Тільки для справжніх пані!

До чого сниться дарувати, сонник – дарувати уві сні

До чого сниться дарувати, сонник – дарувати уві сні

Зміст:

Якщо уві сні вам подарували подаруночок, то необхідно прислухатися до голосу інтуїції або мудрої поради. До чого сниться, якщо доводиться комусь дарувати подарунки? Сонник допоможе встановити точне тлумачення сновиденного сюжету з урахуванням різноманітних деталей.

За сонником Езопа

До чого сниться, якщо доводиться щось дарувати? На думку сонника, уві сні подібним чином проявляється любов, дружня прихильність, симпатія, бажання отримати довіру. Одночасно можна дарувати до ненависті і зневаги.

Якщо приснилося, що коханий чоловік почав дарувати дорогі подарунки, то готуйтеся до швидкого романтичного побачення або таємної зустрічі. Якщо довелося самому дарувати що-небудь, то сонник вважає: наяву ви будете намагатися прояснити відносини, можливо зізнатися в своїх почуттях.

Бачити презент і дарувати його уві сні можна до передачі важливої інформації, новин або пліток. Якщо хтось просить вас подарувати аленький квіточку або ще якийсь хитромудрий дар, то готуйтеся до знайомства з незвичайною людиною, народження дочки, захоплюючого пригоди або приємного клопоту.

По жіночому соннику

До чого сниться, що сталося дарувати уві сні якийсь дуже цінний дар? Сонник наполягає: ви дуже розбірливий і примхливий чоловік, але саме ці риси характеру сприяють самотності.

Наснилося. що коханий чоловік задарував вас коштовними дарами? В майбутньому сонник гарантує вельми вдалий шлюбний союз. Сталося самому дарувати всякі дрібнички? Незабаром доведеться робити важливий вибір. Але постарайтеся не розпорошуватися на дрібниці і сконцентруйтеся. Цей же сюжет символізує уві сні марну трату грошей, сил, життєвої енергії.

За східним соннику

Приснилося, що хтось має намір дарувати вам гарний подарунок? Наближається найбільш сприятливий і вдалий в усіх відношеннях період. Особливо актуально тлумачення сну, якщо предмети і речі дарують померлі люди.

Приснилося, що ви самі вирішили що дарувати? На жаль, сонник пророкує швидке розчарування в близьких. Якщо хлопцеві доводиться уві сні дарувати дорогі подарунки, то він вибере собі в супутниці досить скромну й невибагливу дівчину.

До чого сниться – дарувати подарунок

Уві сні не пощастило дарувати подарунок? Наяву пропустіть добру можливість махом вирішити всі свої проблеми. Цей же сюжет вказує на невдоволення і причіпки оточуючих, які буквально виведуть вас із себе. До чого сниться, якщо довелося дарувати подарунок в урочистій обстановці? Ця людина насправді викликає у вас роздратування, злість або підозри.

Приснилося, що ви з радістю дарували подарунки? В реальному світі навколишні із задоволенням розділять радісні почуття з приводу ваших досягнень. Якщо ж дарувати подарунок довелося без особливого настрою, то доведеться піти на серйозні поступки, аби досягти своєї мети.

Уві сні дарувати на свято, день народження

Приснилося, що ви або вам дарували презент на день народження? Чекайте великої удачі буквально у всьому. Якщо довелося дарувати на честь великого свята, то наяву ви часто забуваєте про дрібниці, бо думаєте лише про великої мети.

Добре бачити, як із задоволенням даруйте уві сні близьким і незнайомим щедрі дари, не замислюючись про їх вартість. Це означає, що наяву у вас з’явиться можливість вчинити так само. Але якщо вам необхідно дарувати, а ви по дивній причині не хочете або не можете цього зробити, то готуйтеся до тотального зубожіння і проблем.

Дарувати уві сні – конкретні приклади

Взагалі, дарувати уві сні набагато гірше, ніж отримувати презенти. Найчастіше це подія обіцяє наяву розорення, непотрібні клопоти, упущені можливості і інші малоприємні події. Але для грамотної розшифровки слід встановити, що саме і кому довелося дарувати.

Якщо приснилося, що ви не зважилися щось дарувати особисто, а відправили у сні надсилання поштою, то пропустіть фантастичний шанс, буквально – подарунок долі.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться кролики, сонник кролики уві сні

Зміст: По соннику Міллера За збірником сонників За сонником від А до Я За сонником Деніз Лінн До чого сняться кролики чоловікові, жінці, вагітній До чого з’являється багато кроликів в…

До чого сниться небо, сонник – небо у сні

Зміст: По соннику Міллера За сонником закоханих За сонником від А до Я До чого сниться небо блакитне, чисте Приснилося небо чорне, грозове До чого сниться небо і хмари Що…

До чого сниться – дарувати квіти, сонник – дарувати квіти уві сні

Зміст: За сонником Лоффа За сонником Зими За сонником Білого мага Тлумачення за різними сонникам До чого в ночі дарувати квіти чоловікові, жінці Що значить – дарувати квіти померлому, небіжчикові…