Тільки для справжніх пані!

До чого сниться чашка?

До чого сниться чашка?

Зміст:

Всі ми бачимо сни. Вони різноманітні. Але часто люди хочуть зрозуміти, чому їм приснився той чи інший сон, хочуть побачити в ньому таємним сенс. Розглянемо сьогодні, що значить, якщо вам у сні сниться чашка.

До чого сниться чашка по соннику Міллера?

Згідно соннику Міллера, побачити уві сні образ чашки – це означає наступне: ви проводите чи будете проводити багато часу в задоволеннях, проте, можливо, ці задоволення вам зовсім не корисні.

Чашка – сонник Ванги

Згідно з цим сонником, розбита уві сні чашка може принести удачу. Також побачити уві сні чашку означає незабаром одержати від кого-то несподіване запрошення. Взагалі в даному соннику образ чашки не несе негативного сенсу (як, наприклад, образ годин, поява яких у сні пророкують людині якісь трагічні події в його житті).

Чашка уві сні — тлумачення по Фрейду

Згідно з роботами Фрейда, образ чашки має величезне значення в житті людини, вона позначає жіноче начало, сам образ круглої чашки схожий з виглядом жіночих статевих органів. До того ж наповнена чашка водою, а вода — це жіноча стихія. Тому якщо чашка сниться чоловікові, для нього це передвістя майбутнього сексуального контакту з жінкою, а якщо чашка сниться жінці, то, за Фрейдом, вона сама прагне реалізувати свою жіночу сексуальність.

Італійські сонники — до чого приснилася чашка

Дані сонники трактують образ чашки у фрейдистському ключі, відповідно до їхнього розуміння — побачити чашку уві сні – це передбачення майбутніх любовних відносин, можливо, зовсім несподіваних.

Чашка — Велесов сонник

Так званий Велесов сонник, вважає, що якщо ви побачили цілу чашку уві сні – чекайте гостей, якщо ви розбили чашку – буде сварка вдома або на роботі.

До чого сниться чашка — сонник Азара

Даний сонник вважає, що розбита чашка – це провісник майбутньої сварки, а повна і ціла чашка, побачена уві сні, свідчить про прихід несподіваних і галасливих гостей.

До чого сниться чашка?

Якщо вам приснилося, що ви розбили чашку уві сні, це означає сумні ознаки: ваше щастя може бути розбите непередбаченими обставинами.

Якщо ви побачили такі чашки, радійте, незабаром вас чекає якась суттєва прибуток.

Такий сон означає, що ви незабаром помиріться з тими людьми, яких свідомо чи несвідомо образили.

Сон про чашці чаю, як правило, обіцяє майбутню радість до країв.

Побачена в сонному баченні чашка, наповнена запашним кави, обіцяє багатство в майбутньому.

Сонники вважають, що ті люди, які бачать у сні чашку з блюдцем, незабаром будуть зустрічати велика кількість гостей, які приїхали до них несподівано.

Порожня ж чашка – це прообраз майбутніх порожніх турбот, які заберуть ваше час і душевні сили, але не приведуть до позитивного результату.

Якщо вам сниться, що ви п’єте з чашки вино, це може означати, що ви будете з користю проводити час, що принесе вам задоволення, і почуття задоволеності від своєї поведінки.

Отже, як ми бачимо, образ чашки уві сні має безліч трактувань: від радісних до сумних. Але все-таки хочеться сподіватися, що побачений вами уві сні образ чашки, буде позитивним.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться чайник? Сонник — чайник уві сні

Зміст: До чого сниться чайник — сонник Міллера Чайник — сонник Ванги До чого сниться чайник по Фрейду? Що значить якщо присниося чайник сучасному соннику Кулінарний сонник Чайник уві сні…

До чого сниться вилка? Сонник — вилка уві сні

Зміст: До чого сниться вилка — сонник Міллера Вилка — тлумачення за Вангу Що значить вилка по соннику Фрейда Тлумачення виделки по соннику Ст. Мельникова До чого сниться вилка —…

До чого сниться озеро? Сонник — озеро уві сні

Зміст: До чого сниться озеро по соннику Міллера? Озеро уві сні – сонник Ванги Що значить: приснилося озеро. Трактування по Фрейду До чого сниться озеро за «Сімейним соннику» До чого…