Тільки для справжніх пані!

До чого сниться букет квітів? Сонник — букет квітів

До чого сниться букет квітів? Сонник - букет квітів

Зміст:

Наші сни мають величезне значення. По-перше, вони дають мозку можливість легше обробляти нові дані, по-друге, допомагають отримати інформацію про можливі події майбутнього. Бо якими б безглуздими не здавалися нам сновидіння, вони займають досить почесне місце у свідомості і підсвідомості.

До чого сниться букет квітів? Досить цікавий сон з точки зору багатьох тлумачів. Наприклад, в жіночому соннику чітко говориться про те, що букет – це знак. Що він означає? Як мінімум – приємне знайомство, але в більшості випадків мова йде про велике кохання. Можливо, у сні вам піднесли букет? Чекайте взаємних світлих почуттів.

Сімейний сонник

Сімейний сонник по-іншому характеризує такий сон: букет квітів означає сварку з другою половинкою. Якщо уві сні ви рвете, топчіть букет чи викидаєте його, можливо, у вас з’явиться серйозний привід, щоб розірвати стосунки.

Якщо чоловікові приснилося, що він купує квіти, значить його чекає романтичне побачення з дивовижною жінкою.

Сонники рекомендують звернути увагу на колір бутонів. Якщо вони жовті – до печалі, смутку і розлуки, якщо білі – ваші почуття кардинально змінять ставлення до життя і принципам, якщо червоні – варто дуже обережно ставитися до всіляких пропозицій, швидше за все, вас хочуть обдурити.

Український сонник

Український сонник дає такі тлумачення: отримати букет – підлабузництво, побачити – бути щасливим. Якщо квіти свіжі – вас чекає успіх і радісні звістки, якщо зів’ялі – зрада.

Французька

Французький сонник говорить про те, що букет означає плітки і брехня. Але якщо вам подарували букет квітів, то незабаром найзаповітніше бажання здійсниться.

Уві сні кидаєте букет? Значить, вас чекають порожні грошові витрати та втрати часу. Також побачене може означати, що здійсненню ваших бажань завадять сторонні люди.

Якщо молодий чоловік побачив уві сні, як він підносить букет своїй нареченій, то, швидше за все, його чекають погані вісті, а його щастя і спокій перебувають під великою загрозою.

Побачити уві сні безліч красивих букетів означає, що вас чекають приємні зустрічі з друзями і близькими.

Букет квітів по соннику Ванги

Сонник Ванги стверджує, що букет квітів може наснитися людині, який в реальному житті втомився від повсякденності і клопоту. У теж час таке сновидіння може означати і печаль.

Ванга говорила, що букет, який ви обираєте, може означати душевну самотність. А от якщо вам дарують квіти, то близька людина може зрадити вас.

Якщо ви збираєте квіти в букет, то незабаром ваші зусилля покращити власне життя принесуть плоди. Якщо уві сні ви намагаєтеся вдихнути аромат квітів, то наяву вас чекає розчарування в любові. Штучні квіти в букеті – погана прикмета, яка означає важку хворобу або навіть смерть.

Сонник Євдокії

Сонник Євдокії свідчить, що букет квітів – це не що інше, як приємні новини. Хоча зів’ялі квіти застерігають вас від необдуманих вчинків.

Психологічний сонник

У психологічному соннику букет означає спадщину. Якщо квіти польові – знайдете хорошого друга.

Букет, який розсипається, означає неміцність відносин з другою половинкою,.

До чого сниться букет квітів у бабусиній соннику

У бабусиній соннику кажуть, що збирати квіти в букет – до приємних новин. Несвіжий букет – погіршення відносин і довіри між коханими.

Як бачимо багато сонники дають різні трактировки, але слід зазначити, деякі з них сходяться на думці, що величезне значення має не тільки колірна гамма букета, але і з яких рослин він складається, наскільки вони гарні, свіжі. Це і стане ключем до розгадки сновидіння.

Також звертайте увагу на день тижня і місячну добу. Так як сон може носити віщий характер, а може і зовсім не збутися.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться їжа? Сонник — їжа, найбільш повне тлумачення

Зміст: Як тлумачити сни про їжу До чого сниться їжа вдома, в ресторані Їжа у сні — до чого сниться хліб Приснилася їжа — крупа, фрукти До чого уві сні…

До чого сниться банкет? Що означає банкет у сні

Зміст: До чого сниться банкет? Приснився весільний банкет Уві сні банкет — негативна розшифровка Як правильно тлумачити Приблизно одна третя частина людського існування проходить в ліжку, тому сон відіграє дуже…

До чого сняться сережки? Що значить бачити сережки у сні

Зміст: Історія та коштовності: чому так часто нам сниться біжутерія? До чого сняться золоті сережки? Що означає знайти уві сні сережки? Сонник — срібні сережки: як трактувати такий сон? До…