Тільки для справжніх пані!

До чого сниться диван або крісло? Сонник — диван, крісло

До чого сниться диван або крісло? Сонник - диван, крісло

Дуже часто уві сні нам бачиться меблі. До чого сниться диван, крісло або дитяче ліжечко, колиска? Сонники впевнені: найчастіше предмети меблів є лише тлом, але іноді навіть такі нюанси мають своє значення.

До чого сниться диван?

Диван, в загальному сенсі, побачений у сні як абстрактний предмет меблів – підвищення по кар’єрних сходах. Порожній диван – тяга до самотності та прагнення відгородитися від усіх. Домашнє тварина на дивані символізує вашу нелюбов до дітей.

Диван з купою подушечок – товариськість, реалізована неконтактним способом: по телефону, у форумах, чатах або соціальних мережах – і задоволеність цим. Новий м’який диван з великими подушками – зміни в соціальному становищі, заступництво багатого і авторитетну людину.

Новий чи старий, попсований, порожній або розкладений диван

Вносити у сні новий диван у власний будинок – поповнення в родині, швидкі зміни. Бачити уві сні зіпсований диван (згорілий, розвалений, зниклий) означає очікувати великі втрати, зміни до гіршого, в тому числі в матеріальному становищі, розлука з близькими людьми, велика втрата грошових коштів.

Розкладений диван – інтимні стосунки з незнайомим партнером. Купівля дивана – нездужання когось із домашніх.

До чого сниться крісло?

З диваном розібралися… а до чого сниться крісло? М’яке, зручне, або, навпаки, дивне і незвичайне?

Крісло – справедливу винагороду. Крісло-гойдалка – хвороби. Сидіти в кріслі – важка і затяжна хвороба, сидіти в офісному кріслі і обертатися – проблеми зі здоров’ям. Бачити брудне або рване крісло – порушення спокою і миру в родині. М’яке крісло – захист авторитетну людину.

Дивне незвичайне крісло – до дивних пропозицій, незвичайним місцях, дивних відкриттів. Якщо уві сні ви побачите, як ваше житло вносять крісло – чекайте великої удачі, незвичайного положення, досягнутого вашими власними зусиллями.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться хліб? Сонник — хліб

Зміст: До чого сниться хліб — сонник Міллера Сонник Ванги — до чого сниться хліб Сонник Фрейда — приснився хліб, що це означає? Сонник Юнони — до чого сниться хліб…

До чого сниться м’ясо? Сонник — м’ясо уві сні

Зміст: М’ясо по соннику Міллера М’ясо — сонник Ванги М’ясо уві сні по соннику Юнони До чого сниться м’ясо по соннику Езопа До чого сниться м’ясо по соннику Нострадамуса М’ясо…

До чого сняться цуценята собаки? Сонник — щеня у сні

Зміст: Цуценята собаки — сонник Міллера До чого сняться цуценята собаки по соннику Ванги? Сонник Майя — цуценята собаки уві сні Цуценя уві сні по соннику Цвєткова Фрейд — до…