Тільки для справжніх пані!

До чого сниться блоха, сонник – блоха у сні

До чого сниться блоха, сонник – блоха у сні

Зміст:

Блоха уві сні не саме приємне явище. До чого сниться це злоблива комаха? Найчастіше воно попереджає про плітки, невдачах, спорах і зраду. Розібратися в тлумаченні образу допоможуть сонники і конкретні приклади.

Інтерпретація по соннику Міллера

Якщо уві сні трапилося бачити блоху, то близька людина доведе своєю поведінкою до сильного роздратування і навіть гніву. Якщо жінці наснилося, що її покусали блішки, то варто побоюватися пліток і злих наклепів.

До чого сниться, що блоха сидить на кохану людину? Це ознака його мінливості і ненадійності. Ймовірно, дану ним обіцянку так і залишиться невиконаним.

Трактування від сонника Езопа

Блоха уві сні найчастіше асоціюється з брудом, невлаштованим побутом, проблемним існуванням. Символ неоднозначний і може обіцяти як неприємності, так і досить благополучні передбачення.

Трапилося бачити блошині укуси на власному тілі? Сонник обіцяє спадщину, правда, доведеться довго розбиратися з родичами і навіть судитися з ними. Це також ознака того, що у вас попросять грошей у борг.

До чого сниться нереально величезна блоха? Відбудеться щось, що сильно здивує вас, проте подія не спричинить будь–яких значимих змін. Це ж бачення вказує на зустріч з дуже незвичайною людиною.

Думка жіночого сонника

Жіночий сонник заявляє однозначно – блоха уві сні не обіцяє нічого хорошого. Якщо приснилося, що вас дико покусали шкідливі паразити, то уважно вивчіть своє оточення. Поряд знаходиться людина, яка бажає вам дошкулити.

До чого сниться, що ви випадково знайшли блоху на тілі власного коханця? Краще киньте його, чоловік явно вас обманює.

Блоха уві сні по іншим сонникам

Збірник сонників вважає, що бачити уві сні блошиное навала – до грошової прибутку. Якщо довелося шукати або ловити їх, то настають численні клопоти і турботи, а також отримаєте відразу кілька неприємних новин.

Український сонник впевнений, що блохи знаменують одержання дурних звісток. Пані Гришина в своєму соннику переконує, що стрибає комашка обіцяє багатство. Однак радить проявити увагу, щоб уникнути невдачі.

Приснилося, що блоха стрибає і скаче? Сонник XXI століття гарантує неждану прибуток. Це також ознака того, що ви зумієте проявити свої таланти та реалізувати здібності.

До чого сняться блохи у кішки або собаки

Блохастий кішка або собака уві сні символізує людську заздрість. Якщо довелося явно бачити скаче в шерсті паразита, то виграєте гроші або отримаєте прибуток. Правда, ця удача обернеться великою неприємністю для одного.

До чого сниться, що довелося виводити бліх у домашнього улюбленця? Вам доведеться втрутитися в чужі справи. Тиснути комах у сні на тілі собаки або кішки – до розчарування, яке прийде після виконання важкої роботи.

Приснилося, що ви ловили стрибають комашок у власної кішки або собаки? В будинку частим гостем стане нерозуміння, а ви погрязните в сімейних розборках і суперечках.

Що означає блоха на тілі, в одязі

До чого сниться, що шкідливі комашки лазять по шкірі? Це означає, що ви захворієте або ж діти замучать своїми примхами. Іноді самотня блоха на тілі знаменує задоволення, отримане від близькості з чоловіком.

Приснилася блішки на голові або в волоссі? Погані думки або прикрі помилки стануть причиною всіх проблем. Це також знамення конфліктів з родичами і колегами.

Якщо ж ви виявили паразитів на одязі, то стримайте свою цікавість і не суньте ніс в чужі проблеми. Крім того блохи в одязі попереджають про заразних хворобах або безпідставних переживання.

Уві сні кусають блохи

Якщо в мріях ви відчули блошиний укус, то буде біда, хай і незначна за своїми розмірами. Жінці подібне бачення обіцяє грубу наклеп, молоду дівчину попереджає про спокусу, а чоловікові радить придивитися до партнерів.

Приснилося, що вас повністю покусали дрібні комашки? Зустріч з неприємним людиною ще довго буде нагадувати про себе. Якщо ж вас вкусила одна єдина блоха, але ви це відчули, то ймовірно перебуваєте під поганим впливом.

Що означає, якщо ранка свербить? Вам не вдасться вирішити якусь проблему ще довго. Якщо ж укус не доставляє особливого дискомфорту уві сні, то ви досягнете бажаного, незважаючи ні на що.

До чого сниться шукати і ловити бліх

Якщо приснилося, що ви шукали блішок, то наяву явно жадаєте «пригод». Відмовтеся від участі в афері – вона принесе лише збитки. До чого сниться шукати бліх? Це знак того, що ви знайдете собі нове заняття.

Уві сні довелося ловити комах? Це дивно, але ви помиріться з давнім ворогом і він стане кращим другом. Бачити, як хтось ловить і тисне паразитів означає, що протягом певного періоду життя буде спокійним і розміреним.

Що значить тиснути, вбивати бліх у сні

Найкраще, що ви можете зробити в нічних мареннях, це розчавити і вбити блоху. Подібне дії обіцяють наяву отримання прибутку. Це може бути зарплата, виграш, старий борг і просто гроші, буквально звалилися з нізвідки. Це ж сновидіння вказує на внутрішні розбіжності, душевний дискомфорт, муки совісті і пошуки істини.

Блоха у сні – зразкові розшифровки

До чого сниться блоха, зрозуміти не так вже й складно. Для більш точної розшифровки можна використовувати будь-які відповідні значення, що стосуються дрібних комах.

Взагалі блоха уві сні швидше негативний, ніж позитивний образ. Однак якщо приснилися ці дрібні паразити, то є можливість уникнути неприємностей і навіть великих бід. Досить дати сновидіння вірну трактування.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться бобер, сонник – бобер уві сні

Зміст: Інтерпретація по соннику Міллера Приснився бобер по соннику Медеї Трактування сонника подружжя Зими Думка сонник Деніз Лінн До чого сниться бобер у воді Уві сні вкусив бобер Що значить…

До чого сняться близнюки, сонник – близнюки у сні

Зміст: Інтерпретація сонника XXI століття Думка сучасного суміщеного сонника Трактування образу по соннику від А до Я Тлумачення інших сонників До чого сняться близнюки хлопчики Приснилися дівчатка-близнючки Що означають близнюки…

До чого сниться блондинка, сонник – блондинка уві сні

Зміст: Інтерпретація по Міллеру Думка сонника чаклунки Медеї Тлумачення образу по соннику мандрівника Приснилася блондинка за іншим сонникам Уві сні блондинка з довгими або короткими волоссям До чого сниться блондинка…