Тільки для справжніх пані!

До чого сниться буряк? Сонник буряк приснилася уві сні

До чого сниться буряк? Сонник буряк приснилася уві сні

Зміст:

До чого сниться буряк або по-народному буряк? Буряк символізує новини, події, клопоти і врожайність. Сонники розкажуть про інших варіантах інтерпретації образу.

Як у будь-якому сновидінні, все, що відбувається необхідно трактувати, виходячи з контексту сну в цілому. Також значення сновидіння буде залежати від того, чоловікові або жінці снився сон, вік людини. Тільки при врахуванні всіх чинників можливо достовірно отримати правильне тлумачення сновидіння.

Молода жінка, якій наснився овоч, в найближчому майбутньому отримає сюрприз від шанувальника, можливість хороших звісток. Заміжня жінка, якщо приснилася буряк, втратить якусь вигоду.

Юнак буде про щось шкодувати, якщо йому сниться овоч. А ось дорослий чоловік, побачивши сон про буряках, мав незабаром зустрітися зі своєю коханою. Сон передвіщає задоволення його бажань.

До чого сниться буряк — сонник Міллера

По соннику Міллера рясні, багато зійшли бурякові посіви – сон знаменує урожайний і мирний запанував період. Якщо сниться, що сіли їсти бурякові страви з ким-то, належить отримання приємного известия.

Великий сонник Степанової трактує аналогічно соннику Міллера.

Буряк — великий універсальний сонник для всієї родини О. Смурова

Він каже, що приснився, що росте на полі буряки — вісник того, що справа наближається до великих успіхів в роботі і належить швидке отримання прибутку.

Що значить приснилася буряк — малий сонник Велеса

У малому Велесовом соннику сон про буряках позначає, що належить весела вечірка, наявність клопоту, здоров’я. Крім того:

До чого сниться буряк — Сонник Медеи

Сни про цей овоч ведуть до короткочасної радості, звільнення від проблем. Бачити білий або незрілий овоч — до неприємності.

Український сонник буряк уві сні

До чого сниться буряк — Сонник XXI століття

Сниться сон про це овоче – можливість відвідати чудову вечірку. Овоч червоного кольору – буде радість, білуватий – чекайте огорчающих подій. Збір урожаю буряків — знак, що існує сумнів з приводу кого-небудь.

Дитячий сонник — приснилося уві сні буряк

Сон говорить про те, що необхідно приділяти своїй зовнішності більшу увагу.

Так само може приснитися, що йде посадка буряків. Знаючі люди говорять про те, що буде принесений кому-небудь шкоди або шкоди від того, кому снився овоч або ж буде зроблена спроба заробити гроші.

Коли сниться, що хтось їсть борщ, значить у нього будуть судові розгляди або неприємні хвилювання. Якщо буряк сниться заміжній жінці, сон означає, що буде упущена якась вигода.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться морква? Сонник — морква приснилася уві сні

Зміст: Морква — сонник Міллера Езотеричний сонник що значить приснилася морква Сучасний сонник — зітхання у сні Сонник Хассе — до чого сниться морква Морква — сонник Фрейда Прокинувшись і…

До чого сниться цибуля? Сонник — цибуля уві сні

Зміст: Цибуля — сонник Міллера До чого сниться цибуля — тлумачення по Фрейду Цибуля уві сні по соннику цілительки Євдокії До чого сниться цибуля — сонник Ванги Що значить приснилася…

До чого сниться ріпчаста цибуля? Сонник — ріпчаста цибуля уві сні

Зміст: Тлумачення по сонникам Інші розшифровки У кожного сну є свій сенс. Наприклад, вам приснився ріпчасту цибулю. До чого б це? Традиційно вважається, що будь-цибуля зазвичай сниться до сліз. Практично…