Тільки для справжніх пані!

До чого сниться дощ? Сонник — дощ уві сні

До чого сниться дощ? Сонник - дощ уві сні

Зміст:

Потрапляти у сні під дощ — до збільшення заробітної плати чи грошового заохочення. Однак цей же сюжет може мати зовсім інше і навіть точно протилежне тлумачення. Сонники відповідять на будь-які питання.

До чого сниться дощ – по соннику Міллера

Сон, де ви потрапили під літній дощ – віщує емоційний підйом, бадьорість і прилив енергії. Теплий дощ, що ллється з чорних хмар – обіцяє сплячій людині неприємні звістки.

Якщо вам сниться сон, у якому ви намагаєтеся сховатися від дощу – означає, що в реалії у вас вийти ухилиться від безлічі загроз і тривожних ситуацій. чує уві сні шум дощу і грози – знак швидкої хвороби, в якій першим симптомом нездужання буде підвищена температура.

Якщо йде дощ затікає до вас в будинок через дірки в даху — наяву вас очікують незначні негаразди. Сновидіння, в якому ви потрапили під дощ і при цьому сильно намокли і змерзли – значить, ви досить простодушний і наївний чоловік, вам варто переглянути своє легке ставлення до оточуючих людей. Сон, у якому ви намокли під теплим дощем – обіцяє вам духовний і кар’єрне зростання.

До чого сниться дощ – по соннику Ванги

Потрапляти під теплий дощ – знак каяття і релігійного очищення від нажитих гріхів. Цей сон також означає, що у вас є паранормальні і екстрасенсорні здібності, про наявність яких ви не знаєте або не прагнете розвивати їх повною мірою.

Однак через деякий час ваш дар може врятувати багато людських життів. Побачена після дощу яскрава веселка обіцяє великі зміни в долі.

Дощ — сонник Фрейда

Якщо дівчині наснилося, що її намочив дощ – значить, в реальності вона мріє стати матір’ю. Подібний сон для чоловічої статі говорить про те, що він схильний до самозадоволення плоті. Якщо уві сні дівчина намагається сховатися від дощу – значить, вона не готова до відповідальності, яка може виникнути під час небажаної вагітності.

Чоловік, побачивши такий сон повинен звернути увагу на проблеми пов’язані з його потенцією. Якщо малюкові присниться, що він ховає від дощу свою маму, виходить, у реальному житті він не хоче, щоб в будинку було ще одне поповнення.

Що значить якщо приснилося дощ — Малий сонник

Потрапити в сновидінні під дощ — знак радості і веселощів. Побачені уві сні низькі і важкі хмари – обіцяють отримання тривожних новин. Якщо уві сні вам вдасться сховатися від сильного дощу – значить, в житті у вас вийде уникнути серйозних неприємностей.

Дивитися через вікно на ллється дощ – передвістя удачі, доля до вас милостива. Чує уві сні шум дощу пророкує швидке нездужання. Якщо в сновидінні ви почули, що барабанять по даху краплі дощу – чекайте радісні звістки, фортуна на вашому боці.

Сон, у якому ви помітили, що у вашому будинку тече покрівля — значить, вам необхідно уникати спірних розваг. Замутнені струмені дощу – обіцяють засмучення. Побачити, що промокли під дощем сторонні люди, — значить, в житті ви не довірливо ставитеся до своїх друзів.

Намокнути під зливою – означає, що ви занадто відкрита людина. Вам потрібно бути менш довірливим до оточуючих людям. Для жіночої половини населення цей сон передвіщає надмірну безтурботність і осуд оточуючих.

Якщо вам у сні приснився теплий дощик, то незабаром у вашій долі з’явиться біла смуга. Ви знайдете довгоочікуване щастя і сімейну гармонію.

До чого сниться дощ — Мусульманський сонник

Побачити уві сні, як злива залила весь будинок – означає, що в сумі і хвилювання залишать ваше житло в спокої. Якщо хворобливий чоловік у своєму сновидінні буде спостерігати за йдуть дощем або почує, як гримить грім, то незабаром він вилікується від своїх недуг.

Якщо цей сон побачить в’язень – значить, в найближчому майбутньому він вийде на волю. Подібний сон для позичальника – обіцяє розплату зі своїми боргами.

Сонник Цвєткова — дощ уві сні

Сон про беззвучному дощ – означає, що в реалії ви будете виправдовуватися перед кимось. Потужний дощ — до швидких невдач. Дивитися крізь сонце на дощ – означає приємні зміни. Намокнути уві сні і продрогнуть – до різних захворювань.

До чого сниться дощ по соннику Майя

Якщо уві сні ви спостерігали дрібний дощик, значить, ваші будні дні будуть похмурими — вас очікує одноманітна і монотонна робота.

До чого ще може снитися дощ:Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться сніг? Сонник — сніг уві сні

Зміст: До чого сниться сніг по соннику Міллера Сніг у сні по соннику Ванги Сонник Езопа – що значить приснився сніг До чого сниться сніг — трактування сну в сімейному…

До чого сниться град? Сонник — град у сні

Зміст: До чого сниться град по соннику Міллера Град у сні — сонник Ванги Що значить приснився град Сучасному соннику Сімейний сонник – сон про град До чого сниться град…

До чого сниться кефір? Сонник — кефір уві сні

Зміст: До чого сниться кефір по соннику Міллера Кефір у сні — що значить по Фрейду До чого приснився кефір по соннику Ванги Що значить якщо приснилося кефір — кулінарний…