Тільки для справжніх пані!

До чого сниться човен, сонник – човен у сні

До чого сниться човен, сонник – човен у сні

Зміст:

Човен уві сні досить цікавий символ, який можна інтерпретувати дуже широко. Приміром, вона може відображати затримку в справах або емоційні переживання, романтичні відносини або тягу до пригод, небезпека або ж самотність. Щоб зрозуміти, до чого сниться образ, необхідно ретельно проаналізувати весь сюжет.

Значення в різних сонники

В першу чергу слід дізнатися, як характеризують образ популярні сонники і підібрати потрібне значення:

 • Сонник сонників вважає човен відображенням у сні поточної ситуації. За додатковими деталей (протягом, вид човна, наявність попутників і т. д.), можна дізнатися, як саме розвиватимуться події.
 • Сонник Мандрівника переконаний: будь-човник асоціюється з взаєминами з коханими і оточуючими взагалі. Якщо у човні разом з вами виявився незнайомець, то це символ помічника, свіжих ідей, нового справи, надії.
 • На думку Сонника Медеї човен в залежності від сновиденной ситуації характеризує виключно емоційний стан сновидця.
 • Якщо приснилася справна човен, то Сонник циганки пророкує благополучний період і навпаки. Але якщо вона пливла по бурхливих хвилях, то наступний етап буде насичений різними подіями.
 • До чого сниться, що пливли з кимось ще? Сонник Велеса стверджує: саме з цією людиною будете дружити, мати інтимні чи ділові відносини.
 • До чого сниться човен чоловікові, жінці

  Спочатку човен у сні є символом жіночого начала. Для жінок її поява означає самотність або незадоволеність поточними відносинами. Для чоловіків це ознака того, що вони потребують спорідненої душі. Човник, що відпливає від берега або корабля, в деяких випадках асоціюється з вагітністю та пологами. Висновки робіть самі.

  Приснилася човен порожня, зі мною, з рибою

  До чого сниться абсолютно порожній човен? Це ознака великого занепаду. Каталися на човні в поодинці? І в реальному житті будете самотні. Якщо при цьому переправлялися через бурхливу річку, то станете учасником спору. Якщо ви були в компанії людей, то чекайте зростання добробуту і загального успіху. Бачили уві сні шлюпку повну риби? Незабаром відбудуться істотні зміни, звичайно ж, тільки на краще.

  До чого сниться човен на воді, на суші, у болоті

  Привиділася човник на спокійній воді в погожий день? Чекайте успіху в справах і щастя в особистому. Якщо вода була неспокійна і каламутна, то доля приготувала вам послідовність випробувань. Уві сні була присутня човен, витягнений на сушу? Потрапляєте в скрутне становище. Але якщо в ній була вода, то розбагатієте. Човен в болоті обіцяє тупикову ситуацію або затримку.

  Що символізує човен з веслами, без весел, дірява, перевернута

  Весла завжди означають якусь допомогу, засіб для досягнення мети. Якщо їх не було, то ваші спроби залагодити якусь справу виявляться безрезультатними. До чого сниться перевернутий човен на суші? Проведете час в смутку і самотності. Якщо вона прив’язана ланцюгом з великим замком, то втратите одного. В ночі з’явилася дірявий човен? Легковажна затія стане причиною великих складнощів.

  Човен у сні – ще трохи розшифровок

  Як вже говорилося, човен дуже багатогранний образ і дати йому однозначне тлумачення неможливо. Тому уважніше придивіться до деталей:

  Якщо ж у сні примудрилися з необережності випасти з човна, то тлумачення два: або здійсніть дурний вчинок і втратите все, або потрапите в курйозну ситуацію.  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  До чого сниться цілуватися, сонник – цілуватися уві сні

  Зміст: Тлумачення з найвідомішим сонникам До чого сниться — цілуватися жінці, чоловікові Що значить цілуватися зі знайомим, незнайомою людиною Уві сні цілуватися з коханим чоловіком, чоловіком, жінкою, дівчиною До чого…

  До чого сниться цвинтар, сонник – кладовище у сні

  Зміст: Розшифровка по різних сонникам До чого сниться цвинтар живій людині Що означає кладовище для молодих, закоханих, нареченої, дівчата До чого сниться цвинтар жінці, вагітній, чоловікові Приснилося кладовищі без хрестів,…