Тільки для справжніх пані!

До чого сниться диня? Сонник — диня уві сні

До чого сниться диня? Сонник - диня уві сні

Зміст:

Цариця спекотного півдня – диня, чиї жовті плоди так округлі, а м’якоть так ніжна і ароматна, – відвідуючи наші сни, втілює всі тілесні потреби людини. Тому часто по снам про дині можна міркувати про здоров’я. Як сни про земних плодах, сон про дині можна тлумачити тільки виходячи з інших деталей: диня цілої або її розрізали, бачили ви баштан або ласували шматочками дині?

До чого сниться диня по соннику Міллера

Милуватися уві сні динями – попередження про можливі проблеми зі здоров’ям. Також варто бути акуратним в справах, не погоджуючись на ризиковані угоди – вони виявляться невдалими.

Також невдало і є уві сні диню – це ознака того, що вчинені вами дії були непродуманими, і ви не даремно турбуєтеся про наслідки.

Зате відмінним знаком буде побачити уві сні ростуть дині. Динна баштан або просто грядка підтверджують заяложену фразу «все, що не робиться – на краще», і ваші неприємності стануть трампліном до нової удачі.

Диня уві сні по Фрейду

Стигла соковита диня, яку ви їли уві сні, свідчить про вашу жаги до насолоди, що поєднується з егоїзмом в ліжку. Ваше прагнення отримати максимум задоволень від сексуальних забав, незважаючи на бажання партнера, пов’язує вас же самих. Замість того, щоб сприймати відповідні ласки як неприємну обов’язок, переглянете свої погляди – і вам відкриються нові горизонти інтимного життя.

Якщо перед тим, як їсти диню уві сні, ви розрізали її на шматочки, то вас можна назвати майстром сексуальних прелюдій. Вміння майстерно продовжити час ласк, радують вас і вашого партнера, призводить до того, що часом сам статевий акт так і не трапляється. А ваша здатність швидко відновлювати сили дозволяє отримати декілька оргазмів за ніч.

До чого сниться диня – сонник Хассе

Безліч друзів є у того, хто бачить у сні диню. Якщо на баштані лежить велика кількість цих ароматних плодів, то в реальності ваше благополуччя буде, хоч і помірними, але зате надійним. Зривати диню уві сні загрожує великими витратами і навіть бідністю, а пригощатися їй – значить зіткнутися з нездоров’ям в реальності. Купівля дині свідчить про негідну людину, до якої ви добре ставитеся.

Якщо приснилася диня – сонник Лонго

Їсти диню уві сні – наяву ви забуваєте про свою відповідальність перед іншими. У своїй гонитві за розвагами, ви ведете себе невідповідно до свого положення, а це призводить до неприємних ситуацій.

Купувати диню – ви занадто багато про себе думають. Упевнившись у власній непогрішності, ви робите помилки, якими не забаряться скористатися ваші недоброзичливці.

Вирощувати диню уві сні – ви берете на себе роботу або відповідальність, з якою не в змозі впоратися. Не сподівайтеся на удачу і будьте обачні у словах.

Зривати диню – в цьому випадку ви, знову ж таки, занадто багато на себе звалюєте, в тому числі і провину за те, чого не маєте відношення. Залиште таке самобичування, інакше ваші недруги скористаються цим, щоб спонукати вас до ще більших зобов’язаннями.

Різати диню на скибки, – у своєму прагненні все полегшити і привести до загальних випадків ви перегинаєте палицю. В реальному світі це не завжди приводить до правильного рішення.

До чого сниться диня – французький сонник

Людська дурість і бездарність незламні. Побачити уві сні диню означає, що незабаром ви дуже близько зіткнетеся з результатом чужих необдуманих дій.

Диня уві сні – циганський сонник

Будь поява дині уві сні, на думку кочового народу, передвіщає несподівану подорож. А результат далекої дороги залежить від форми плоду та його розміру.

До чого сниться диня – східні сонники

Східні тлумачі снів вважають, що диня, приснився здоровій людині, обіцяє нездужання, а ось хворому, навпаки, обіцяє швидке одужання, особливо якщо їсти диню уві сні.

Для жінки диня також означає нездужання і можливі неприємності в будинку, а ось є її – до миру і спокою в сім’ї.

Що ще може означати сон, в якому приснилася диняДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться огірок? Сонник — огірок або огірки уві сні

Зміст: До чого сниться огірок — сонник Міллера Огірок — сонник Фрейда Огірок приснився уві сні — сонник мусульман (ісламський) До чого сниться огірок — сонник для закоханих До чого…

До чого сниться зелений лук? Сонник — зелений лук у сні

Зміст: До чого сниться цибулю зелений — сонник Міллера Зелена цибуля – Ассірійський сонник Цибуля зелена уві сні – сонник Фрейда До чого сниться зелений лук – сонник XXI століття…

До чого сняться млинці? Сонник — млинці смажити, пекти, їсти

Зміст: До чого сняться млинці по соннику Міллера Млинці — сонник Цвєткова Млинці — трактування сну по Фрейду Сон «млинці» за Великим соннику Фебе До чого сняться млинці по соннику…