Тільки для справжніх пані!

До чого сниться чорна змія, сонник – чорна змія

До чого сниться чорна змія, сонник – чорна змія

Зміст:

Змії у сні найчастіше асоціюються з великим злом і усілякими бідами. Негативне тлумачення ще більше ускладнюється, якщо плазун мало темну забарвлення. До чого сниться чорна змія конкретно? Для початку варто дізнатися, що думають популярні сонники.

Значення образу в різних сонники

Дворянський сонник Н. Гришина стверджує, що чорна змія символізує здоров’я сновидця, його енергетику і духовність. Якщо приснилася гігантська змеюка, то сонник Нострадамуса пророкує страшні біди і нещастя.

Ще гірше, якщо така істота обвивало шию конкретної людини. Саме він стане жертвою нещастя. До чого сниться образ згідно соннику Міллера? Готуйтеся до страждань, які доставить близька людина.

Якщо у сні напали плазуни вугільного забарвлення, то сонник Езопа передбачає, що ви будете захищатися від злісних заздрісників. А ось Повний сонник Нової Ери вважає змію символом мудрості, позбавлення, духовного пробудження. Якщо в ночі ви тримали таку змійку в руках, то варто розглянути у своєму ворогу вчителя.

До чого сниться чорна змія жінці, чоловікові, дівчині

Якщо дівчині або жінці з’явилася чорна змія, вона любить брехливого і небезпечного людини, що змушує її страждати. Крім того змія виступає для жінки символом дуже небезпечною суперниці, а для чоловіка – ворогом жіночої статі.

До чого сниться чоловікові, що його дружина тримає в руках змію? Вона неодмінно народить йому спадкоємця. Привиділося, що маленькі діти гралися з чорними змійками? Наближається ситуація, яка поставить у глухий кут і ви не відразу зрозумієте, хто знаходиться поруч: друг чи ворог.

Що символізує чорна змія велика, маленька, довга

Гігантська чорна змія асоціюється з вищою мудрістю і осягненням прихованих таємниць буття. Велика і довга змеюка так само знаменує початок нової мети, шляху, ідеї, яку ще потрібно втілити. А ось бачити маленьких дитинчат погано.

Це передвісник того, що вас зрадять люди, яким ви повністю довіряєте. Якщо уві сні ви заглянули в колодязь, повний маленьких змій, то постарайтеся не довіряти незнайомим людям, вас нахабно обдурять.

Приснилася чорна змія отруйна, неотруйна

До чого сняться безпечні змійки типу вужів? Тлумачення образу неоднозначне і може обіцяти як підступність оточуючих, так і щось хороше, наприклад, заміжжя або вагітність.

Привиділася точно отруйна змеюка? Це передвісник небезпеки, помилок та інших великих і малих неприємностей. Найгірше якщо плазун вкусила: незабаром сильно захворієте.

До чого є чорна змія в домі, квартирі, воді

Якщо уві сні змія чорніше ночі заповзла в ваш дім, то весь наступний період будете жити в постійному страху. Ще гірше виявити гадину у власному ліжку. Вас зрадить або обдурить підступна жінка. Виявили в квартирі чорну зміюку? Зіткнетеся з нерозв’язною проблемою або занадто близько подпустите ворога.

Бачити в квартирі цілий зміїний клубок означає, що потрапите у вкрай заплутану і навіть безвихідну ситуацію. Це також провісник злих інтриг. До чого сниться чорна змійка, що пливе у воді? Після низки невдач і проблем вас накриє хвилею грандіозного успіху.

Приснилося, що чорна змія напала, вкусила

Якщо в ночі на вас напала змія, то незабаром відчуєте жахливі докори сумління чи будете змушені вести запеклу боротьбу за існування. Чорна змія боляче вжалила? Бережіться: вороги готові нанести удар.

Що означає, якщо гадина обвилася навколо тіла, та ще й вкусив? Ризикуєте сильно захворіти або усвідомити своє повне безсилля перед ситуацією. Іноді бачення має позитивну трактування, згідно їй навіть укус чорної мамби обіцяє величезне багатство.

До чого уві сні вбити чорну змію

У нічних мареннях примудрилися вбити вугільну змію? В реальному світі зможете розправитися з недоброзичливцями, придумав хитрий план. Бачити зі сторони, як інший герой вбиває плазун теж добре. Саме ця людина допоможе вам наяву.

Спроба вбити зміюку також знаменує подія, яка здасться вам незначним, але буде мати довгі і швидше негативні наслідки.

Чорна змія уві сні – що ще означає

У тлумаченні бачень дуже багато залежить від поведінки його головних персонажів і сновидной атмосфери, а іноді й дня, в який воно приснилося.

Якщо уві сні вам не пощастило знайти мертву змію вугільного кольору, то в реальному світі в друзі до вас навяжется лукавий і дуже небезпечний чоловік.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться змія чоловікові, сонник – змія уві сні

Зміст: Що символізує змія за різними сонникам Що означає для чоловіка, якщо змія нападає До чого в ночі чоловікові боротися зі змією До чого сниться чоловікові, що змія кусає Чоловікові…

До чого сниться вбита змія, сонник – убита змія уві сні

Зміст: Тлумачення образу за різними сонникам До чого сниться вбита змія чоловікові, жінці Що символізує вбита змія взагалі Знайти труп змії в своєму будинку Що значить: особисто вбити змію, змія…

До чого сниться змія у воді, сонник – змія у воді у сні

Зміст: Що символізує змія у воді: думка сонників До чого сниться: змія в воді пливе Що значить: піймати у воді змію Приснилося, як змія у воді нападає Бачити у воді…