Тільки для справжніх пані!

До чого сниться черепаха? Сонник — черепаха уві сні

До чого сниться черепаха? Сонник - черепаха уві сні

Зміст:

Черепаха – це символ мудрості і довгого життя, тому що тривалість її життя становить майже 300 років. У народі вважають, що черепаха така повільна, тому що має довгу життя і їй не потрібно поспішати. А до чого сниться черепаха?

Черепаха по соннику Міллера

Якщо вам сниться черепаха, то незабаром відбудеться неймовірне подія, яка принесе вам радість і значно позначиться на ваших справах.

Якщо уві сні ви їсте черепаховий суп, то вас чекають сумнівні розваги або задоволення.

До чого сниться черепаха — сонник Ванги

Якщо вам сниться черепаха, то вас чекає довге і щасливе життя.

Якщо уві сні черепаха повзе, то не варто чекати активного просування ваших справ. А якщо вона перевернеться, то ваші плани на роботі або в особистому житті проваляться.

Сонник Юнони — черепаха уві сні

До чого сниться черепаха по соннику Юнони? Бачити черепаху уві сні – це дуже хороший знак. Він означає, що незабаром вам дадуть корисний і мудру пораду. Якщо скористаєтеся цією порадою, то обов’язково будете мати успіх у всіх ваших справах.

Однак черепаха уві сні може повідомляти вам про те, що ваше життя проходить повз вас. Крім цього, черепаха у сні говорить про те, що ви хоч і повільно, але вперто рухаєтеся до своєї мети.

Якщо уві сні черепаха втягує голову в панцир, це означає, що ви хочете піти від реальності або хоча б сховатися на час, поки не знайдете рішення проблеми.

Черепаха — тлумачення по соннику Білого мага

Черепаха є символом повільності. Якщо вам сниться черепаха, значить, ви погано володієте ситуацією або взагалі їй не володієте. І сталося це з вини саме вашої повільності. Навіть якщо ваша нерішучість обґрунтована, то все одно варто діяти оперативно, а не витрачати на прийняття рішення багато часу.

Якщо уві сні ви намагаєтеся зловити черепаху, то незабаром вас чекає суперництво з супротивників, який відстає від вас за якимись показниками. Тому перемога в цьому суперництві буде за вами. Проте не варто розслаблятися, бо все ще може змінитися.

До того ж у такій ситуації ви повинні проявити співчуття до свого супротивника. Досить того, що ви показали, що сильніша і краща, а також те, що ви готові до сутички в будь-який момент. Така впевненість в собі повинна зупинити навіть самих сильних суперників.

Черепаха уві сні — сонник для всієї родини

Якщо ви побачили уві сні черепаху, то вам слід проявити поваги до того, що роблять ваші рідні. Таким чином, ви зможете завоювати їхню повагу.

У відносинах з начальством не варто проявляти поспішність, до того ж ваша лестощі йому може принести тільки шкоду і засмучення.

Якщо уві сні черепаха намагається втекти від вас або поплисти, а ви хочете її зловити, то в реальності вам доведеться зупиняти коханої людини, який прийме рішення розлучитися з вами. Проте всі ваші спроби не принесуть ніяких результатів.

У тому випадку, якщо ви намагаєтеся утримати жінку, яка хоче від вас піти, то у вас це не вийде. При цьому не варто засмучуватися, ці відносини не принесуть нічого доброго.

Якщо вам сниться черепаха, яка борсається в каламутній воді, то ваша підприємницька діяльність, швидше за все, не приніс ніяких доходів, а навпаки спричинить за собою непотрібні витрати.

Сонник Езопа — черепаха

Згідно соннику Езопа, якщо вам сниться черепаха, то ваші справи будуть йти повільно і мати деякі труднощі.

Якщо у вашому сні черепаха ховає голову в панцир, то слід побоюватися людини, який із-за своєї несамостійності буде стопорити всі ваші справи. Так що після такого сну необхідно добре подумати, хто ж з ваших колег або знайомих погано впливає на реалізацію ваших планів.

Якщо уві сні ви бачите черепаху, яка сховала голову в панцир, то у вас буде щасливе і безтурботне життя. Ваша родина буде щасливою, діти здорові й ви проживете зі своїм чоловіком до кінця життя.

Якщо вам сниться черепаха, хапає птахів, щоб навчитися літати, то це говорить про те, що ви самовпевнений чоловік, який не вміє слухати мудрі поради.

Якщо уві сні ви бачите повзе черепаху, то це означає, що ви повільний людина, яка погано пристосовується до змін.

Якщо черепаха намагається перегнати якусь тварину, то в реальному житті вам належить суперництво з партнером у справах, з якого ви не вийдете переможцем.

Сонник — маленька або велика черепаха

Якщо вам приснилася маленька черепаха, то вас чекають зміни в особистому житті. Можливо, ви навіть зустрінете свою другу половинку.

Велика черепаха сниться до вдалого повороту подій, які можуть призвести до того, що ваші стосунки з коханими змінюватися в кращу сторону.

Морська черепаха у сні

Якщо вам сниться морська черепаха, то вашу сім’ю чекає радісна подія. Це може бути навіть швидке поповнення в родині.

До чого сниться багато черепах

Якщо молодій дівчині сниться багато черепах, то незабаром у її житті настане простий період, який буде повний маленьких радощів і дрібнички.

Більш універсальний варіант тлумачення сну говорить про те, що у вас накопичилося багато справ і це сталося тому, що ви все робите занадто повільно. До того ж такий сон може говорити про безліч проблем, від яких хочеться сховатися, щоб як можна довше не вирішувати або, якщо говорити простіше, то сховати голову в панцир.

Багато черепах також можуть приснитися людям, яким не подобається їхня робота, і вони з-за цього роблять її повільно і неохоче. Однак якщо ви гуляєте в оточенні великої кількості черепах, то вас чекає довге і щасливе життя.

Якщо багато черепах купається в брудному водоймі, то сон не дуже хороший. Він означає, що скоро розкриють старі проблеми і конфлікти.

Якщо уві сні ви годуєте черепах, то в реальності будете допомагати тим, хто цього не вартий. Якщо вам приснився такий сон, то варто уважно оцінити своє оточення і зрозуміти, хто гідний вашої підтримки, а хто ні.

Якщо ви побачили уві сні, як багато черепах разом ховають голову в панцир, то проблеми, які у вас з’явилися останнім часом незабаром відійдуть на другий план. Проблеми не вирішаться, то якийсь час турбувати не стануть.

Якщо у вашому сні ви бачите зграю черепах, яка неспішно, але цілеспрямовано рухається, то це говорить про те, що ваше життя також неспешна, і великих змін у ній не варто очікувати.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться крокодил? Сонник — крокодил

Зміст: Сонник Міллера — крокодил До чого сниться крокодил — сонник Ванги Сонник Юнони — крокодил уві сні Якщо сниться крокодил – сонник Езопа Сонник Деніз Лінн — крокодил Сонник…

До чого сниться квітка? Що значить квітка уві сні?

Зміст: До чого сниться квітка по соннику Міллера Сонник Ванги – квітка Квітка у сні — тлумачення по Фрейду До чого сниться квітка по соннику Лоффа Квітка по соннику Майя…

До чого сниться сестра? Уві сні сестра — сонник, найбільш повне тлумачення

Зміст: До чого сниться сестра по соннику Міллера Сестра уві сні – сонник Ванги Сестра – тлумачення по соннику Фрейда До чого бачити уві сні сестру — сонник Лоффа Що…