Тільки для справжніх пані!

До чого сниться борщ? Сонник — борщ уві сні

До чого сниться борщ? Сонник - борщ уві сні

Зміст:

Ароматний наваристий борщ — прикраса будь-якого столу, як повсякденного, так і святкового. Це смачне і ситне блюдо не дарма так люблять вживати в їжу безліч людей. Але до чого сниться борщ — цей незабутній кулінарний шедевр?

До чого сниться борщ сонник Цвєткова, Езотеричному соннику

Такий сон по соннику Цвєткова може означати несподіваний прибуток, досягнення чого-небудь дуже важливого і потрібного, чого ви і передбачити не могли. Він віщує і значне поліпшення стану речей у цілому. Вживання в їжу борщу означає успіх у всіх починаннях, виконання задуманого.

Приготування борщу уві сні, власноруч або іншими людьми, наяву принесе вам необтяжливі клопоти, або ж слід очікувати веселого свята з гостями і щедрим частуванням, якщо готовим блюдом ви пригощали в сновидінні оточуючих.

Езотеричний сонник трактує приготування борщу як значну винагороду за докладені зусилля, а якщо ви їли цю страву уві сні — вас чекає спокійна і безбідне життя.

Що значить приснився борщ по соннику Федорівської

Якщо ви бачите, як при вас хтось ласує борщем — чекайте від прихильності долі і приємних сюрпризів. Їсте борщ самі — вас очікує усілякий успіх у справах. Готуєте це блюдо в сновидінні — значить, вам належить вирішити чимало проблем, однак результат докладених зусиль буде дуже сприятливим для вас.

До чого сниться приготування борщу

Перш за все, такий сон означає отримання значних матеріальних благ, які неодмінно принесуть вам радість і впевненість у завтрашньому дні. Також варити борщ уві сні передвіщає звершення добрих, благородних і безкорисливих вчинків наяву. Приготування цієї страви трактується і як майбутня вечірка, похід в гості.

До чого сниться рибний, м’ясний, вегетаріанський борщ

Має значення і вид борщу, який ви побачите уві сні — густий і ароматний, з додаванням м’яса, борщ віщує здійснення найсміливіших очікувань, а пісний і рідкий означає, що ваші райдужні надії будуть обмануті. Смачний рибний борщ обіцяє радісні події, а протухнув і неапетитний — горе і втрати.

До чого сниться борщ

Існує ще безліч цікавих трактувань:

Отже, ми бачимо, що в більшості випадків борщ є символом достатку та успіху, сон про нього передвіщає приємні події і отримання прибутку. Тому, мабуть, варто поласувати порцією ароматного, наваристого борщу, і тоді він обов’язково приснитися вам, і не раз.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться що їси? Сонник — їсти уві сні

Зміст: До чого сниться є по соннику Міллера Сниться що їж уві сні — сонник Фрейда Що значить приснилося що їси — сонник Ванги Що значить, приснилося що їси —…

До чого сняться хвилі? Сонник — хвилі у сні

Зміст: До чого сняться хвилі по соннику Міллера Хвилі уві сні — сонник Фрейда Що значить, наснилися хвилі — сонник Цвєткова До чого сняться хвилі по соннику подружжя Зими До…

До чого сниться пити? Що означає, якщо ти п’єш уві сні?

Зміст: До чого сниться пити по соннику Міллера Сниться, що п’єш уві сні — сонник Фрейда Що значить приснилося що п’єш — сонник Ванги Що значить, приснилося, що п’єш по…