Тільки для справжніх пані!

До чого сниться чорне кошеня? Сонник — чорне кошеня уві сні

До чого сниться чорне кошеня? Сонник - чорне кошеня уві сні

Зміст:

Як відомо, сни є носієм зашифрованої інформації, яка попереджає якісь події в майбутньому. Ви побачили незвичайний сон? Не виключено, що він стане віщим. Чого чекати від сновидіння, в якому марилося кошеня чорного кольору? До чого сниться чорне кошеня?

Більшість сучасних трактувань характеризують такий сон як провісник негативних подій незабаром, як мінімум, ворожі підступи, а при несприятливому розкладі – підступність і навіть зраду, причому від людини, якого ви, можливо, вважали своїм прихильником.

Сонник Міллера — чорне кошеня уві сні

До чого сниться кошеня чорного кольору — французький сонник

Чорний кошеня, з’явився у сні, обіцяє ймовірне зрада від одного-жінки; бачити зграю тих кошенят – сигнал-попередження, що може стати жертвою нічного пограбування.

Сонник Хассе

Сонник Девіда Лоффа — чорне кошеня

Що значить якщо приснилося чорне кошеня з англійської соннику

Кусающийся і царапающийся чорне кошеня, з’явився у сні чоловікові, – ваша потенційна дама на перевірку може виявитися недружньої озлобленою особливою з поганим характером; для дівчини такий сон пророкує лукавого коханого.

Сімейний сонник — сон про чорного кота

До чого сниться чорне кошеня — сонник Нострадамуса

Езотеричний сонник

Чорний кошеня символізує облесливого людини в оточенні наяву.

Чорний кошеня у сні — тлумачення по соннику Менегетті

Кішка або кошенята є уособленням чоловіка, який шанує інтереси жінки, наприклад, матері або дружини, у збиток своїм; символізують ілюзію жіночності і безпеки, які в реальності використовуються «механічно» з метою психологічного придушення іншої обличчя, вампіризму, агресії.

Ассірійський сонник

Спійманий у сні чорне кошеня обіцяє виконання таємних бажань або оголошення нового друга.

До чого сниться чорне кошеня — сучасний сонник

Мокрий чорне кошеня може передвіщати втрату майна або близьких людей; укус такого кошеня – слід ретельно проаналізувати своє оточення на предмет можливої зради.

Тлумач осінніх снів

Для жінки топити чорного кошеня – можливий аборт.

Тепер відомо, до чого сниться чорне кошеня. Не слід нехтувати символами і таємними знаками, які є у сні, можливо, нам вдасться уникнути якихось неприємних подій або мінімізувати їх шкоду. Приємних сновидінь!Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться зрада дівчини? Сонник — зрада дівчини уві сні

Зміст: До чого сниться зрада дівчини уві сні — сонник Міллера Зрада дівчини — сонник Юрія Лонго До чого сниться зрада дівчини — сонник Фрейда Сонник Нострадамуса — зрада дівчини…

До чого сняться червоні яблука? Сонник — червоне яблуко уві сні

Зміст: Червоні яблука по соннику Міллера Червоні яблука — сонник Ванги Сонник Цвєткова — до чого сняться червоні яблука? Сонник Хассе — що значить наснилися червоні яблука Сонник Езопа До…

До чого сниться червона троянда? Сонник — червоні троянди у сні

Зміст: Жіночий сонник до чого сниться червона троянда До чого сниться червона троянда чоловікові Тлумачення Вангою снів про троянди Сонник імператора і червона троянда у сні Червоні троянди по соннику…