Тільки для справжніх пані!

До чого сниться брудна вода? Сонник — брудна, каламутна вода

До чого сниться брудна вода? Сонник - брудна, каламутна вода

Зміст:

До чого сниться брудна вода? Що віщує сон, в якому вам предвиделась брудна, каламутна, непрозора вода в будинку, квартирі, у ванні, річці, озері або морі? Що означає уві сні плавати в брудній воді, пити її? Розглянемо тлумачення різних сонників.

Брудна вода у сні – тлумачення по соннику Міллера

Якщо вода у сні брудна й каламутна – це попередження, що незабаром вам загрожуватиме якась небезпека. Падіння в таку воду, говорить про велику кількість незначних помилок, які ви зробите в найближчому майбутньому.

Якщо уві сні у вас під ногами волога земля і відвідує відчуття, що у вас мокрі ноги, це віщує проблеми, бідність і хвороби, в результаті яких доведеться вирішувати досить складні завдання, але ви зможете їх попередити, якщо будете уважнішими.

Приблизно таке ж тлумачення відноситься до брудної води, яка заполоняє корабель. Падіння в таку воду – говорить про те, що ви зробите багато значних помилок і болісно розплачуватися за свої дії. Якщо уві сні ви пили брудну воду, то можливо, це попереджувальний сигнал про майбутню хвороби.

До чого сниться брудна вода — по соннику Ванги

Брудна й каламутна вода, говорить про важких і складних ситуаціях, про проблеми у стосунках з людьми. Проявивши доброту і терпіння до оточуючих – все неодмінно налагодиться. Брижі або кола на поверхні води – віщують несподівані зміни, які ви з трудом перенесете, однак вистоявши в такому вирі подій, ви знайдете владу над собою і оточуючими вас людьми.

Приснилася брудна вода – тлумачення по соннику Цвєткова

Іспітим з брудного джерела вода, попереджає про можливе погіршення здоров’я, в найближчому майбутньому. Купання в такій воді передвіщає розчарування. Також сни з брудною і каламутною водою є провісниками прийдешніх неприємностей, можливо придбання нових ворогів або збільшення активності старих.

Сонник Хассе – брудна вода

Брудна вода у всіх можливих проявах прогнозує всілякі перешкоди. Якщо уві сні ви пили цю воду, то найімовірніше, складності вас зламають, в результаті чого буде дуже складно домагатися поставлених цілей.

Якщо ви чуєте шум води – це попереджає, що хтось спробує вас обмовити, якщо ви не зможете знайти джерело шуму, доведеться з великим працею доводити свою правоту. Також такі сни прогнозують значне погіршення здоров’я.

Вода, яка викликає почуття дискомфорту – по соннику Менегетті

Якщо приснилася вода, яка викликала почуття страху, сорому, дискомфорту, при контакті з нею, то це свідчить про те, що ви втратите рівновагу, відсторонитеся від єдиної меридіани життя. Іншими словами, людина дуже самотній у своєму існуванні. Як правило, проблемою є його непростий характер.

Брудна й каламутна вода – по соннику Лонго

На думку Лонго, вода сильно впливає на психо-емоційне сприйняття, родючість і творчий потенціал. Брудна вода асоціюється з засміченим розумом, який переобтяжений непотрібною інформацією.

Цунамі, повені й інші катаклізми, як-то пов’язані з водою, вказують на боротьбу всередині людини, двох його сутностей, повний душевний хаос і безлад.

Сучасний сонник – тлумачення снів з брудною водою

Якщо вам приснилася брудна вода, такий сон може означати, що почалася у вашому житті чорна смуга і настали важкі для вас часи. Пити уві сні брудну воду, теж поганий знак, так як це попередження, про виникнення серйозних проблем зі здоров’ям.

Якщо уві сні ви впали в брудну воду, це означає, що скоро ви зробите необдуманий вчинок. Повінь, яке залило ваш будинок, тлумачиться як майбутня небезпека.

Якщо уві сні, вода почне відступати, значить, всі майбутні проблеми пройдуть без великих для вас втрат. Якщо жінці приснився склянку з брудною водою, то можливо у неї скоро з’являться неприємності з чоловіком.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться вагітність дівчини? Сонник — вагітність дівчини

Зміст: Вагітність дівчини — сонник Міллера Сонник Фрейда До чого сниться вагітність дівчини по соннику Лоффа Сонник Цвєткова Жіночий сонник, що означає побачити уві сні вагітну дівчину? Італійський сонник Вагітність…

До чого сниться чиста вода? Сонник — чиста вода у сні

Зміст: Чиста вода у сні — сонник Нострадамуса Сонник Ванги — чиста вода До чого сниться чиста вода — сонник Міллера Сонник Меридіана Чиста вода у сні — сонник Піфагора…

До чого сниться вагітність? Сонник — вагітність у сні

Зміст: До чого сниться вагітність по соннику Міллера Вагітність – сонник Ванги Вагітність у сні – тлумачення по Фрейду Вагітність у сні – тлумачення по Девіду Лоффом До чого сниться…