Тільки для справжніх пані!

До чого сниться чорний кіт? Сонник — чорна кішка уві сні

До чого сниться чорний кіт? Сонник - чорна кішка уві сні

Зміст:

Кожен день ми зустрічаємо кішок на вулиці, а в деяких вони є домашніми улюбленцями. Але яким би милим і забавним не виглядав котик або кішка, будь-яка людина знає, що насправді перед ним маленький хижак, який в будь-який момент може проявити свою підступність, злість і мстивість.

Особливості тлумачення

Всі з дитинства пам’ятають, що чорна кішка це неодмінний супутник злих чарівників, магів і чаклунів, не виняток і наша Баба-Яга. А коли на вулиці перед людьми перебігає дорогу чорна кішка, навіть багато хто з них, хто не вірить ні в бога, ні в чорта різко зупиняються і змінюють дорогу, чекають що пройде хтось інший попереду них або тричі плюють через плече.

Таке неоднозначне ставлення до кішок переноситься і в наші сни. Згідно переважній більшості сонників кішка чи кіт будь-якого кольору і розміру приносить нещастя і проблеми. Але якщо вам сниться саме ваш домашній вихованець, то в цьому немає ніякого прихованого змісту і загрози.

Якщо уві сні ви прогнали кішку, вбили або просто побачили її мертвою, то значить і в реальному житті вдасться уникнути підступів ворогів і різних неприємностей. А до чого сниться чорна кішка або чорний кіт? Що обіцяє нам таке сновидіння?

Чорна кішка по соннику Гришиній

Дворянський сонник Гришиній на відміну від багатьох сонників поділяє котів і кішок, яких бачать уві сні на дві різні групи.

Чорна кішка у сні персоніфікує собою зло від зовнішнього недоброзичливця, злі чари, під владою яких знаходиться людина або демонічну сутність. Побачений чорний кіт це темна сторона самої людини, яка намагається протистояти особистості господаря.

Чорний кіт по соннику ХХІ століття

Сучасний сонник XXI століття. Чорна кішка у сні, поганий знак, що віщує близьку бійку або сварку. Якщо вас покусала або подряпала чорна кішка, значить, на вас хтось образився чи обмовляє.

Якщо уві сні вона перейшла вам дорогу, це до близької зустрічі з ворогом чи людиною, яка вас обманює, якщо це відбувається не з вами, то до легкого нездужання. Гладите чорну кішку, виходить, у реальному житті вас долає недовіру, і терзають сумніви, піймавши її ви дізнаєтеся якісь плітки.

Чорний кіт у сні — італійський сонник

В італійському соннику чорна кішка постає перед нами маленьким, але коварнейшим істотою, яка прикидається перед людьми, що служить їм, а натомість отримує їжу, ласку і тепло.

Здається, що вона служить людині беззавітно, але насправді примусити до цього її можуть тільки обставини. Тому, на думку італійців, чорна кішка уві сні виражає собою соціальну агресію, нікчемний еротизм, поглинання чого-небудь або утримання в неволі.

Розшифровка по іншим сонникам

Позитивне тлумачення

Однак є й діаметрально протилежна точка зору на приснився чорних кішок, яка не несе в собі негативного підтексту.

Згідно асирійському сонником, якщо вам вдасться уві сні зловити чорну кішку, то це послужить виконання ваших найзаповітніших бажання чи з’явиться у вашому житті людина, на якого ви зможете покластися.

Сонник Чжоу-Гуна запевняє, що якщо уві сні кішка на ваших очах ловить мишку, то це принесе вам успіх і багатство.

Наскільки правдиві різні сонники і чи варто довіряти їх поясненню сну до чого сниться чорний кіт чи чорна кішка — вирішувати тільки вам. Правильно розшифрувати сон виходить далеко не у кожної людини, адже до цього багато підходять з позиції звичного погляду на навколишній світ.

Хтось асоціює кішку з легковажною жінкою, і його пояснення сну буде відрізнятися від того, хто першим ділом згадує, що кішка завжди падає на лапи. Дуже часто вплив на сон надають події, свідками яких ви нещодавно стали.

У зв’язку з цим сон повинен бути найбільш зрозумілий самому сновидінню, так як він обізнаний більше ніж хто-небудь про всі подробиці сну і своєму реальному житті. Тому можна спробувати зрозуміти свій сон і поставити себе на місце своєї підсвідомості, закодировавшего це послання вам.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться мертва риба? Сонник — мертва, дохла риба у сні

Зміст: По соннику Міллера За сонником Нострадамуса За старослов’янським соннику За сонником Цвєткова За сонником Менегетті По сімейному соннику Багатьом людям часто сняться дивні сни. Вразливі особистості намагаються розгадати свої…

До чого сниться біла кішка? Сонник біла кішка у сні

Зміст: Біла кішка уві сні по соннику Міллера Сонник Ванги: біла кішка До чого приснилася біла кішка по соннику Лоффа Сонник Хассе Езотеричний сонник: біла кішка — до чого вона…

До чого сниться чорний павук? Сонник — чорний павук уві сні

Зміст: Чорний павук уві сні по Вангу До чого сняться чорні павуки — сонник Езопа Що означає павук по соннику Міллера Павук в соннику Разгадамуса Як тлумачити приснившегося павука по…