Тільки для справжніх пані!

До чого сниться дочка, сонник – дочка уві сні

До чого сниться дочка, сонник – дочка уві сні

Зміст:

До чого сниться дочка? Цей досить багатозначний сновидний персонаж може уособлювати самого сновидца, передавати взаємини з реальним дитиною, символізувати потребу в заступництві та інші. Сонники підкажуть, що означає побачене уві сні.

По соннику Міллера

Приснилася власна дочка? Готуйтеся до того, що непередбачені труднощі стануть перешкодою на дорозі до мети. Якщо уві сні дочка ставилася зневажливо й холодно, то чекайте великих неприємностей. Якщо була привітна і весела, то тлумачення сну точно протилежне.

До чого сниться здорова і красива дочка? Доля приготувала райдужні перспективи, приємні події і радість в сімейному колі. Бачити худу, бліду і хвору дочку гірше. Сонник впевнений, що захворіє хтось із близьких.

За сонником для всієї родини

Приснилася дочка? Очікуйте клопітного і важкого життєвого етапу. Якщо уві сні примудрилися посваритися з дочкою, то плани і надії не справдяться. До чого сниться, якщо довелося прощатися з дочкою? Настає період, коли вам доведеться розраховувати виключно на власні сили. Сонник впевнений: допомоги з боку не буде.

Уві сні з’явилася мертва дочка? Наяву погіршиться матеріальне становище. Якщо привиділася чужа дочка, то будьте готові до того, що оточуючі стануть постійно втручатися у ваше життя, давати поради і вчити.

За сонником Білого мага

До чого сниться своя дочка? Незалежно від сюжету і особистості сновидца вона передає поточні взаємини в цілому в сім’ї і навіть на роботі.

Якщо наяву дочка знаходиться далеко, то подібні сновидіння не потребують тлумачення. Уві сні лише відображається батьківська тривога, викликана розлукою. Іноді сонник обіцяє швидку зустріч у дійсності.

Якщо ж приснилася дочка, яка проживає поруч, то варто проявити увагу: є ймовірність, що наближається небезпека або серйозні зміни.

За сонником Мандрівника

До чого сниться дочка свого батька? Для нього вона є ангелом-хранителем, символом, що вказує вірний шлях. Сонник також пророкує успішне/неуспішне протягом справ, справ (тлумачення залежить від сюжету).

Якщо дочка приснилася матері, то подібним образом передається хвилювання щодо її долі. Крім того, сновиденний персонаж вказує на невикористані можливості самої сновидици, а також її негативні емоції (невдоволення, заздрість, ревнощі).

У позитивному трактуванні власна дочка вказує на підвищену активність, виконання мрій, другу молодість. Іноді дочка є уособленням самої жінки уві сні.

До чого сниться, якщо народилася дочка

Приснилося, що народилася симпатична дочка? Найближчим часом налагодяться справи, кар’єра піде стрімко в гору і з’явиться привід для гордості. До чого сниться, що народилася потворна або хвора дочка? Будьте обережні: вам загрожує велика біда.

Якщо уві сні новонароджена дочка безперестанку плаче і кричить, то настають невдачі, прикрості, розчарування, помилки. Народження доньки також попереджає про якийсь сюрприз, диво, справжнє диво. В ночі пощастило народити двійню або близнюків дівчаток? Несподівана подія буде носити справді шокуючий характер.

Що символізує уві сні дочка, якій немає

До чого сниться дочка, якої немає в дійсності? Це означає, що ви маєте потребу в розумінні, уважності і піклування близької людини. В душі ви мрієте про чоловіка, який стане опорою і захистом.

Якщо молодий дівиці приснилася неіснуюча дочка, то її чекає романтичне побачення. Сімейної сновидице дочка, якої немає, обіцяє великі, непередбачені витрати. Для чоловіка це символ нереалізованих бажань, планів, ідей.

Приснилася власна дочка? У відносинах з нею намітилися складності, розберіться, поки не стало пізно. Якщо власна дочка прийшла уві сні сумної, то якесь свято не відбудеться. Цей же образ натякає: вашій душі терміново потрібна духовна їжа.

