Тільки для справжніх пані!

До чого сниться блондинка, сонник – блондинка уві сні

До чого сниться блондинка, сонник – блондинка уві сні

Зміст:

Якщо уві сні трапилося бачити блондинку або навіть бути нею, то готуйтеся до хороших новин, приємних зустрічей і цікавим подорожам. До чого сниться дама з білявим волоссям? Сонники підкажуть варіанти тлумачень.

Інтерпретація по Міллеру

Сонник Міллера стверджує, що блондинка уві сні обіцяє наяву сімейні радості і сприятливі перспективи. Іноді це означає, що ви займетеся справою, яка принесе надзвичайне задоволення. Але якщо приснилася болюча і дуже худа дівчина, то незабаром захворіє хтось із близьких.

Чоловікові бачити себе блондинкою – погано. Це вказує на його неадекватність, недалекоглядність і взагалі дивні нахили. А ось людині творчій таке бачення пророкує артистичну кар’єру.

Думка сонника чаклунки Медеї

Приснилася блондинка? Ймовірно, ви допустили помилку або прикрий промах. Для чоловіка це також відображення нездійсненною мрії і присутності в характері таких якостей як чуттєвість, ніжність, милосердя.

До чого сниться блондиночка? Якщо уві сні вона красива і доглянута, то однозначно буде удача. Якщо брудна, пошарпана й негарна, то зробите поганий вчинок і розтратите себе даремно.

Тлумачення образу по соннику мандрівника

Будь-яка незнайома дівчина зі світлим волоссям уві сні трактується по зовнішньому вигляду, привабливості та поведінки. Крім того, якщо приснилася молода або дама середніх років, то можна робити передбачення про хід справ, бізнесі, кар’єрі і поточних відносинах.

Жінка у віці уві сні символізує захист, мудрість вчинків, ґрунтовність положення та інтелектуальні здібності. Старенька з білими кучерями знаменує отримання хороших порад, власну інтуїцію і прилучення до духовних знань.

Приснилася блондинка за іншим сонникам

Сонник Фрейда вважає, що поява розкішної блондинки в чоловічих сновидіннях відображає фантазії і бажання сновидця. Для жінки дівчина зі світлою шевелюрою знаменує суперницю або конкурентку.

Якщо приснилася чарівна блондиночка, то Сонник для всієї родини вважає, що ви придбаєте щось важливе й цінне, причому не обов’язково в матеріальному плані.

Новий сімейний сонник вважає, що білява дівчина сниться виключно до скандалів та інтриг. Особливо, якщо уві сні сталося сперечатися з нею. Стережіться – наяву вас обхитрят або заманят в пастку.

На думку сучасного суміщеного сонника, блондинка пророкує успішний розвиток справ, сприятливий збіг обставин і розкриття талантів.

Уві сні блондинка з довгими або короткими волоссям

До чого сниться блондинка з особливо довгою зачіскою? На жаль, бажане не здійсниться, але ви отримаєте велику суму грошей або ж зустрінете глупейшего людини, який буде тільки заважати.

Якщо довге волосся чисті, здорові і гладко причесані, то ідея, яка крутиться в голові, принесе грандіозний успіх. Якщо локони розпатлане і брудні, то приведіть в порядок справи і думки.

Дуже довгі пасма уві сні знаменують зволікання або вимушене очікування. Лупа, бруд і пил символізують неприємності різного ступеня значущості. Приснилося, що в голові блондинки повзали воші? Не слухайте чужих порад, вони лише нашкодять.

До чого сниться, що блондинки дуже коротка зачіска? Постарайтеся утриматися від незапланованих витрат, інакше залишитеся без коштів. Якщо ж це модна стильна стрижка, то заповзятливість у справах приведе до успіху.

До чого сниться блондинка в червоному платті

Це символ пристрасті, неприборканість і свободи. Якщо сукні сидить на фігурі ідеально, то якась подія доставить масу клопоту і одночасно повне задоволення. Приснилася блондиночка в червоному? Бережіться, вам загрожує смертельна небезпека.

Яскраво–червона одежа уві сні попереджає про важких випробуваннях: хвороби, втрати, сварках, переживання. Темно–червоний колір вбрання вказує на спокійну і довге життя, а також одержання гарних звісток.

Що означає уві сні блондинка з дитиною

До чого сниться блондинка з дитиною? Ймовірно, ви знайдете заняття по душі і випробуєте відчуття повної задоволеності, повністю віддаючись йому.

Крім того білява дама з немовлям гарантує поліпшення життєвих умов. Це також знак вагітності, отримання спадщини, хороших новин та інших позитивних подій.

Блондинка у сні – приблизний тлумачення

До чого сниться блондинка чи білява дама? Для тлумачення сну варто пригадати все, що вона робила і інші деталі.

Найчастіше блондинка уві сні трактується як позитивний персонаж. Однак остаточне тлумачення залежить від особистого ставлення до дівчини і емоцій, які ви відчули, побачивши її.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться квиток, сонник – квиток у сні

Зміст: Сонник подружжя Зими Інтерпретація за суміщеного сучасному соннику Думка сучасного універсального сонника Тлумачення сонника від А до Я Розшифровка по соннику XXI століття Що означає уві сні лотерейний квиток…

До чого сниться пляшка, сонник – пляшка уві сні

Зміст: Пляшка по соннику Міллера Інтерпретація по соннику Фрейда Трактування з англійської соннику Тлумачення по соннику подружжя Зими Сучасний універсальний сонник – пляшка уві сні До чого сниться пляшка порожня,…

До чого сниться булка, сонник – булка уві сні

Зміст: Інтерпретація по соннику Міллера Тлумачення образу за загальним соннику Думка збірки сонників Трактування по соннику Фрейда До чого сниться булка хліба Приснилася булка з маслом Що означає купувати булку…