокійне і навіть добре, то заведете розумних і веселих друзів. Вбити такого дракона у сні – до вчинку, про якому доведеться нескінченно шкодувати.

Що означає, якщо вам приснився дракон — сонник Медеи

Чаклунка Медея звертає увагу, що потвора уві сні є уособленням підсвідомого часом нез’ясовного страху. Якусь неземну силу, яка має величезний вплив на життя. Якщо у дракоші були крила, то отримаєте могутнього покровителя, або будете підпорядковані чиєїсь волі.

Міфічний звір також вважається віддзеркаленням магії, величезного чаклунського потенціалу і величезної сили. Це вказівка на те, що необхідно активно розвивати неординарні таланти. Але для початку потрібно позбутися від забобонів, особистих страхів і інших нематеріальних перешкод.

Дракон — сонник подружжя Зими

Приснився дуже страшний дракоша? Найчастіше це віддзеркалення проблем, особистих страхів і переживань. Бачення ще раз підтверджує, що все це надумане. Причому чим незвичніше і казковіше виглядає персонаж, тим більше підстав відмахнутися від негативних думок.

Якщо ж при вигляді дракона ви випробували тугу, печаль і душевні терзання, то наяву і справді є ситуація, яка тяжіє вас. Ймовірно, гряде невблаганна розплата за якийсь вчинок.

До чого сниться дракон уві сні по соннику Деніз Лінн

Деніз Лін стверджує, ящір символізує життєву силу і незримий потенціал. Настав час, коли ви можете знайти неймовірну силу. Але станеться це лише після того, як ви переможете «особистого» дракона, тобто ті страхи, які живуть в душі.

Вбити звіра у сні – до накопичення енергії. Якщо він охороняє будь–який скарб, то між бажаною метою і вами стоїть якась перешкода. Крилатий персонаж знаменує бажання і, що найголовніше, можливість отримати духовне або містичне знання.

До чого сниться жінці дракон

Якщо велетенський ящір приснився жінці, то в майбутньому вона народить гідного сина. Якщо уві сні дівчина була немов зачарована драконоподобним істотою, то їй загрожує небезпека, впоратися з якою допоможе тільки люблячий її чоловік.

Дракон у сні — варіанти сновидінь

У східних традиціях дракон являє собою могутню силу, мудрість, приховані знання. Іноді це символ непереборної перешкоди, якогось зла, що має як потойбічне, так і цілком земне походження. Розібратися в образі допоможуть більш конкретні розшифровки.

Якщо міфічний персонаж приснився в ніч на четвер, то сон обіцяє біду, на п’ятницю – в життя втручаються інші сили. Сон на середу має відношення до любові, на понеділок, – до роботи. Бачення на неділю вважається найбільш позитивним. Це знак того, що настав момент втілення самих нереальних планів і ідей.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться метелик, сонник — метелик уві сні

Зміст: Метелик – тлумачення сонника Міллера Приснилася метелик – розшифровка Фрейда Сонник від А до Я – до чого сниться метелик Що означає метелик уві сні по сучасному соннику Інтерпретація…

До чого сниться шукати, сонник — шукати уві сні

Зміст: До чого сниться шукати по соннику Міллера Шукати уві сні – думка чаклунки Медеї Тлумачення Фрейда Пошуки по сучасному соннику Інтерпретація Жовтого імператора Приснилося, що шукати – сонник від…

До чого сниться жаба, сонник – жаба уві сні

Зміст: Жаба за снотолкователю Міллера Жаба уві сні – думка Фрейда Сонник подружжя Зими – до чого сниться жаба Тлумачення Білого мага Сонник для всієї родини – що означає жаба…