Приснилася дочка у весільній сукні

Взагалі, бачити дочку в весільному платті або спостерігати, як вона просить благословення перед заміжжям – погано. Це великий провісник біди, серйозної хвороби і навіть смерть. Одночасно це ж бачення означає, що доля зміниться в бік процвітання і успіху.

Якщо чоловікові приснилося, що він примудрився одружується на своїй дочці, то незабаром стане учасником цікавого, але нерозважливого пригоди. Видавати у сні дочку заміж – добре. Незабаром випаде рідкісний шанс, відкриються хороші перспективи. Але цей же сюжет передрікає смерть когось із рідні.

Приснилося, що дочка нещаслива в день весілля? Навалиться туга і тривога, але ви не зможете встановити причину. До чого сниться, що виросла дочка сватають? Ваша дочка вже стала цілком дорослою, дайте їй більше свободи.

Що означає доросла дочка маленької

Якщо приснилося, що вже доросла дочка стала уві сні маленькою, то вам варто більше часу приділяти домочадцям.

Цей образ підказує: наближається ситуація, в якій дочка поведе себе буквально по-дитячому. Доросла дочка сниться маленькій до скоєння дурних вчинків, невиправданого ризику, а також є символом втрачених можливостей.

До чого сниться, що доросла дочка стала маленькою, і ви відвели її в садочок чи школу? Наяву її чекають серйозні випробування, буквально – повторення пройденого. Самому сновидінню зазначене бачення обіцяє приємний відпочинок або успішне вирішення побутових негараздів.

До чого сниться донька вагітна, народила дитину

Якщо приснилася ще занадто маленька дочка вагітною, то її чекає нещасливе заміжжя. Бачити вагітної незайману означає, що вона пізнає ганьба, приниження і сором. Але найчастіше вагітна дочка є символом неймовірного подиву, дива, шокуючого сюрпризу, а також обіцяє отримання хорошого прибутку.

До чого сниться вагітність, якщо дочка і справді вагітна? Наяву вона народить швидко і відносно безболісно, а також зуміє швидко відновити сили. Уві сні дочка народила сина? Отримаєте гроші. Якщо вагітність закінчилася народженням дочки, то настають події, які приведуть до щастя.

Що означає в ночі – мертва дочка, померла

До чого сниться, що донька померла? У реальності це ознака довголіття, швидкого заміжжя, достатку і успіху в майбутньому. Буквальне тлумачення сну застосовується лише в крайніх випадках, причому воно має бути підкріплене іншими сновидіннями і знаками.

Приснилося, що захворіла і померла дочка? Пізнаєте на собі дивовижну несправедливість. Цей же сюжет передрікає вибір, від якого залежатиме доля. Іноді померла дочка вказує на серйозні зміни у відносинах, можливо, ви банально посварилися.

Дочка у сні – приклади тлумачення

Приснилася дочка? Наближаються неприємності, які згодом принесуть добрі зміни. Щоб отримати більш точне тлумачення, необхідно врахувати інші деталі бачення. Причому кінцева розшифровка в рівній мірі стосується як сновидіння, так і реальну дочка.

Якщо приснилася чужа дочка, то наяву ви назавжди посварилися з людиною, яка вас зрадив. Уві сні довелося захищати власну дочку від небезпеки? Насправді доведеться виправдовуватися і вирішувати чужі проблеми.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться – літати, сонник – літати уві сні

Зміст: За збірником сонників За ісламським соннику За сонником Мандрівника За сонником Жовтого імператора За сонником Д. і Н. Зими За сонником Медеї До чого сниться – літати на літаку,…

До чого сниться дарувати, сонник – дарувати уві сні

Зміст: За сонником Езопа По жіночому соннику За східним соннику До чого сниться – дарувати подарунок Уві сні дарувати на свято, день народження Дарувати уві сні – конкретні приклади Якщо…

До чого сняться кролики, сонник кролики уві сні

Зміст: По соннику Міллера За збірником сонників За сонником від А до Я За сонником Деніз Лінн До чого сняться кролики чоловікові, жінці, вагітній До чого з’являється багато кроликів в…