Тільки для справжніх пані!

До чого сниться динозавр? Сонник — динозавр уві сні

До чого сниться динозавр? Сонник - динозавр уві сні

Зміст:

Динозавр здавна вважається символом сили, люті, якою можуть володіти лише обрані звірі. Динозавр, дракон в різних казках і міфах це тварина, яка дуже складно перемогти, але той, хто здолає дракона, відкриються казкові блага, багатства і скарби.

Є і хороше значення цього символу. На сході, наприклад, це знак розуму, мудрості людини. До чого сниться динозавр? Що віщує сон, в якому головував тварина?

Динозавр — зоряний сонник

Якщо вам приснився динозавр, по зоряному соннику це трактується, що вас чекає ситуація не зовсім приємна, яка допоможе вирішити проблеми, що накопичилися у вас. Подивіться на себе з боку, ваша гордість заважає вам у багатьох ситуаціях. Сон попереджає — потрібно трохи приборкати свій норов.

Українанин сонник

Побачений динозавр обіцяє вам неземні блага, очікуйте великий виграш або приз.

Сонник Катерини Великої — динозавр уві сні

У вас накопичилося багато поганої енергії, яка виривається назовні. Ви запальні, багато сваритеся, з людьми у вас постійні конфлікти. Стережіться, вороги можуть скористатися вашим станом і нашкодити вам. Вас можуть шантажувати.

До чого сниться динозавр по соннику Міллера

Приснився динозавр — тримайте руку на пульсі. Контроль над собою зараз вам просто необхідний. Що б не сталося, будьте розсудливими, це допоможе вам згладити гострі кути у відносинах з колегами і близькими.

Англійський сонник

Якщо уві сні динозавр захищав ваші багатства, значить, у вас є інформація або щось цінне, ніж ви ні в якому разі не хочете ділитися з оточуючими.

Постарайтеся подолати почуття неприязні до людей, вони не настільки погані, як вам здається. Відкрийтесь людям і подивіться, як змінитися все, що вас оточує. Так само, динозавр уві сні може попереджати вас про те, що хтось замишляє проти вас, щось погане.

Якщо уві сні динозавр нападає на вас, це може означати, що вас і ваших близьких чатує біда.

Сонник Ванги — динозавр

До чого сниться динозавр по соннику Ванги? Динозавр летить над землею — землетрус. Багато людей загине. Сльози, горе чекає народ. Міста руйнуються.

Давньоруський сонник

Динозавр знаходиться в глибині скель або в поглибленні, печері, означає, що є на землі президент, якому судилося розпалити конфлікти між країнами, що почнуться міжусобиці, які можуть перерости у світову війну.

Динозавр, у якого з рота йде пара і виривається вогонь, віщує пожежу. Динозавр, замкнений за залізною огорожею, означає, що люди осмислять своє поведінка, ядерну зброю почнуть знищувати. Хороший знак.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться брат? Сонник — брат

Зміст: Тлумачення згідно соннику Міллера Брат — сонник Ванги Сонник Фрейда до чого сниться брат? Тлумачення згідно соннику Хассе Сон брат по соннику Лоффа Тлумачення сновидіння згідно сонника О. Смурова…

До чого сниться дідусь? Сонник — дідусь у сні

Зміст: Сонник Ванги — дідусь у сні До чого сниться дідусь — сонник Фрейда Дідусь — сонник Міллера Сучасний сонник Дідусь по соннику Симона Кананіта Родичі уві сні — явище…

До чого сниться ящірка? Сонник — ящірка

Зміст: До чого сниться ящірка по соннику Міллера Ящірка — сонник Ванги Сонник Юнони — ящірка уві сні До чого сниться ящірка по соннику Фрейда Ящірка по соннику Медеї До…