Тільки для справжніх пані!

До чого сниться диван? Сонник — диван

До чого сниться диван? Сонник - диван

Зміст:

Диван уві сні відображає поточні або тільки можливі взаємини, обіцяє близькі зміни і натякає. що пора трохи відпочити. як ще можна інтерпретувати зазначений образ, читайте далі.

До чого сниться диван взагалі?

Якщо вам у сні привидівся диван, на якому ви сидите або лежите, то це може означати нове цікаве знайомство. Можливо, що ця людина стане вашим коханцем, хоч спочатку ви не будете його розглядати в цій якості. Якщо у вас є кохана людина, то сон про те, що ви лежите на дивані, може передрікати швидку з його або з вашого боку.

Також цей сон може пророкувати зупинку в справах, причому перешкоди можуть виявитися для вас нездоланними. Є ймовірність упустити свій шанс, не взявши до уваги якусь не важливу на перший погляд дрібниця.

Сон, у якому ви розкладаєте диван або застилаєте ліжко, говорить про те, що ваші моральні норми слід переглянути. Стосується це насамперед ділових відносин. Можливо, ви ведете себе непорядно з колегами, підлеглими або начальством.

Уві сні купувати диван

Якщо вам сниться, що ви купуєте диван розплачуючись великими сумами грошей, то це може передвіщати зміну місця проживання. Може бути, вас чекає покупка нової квартири, яка пройде дуже вдало для вас, або ж просто поїздка в гості або в санаторій. Також такий сон є знаком сталості Фортуни. Найближчим часом буде надзвичайно вдалим для вас в плані реалізації нових ідей та проектів.

Коли ви купуєте диван уві сні, не сплачуючи за нього, то, ймовірно, скоро ви створите свою сім’ю або познайомитеся з тим, хто завоює ваше серце. Якщо ж ви вже знайшли свою другу половинку, сон про покупку дивана гарантує вам сталість і взаємну любов у стосунках.

Приснився старий, непривабливий диван

Пересувати диван уві сні віщує розлучення. Чим важче вам дається ця робота, тим більш неприємним буде майбутній період. Якщо ж диван рухаєте не ви, а хтось з ваших знайомих, то розлучення може відбутися в їх сім’ї.

Старий і негарний диван, на який ви не хочете сідати, означає, що ваше життя зараз вас не влаштовує, здається нудним і безбарвним. Чищення дивана у сні передвіщає вдалі спроби змінити ситуацію на краще. Головне – не опускати руки.

До чого уві сні відпочивати на дивані

Якщо вам сниться, що ви дуже втомилися і лягли відпочити на диван, то в недалекому майбутньому на вас підстерігає хвороба. Її тяжкість залежить від ступеня вашої втоми уві сні.

Сидіти на дивані з кимось із своїх знайомих віщує сварку з ним. Сон про те, що ви забруднили новий і гарний диван, може означати, що вашим планам не судилося збутися, хоч вони і здаються такими привабливими. У самий останній момент щось піде не так, і вам доведеться відмовитися від своїх намірів.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться ваза? Сонник — ваза, що значить?

Зміст: Ваза уві сні — основна розшифровка Приснилася ваза із квітами, без кольорів До чого уві сні купити вазу, розбити Приснилася нова ваза Кожну ніч ми занурюємося в таємничий світ…

До чого сниться букет квітів? Сонник — букет квітів

Зміст: Сімейний сонник Український сонник Французька Букет квітів по соннику Ванги Сонник Євдокії Психологічний сонник До чого сниться букет квітів у бабусиній соннику Наші сни мають величезне значення. По-перше, вони…

До чого сниться їжа? Сонник — їжа, найбільш повне тлумачення

Зміст: Як тлумачити сни про їжу До чого сниться їжа вдома, в ресторані Їжа у сні — до чого сниться хліб Приснилася їжа — крупа, фрукти До чого уві сні…