Тільки для справжніх пані!

До чого сниться чайка? Сонник — чайка уві сні

До чого сниться чайка? Сонник - чайка уві сні

Зміст:

Практично будь сновидіння має певний сенс, наприклад, побачити уві сні маленької дитини означає прийдешні неприємності, багато мишей – до багатства, а будь-сон з четверга на п’ятницю вважається пророчим.

Отже, якщо уві сні сниться чайка, як розтлумачать таке сновидіння відомі сонники?

До чого сниться чайка по соннику Міллера

Приснився уві сні чайка означає, що у людини в найближчому майбутньому діловими партнерами стануть жадібні і нечисті на руку люди. Мертві чайки – знамення про майбутню розлуку з близькими друзями. Якщо уві сні приснилася чайка, яка гойдається на хвилях – це знак того, що людина не зможе отримувати будь-яких грошові кошти зі сторони. Чайка, ловящая рибу – до хорошої прибутку, якщо уві сні годувати чайку з рук – до поганих новин і глибокої затяжної депресії.

Чайка – сонник Ванги

За сонником болгарської віщунки Ванги побачити чайку означає, що людину відвідує уві сні душа померлого, виступаючи в ролі ангела-хранителя. Якщо уві сні чайка налітає або нападає – це попередження про прийдешню катастрофу – аварію автомобіля, літака або теплохода. Бути уві сні поклеванним чайкою – попереду людину чекає затяжна хвороба і довге лікування.

Що значить приснилася чайка по Фрейду

Зі сну чайки, які літають над головою, означають неабиякі пристрасті в сексуальних відносинах з партнером. У найближчому майбутньому слід очікувати вибуху емоцій і почуттів. Якщо уві сні чайка падає – до зниження любовного потягу до коханого, холодність і байдужість.

До чого сниться чайка по соннику міс Хассе

Сон, у якому приснилася чайка означає, що людина доживе до старості.

Чайка по соннику Симона Канонита

Привидевшаяся уві сні білосніжна чайка, вільно ширяє над безмежним простором моря, символізує відкритість, творчість, саморозвиток і втілення свого потенціалу.

До чого сниться чайка по соннику Мельникова

Якщо жінці присниться, що летить над морем чайка, цей сон знаменує собою світле почуття, яке відчуває до неї її обранець. Якщо уві сні чайки налітають, клюють, б’ють крилами – слід уникати стресових ситуацій і поменше хвилюватися, оскільки такий сон передвіщає нервовий зрив. Сон з пронизливо кричущими чайками символізує розлуку з близькими друзями, рідними і будинком. Мертва чайка – смуток, туга, крах надій.

Що означає побачити чайку у сні по езотеричного соннику

Високо летить чайка означає, що людина думає про високе, духовне і прекрасному. Поранені, неохайні і страшні птахи символ песимізму, слід переглянути своє ставлення до життя і оточуючих людей. Любовна пара птахів означає, що думки про кохання повністю витіснили інші думки, варто задуматися не тільки про любовних справах.

До чого сниться чайка по соннику для стерви

Приснився чайка – символ успіху в діловій сфері. Кричуща чайка означає, що для виходу зі складної ситуації слід ретельно продумати свої ходи, крок за кроком. Якщо уві сні чайка спіймана – хороший знак.

Ісламський сонник

Східні мудреці казали, що побачити уві сні чайку – до багатства, влади, краси. Сіла перед людиною чайка – до доброї радісну звістку. Сидить на голові, плечах чайка символізує добрі або злі діяння людини. Якщо птах біла – вчинки людини добрі, чорна чайка вказує на погані діяння і злі думки. Летіти, сидячи на чайці – знак того, що людину чекає подорож. Чайка, що піднімається в небо і ховається з очей – символ краху, загибелі, нещастя.

До чого сниться чайка з англійської соннику

Побачити уві сні чайку – нещасливе ознака для багатої людини. Найімовірніше, справи в недалекому майбутньому підуть з рук геть погано. Навпроти, побачити уві сні чайку людині, не звиклому купатися в грошах – означає поліпшення фінансового становища. Якщо уві сні чайка видає крики – до довгої подорожі, успіху в справах, процвітання. Померла птах символізує якийсь застій в житті, що, врешті-решт закінчиться благополучно.

До чого ще може приснитися чайка

Якщо побачити уві сні чайку, яка залетіла в будинок – до неприємного звістці.

Ширяюча уві сні чайка – до успіху в справах. Високо летить птах – погана новина, але безпосередньо не стосується людини, якій приснився такий сон.

Якщо уві сні чайка клює – до хвороби, неприємного звістці, проблем. Якщо чайку годує хтось з родичів або друзів – його чекають великі неприємності.

Знак свободи, творчого самовираження.

До грошей. У той же час у багатьох сонники слід бути обережними – людині, якій приснилася чайка, що летить над морем, може загрожувати небезпека.

До успіху, багатства, прибутку. Проте якщо людині присниться, що він сам годує чайку з рук – до неприємностей.

У різних сонники сни з чайкою трактується по-різному, але об’єднує їх одне – в цілому приснився чайка – символ невдач, хвороб і неприємностей. Тому, якщо у сні привиділася чайка, слід більш серйозно й уважно придивитися до свого життя і свого оточення, щоб надалі снилися тільки хороші сни і чайки облітали їх стороною.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться горобець? Сонник — горобці уві сні

Зміст: До чого сниться горобець — сонник Міллера Горобці — сонник Фрейда До чого сняться горобці — сонник Хамидовой Що значить якщо вам приснився воробей — сонник медіума Хассе Сонник…

До чого сниться підлога? Сонник — пол у сні

Зміст: До чого сниться підлогу по соннику Міллера Підлога у сні – тлумачення за Вангу До чого сниться підлогу по Фрейду Сонник мандрівника До чого сняться підлоги по соннику чаклунки…

До чого сниться поле? Сонник — поле уві сні

Зміст: До чого сниться поле по соннику Міллера? Поле уві сні — тлумачення за Вангу Що значить, приснилося поле, за Фрейдом До чого сниться поле по соннику Нострадамуса Поле по…