Тільки для справжніх пані!

До чого сниться чорна ворона? Сонник — ворона чорна уві сні

До чого сниться чорна ворона? Сонник - ворона чорна уві сні

Зміст:

До чого сниться чорна ворона? Обіцяє у сні ця птиця добрі часи або попереджає про злих днинки? Щоб знайти точну відповідь і розшифрувати побачене в ночі, необхідно розглянути тлумачення різних сонників.

Чорна ворона по соннику Ванги

Чорний ворон або ворона, приснився сон, знаменує про прийдешні нещастя, сумні новини і бідах. Побачивши уві сні зграю ворон, які кружляють в небі, говорить про майбутніх політичних конфліктах і війнах, у яких постраждає багато людей, і ворони будуть кружляти над трупами.

Кричущий чорний ворон провісник того, що над хатою висить знак смерті або тяжкої хвороби. Сон, у якому чорна ворона на дереві гніздо в’є, говорить про страшну хворобу, яка вразить домашню худобу. Порятунок треба шукати в молитвах, травах і милосердя до ближніх своїх.

Якщо уві сні ви вбиваєте чорну ворону, то будьте готові, що ваша допомога хворій людині буде безсилою. Покрите воронами поле говорить про майбутній неврожай.

Чорна ворона уві сні — Велес сонник

Чорна ворона провісник смерті, нещастя, зради і хвороби.

Кричуща чорна ворона – віщує біди і погану погоду.

Чорна ворона по соннику для жінок

До чого сниться чорна ворона по жіночому соннику? В даному соннику пріоритет віддається кольором ворони. Якщо сниться чорний ворон – близька людина незабаром серйозно захворіє; побачений білий ворон означає швидке одужання близької людини.

Каркающий ворон – залучає до будинку зло і нещастя. Вмираюча чорна ворона сниться до появи нового друга. Побачивши чорну ворону в ніч з понеділка на вівторок можна чекати добрих звісток.

Якщо чорна ворона сниться в суботню ніч, це говорить про серйозні зміни в особистому житті. Ворона, приснився в недільну ніч, попереджає про далекій поїздці.

Чорна ворона по соннику чоловіків

Якщо чорна ворона або ворон наснилися чоловікові, це означає швидкі проблеми і крах усіх планів.

Найбільш несприятливий сон, у якому ви побачили воронячу зграю або каркающую ворону. В цьому випадку потрібно бути вкрай обережним і пильним, хоча проблеми вас все одно знайдуть. Єдине що можна зробити — це просто пережити чорну смугу в житті.

До чого сниться чорна ворона по древньому соннику

Чорна ворона, побачена у, сні означає швидкі лиха, злидні і смерть. Побачивши ворону покидающую гніздо потрібно відмовитися від усіх планів і нових справ, вони принесуть лише невдачі.

Ворона, що сидить на високому дереві, говорить про швидке налагодження справ, потрібно запастися терпінням і силами, які допоможуть подолати всі труднощі.

Якщо приснилася чорна ворона, яка пильно на вас дивиться, потрібно бути готовим до того, що станете мимовільним свідком якого — небудь події.

Ворона, що тримає в пазурах змію, віщує дороге придбання, яке згодом принесе багато горя. Якщо сниться, що ви разоряете гніздо чорної ворони потрібно відмовитися від розпочатих справ, згодом вони обіцяють одні втрати.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться великий павук? Сонник — павук великий уві сні

Зміст: Великий павук уві сні — тлумачення по соннику Міллера До чого сниться великий павук по Сімейному соннику Великий павук — Езотеричний сонник Української сонник До чого сниться павук великий…

До чого сниться дрібні гроші? Сонник — дрібниця у сні

Зміст: Сонник Міллера — дрібниця у сні Сонник Ванги — до чого сниться дрібні гроші Тлумачення сну дрібниця — сонник Лоффа Сучасний сонник «Вранці гроші, ввечері стільці». Фраза з роману…

До чого сниться тато? Сонник тато уві сні

Зміст: Сонник Міллера — тато До чого сниться тато по соннику Ванги Тато у сні — сонник Фрейда Трактування снів про татові по соннику Лоффа До чого сниться тато по…