Тільки для справжніх пані!

До чого сниться блискавка, сонник – блискавка уві сні

До чого сниться блискавка, сонник – блискавка уві сні

Зміст:

Блискавка у сні символізує приховані таланти, а також велику силу, волю, здатність до просування, розвитку. Іноді це природне явище попереджає про великі зміни. До чого воно ще сниться, розкажуть сонники.

По соннику Міллера

Приснилася блискавка? Чекайте процвітання і щастя, але протягом дуже короткого періоду. Трапилося бачити, як блискавка освітила певний об’єкт? Вас ізмучают злісні плітки, або ж потішить удача близької людини. Якщо спалах освітив вас, то чекайте сильного потрясіння.

До чого сниться блискавка в темному небі серед грозових хмар? Готуйтеся до тривалого періоду труднощів і невдач. Сонник вважає, що це завжди ознака розчарувань, втрат, великої небезпеки. Що значить, якщо у сні блискавка блиснула над головою? Наближається період радості і прибутку.

За сонником Мандрівника

Уві сні блискавка попереджає про великі події і зміни. Якщо приснилося, що вона спрямована до вас або спалахнула прямо над головою, то сонник впевнений: ви відзначені невидимими силами, маєте певну місію.

Найкраще бачити чисту і яскраву блискавку. Вона означає щасливий збіг обставин, творчу енергію, успішну реалізацію задуманого, а також символізує духовне зростання, осяяння, усвідомлення, відкриття.

Приснилася блискавка з темним або фіолетовим відблиском? Ви виконуєте роль злого генія, втілюєте демонічні плани. Цей же сюжет попереджає про небезпеку. Подальше тлумачення сну необхідно базувати на особливості неба, хмар і інших особливостей сюжету.

За сонником закоханих

До чого сниться яскрава блискавка? Готуйтеся до змін, які вас сильно здивують. Це ж бачення натякає на близьке знайомство з людиною, призначені самою долею. Правда, сонник вважає, що ви не відразу це зрозумієте.

Приснилося, що блискавка вдарила поруч з вами? Незабаром відчуєте невідоме почуття, можливо, вам уготована любов з першого погляду. Причому події будуть розвиватися настільки стрімко, що передбачити їх поворот неможливо.

Уві сні трапилося бачити, як блискавка вдарила у близької людини? З вашої вини він пізнає серйозні проблеми. Якщо уві сні від удару блискавки що загорілося або зруйнувалося, то це означає, що ви втратите голову і піддастеся емоціям.

За сонником XXI століття

До чого сниться блискавка над своєю головою? Удача посміхнеться лише на коротку мить. Якщо приснилося, що уразила блискавка, то будете багаті і відомі. Бачити, як спалах висвітлює власне тіло, означає, що наближається щаслива подія.

Приснилося, як в кімнату залетіла кульова блискавка? Доведеться переживати і співчувати. Якщо її поява призвело до пожежі, то сонник пророкує хворобу родича. Добре, якщо у сні кульова блискавка пролетіла близько, але пішла від вас. Біди і неприємності та насправді обійдуть вас стороною.

До чого сниться дерево, в яке влучила блискавка? Сонник вважає, що ви ризикуєте втратити гарного друга. Якщо блискавка вдарила в голову, але болю не було, то незабаром становище буде стабільним. Бачити, як блискавка влучила в громовідвід, можна перед вчиненням помилки.

До чого сниться блискавка в небі

Погано бачити, як блискавка блискає в грозовому небі. Це означає, що наближаються дуже погані часи, можливо, війна. Цей же сюжет вказує на жінку, яка принесе вам нещастя.

Приснилося, що блискавка спалахнула в чистому небі? Отримайте справедливе покарання за скоєне. Якщо ж траплялося у світлих хмарах, то чекайте процвітання і достатку. Блискавка, яка з’явилася на небі в темних хмарах, обіцяє біду, втрати, розчарування.

Що означає блискавка, гроза, блискавка без грому

Приснився грім і блискавка? Чекайте приголомшливих новин. Якщо блискавка несла загрозу, то очікування не справдяться. До чого сниться безпечне природне явище? Підготуйтеся до досить несподіваної зустрічі.

Якщо блискавка була уві сні без грому, що наближається хвороба або боротьба з суперником, який перевершує вас по силам і можливостям. Чути в ночі грім і бачити блискавку можна до збагачення і щастя. Якщо блискавка вдарила в громовідвід, то наслідуйте раді близької людини, інакше наживете неприємності.

Блискавка у сні – інші значення

Блискавка уві сні досить неоднозначний символ і може обіцяти як добрі, так і погані події. Наприклад, одне і те ж явище може символізувати чвари і радість, приємні новини і небезпечне становище. Тому дуже важливо відзначити особливості сновидіння.

Приснилося, що блискавка стала причиною перешкод в телевізорі чи радіо? Наяву належить робити чужу роботу, за яку вам не заплатять.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться біль, сонник – біль у сні

Зміст: По соннику Міллера За сонником подружжя Зима За суміщеного сучасному соннику З англійської соннику За езотеричного соннику До чого сниться біль у животі, спині, руках, ногах, різних частинах тіла…

До чого сниться розлучилися, сонник – розлучилися уві сні

Зміст: За сонником Медеї По соннику Міллера За сонником Н. і Д. Зими За сонником жовтого імператора За сонником від А до Я За сонником Морозової До чого сниться чоловік,…

До чого сниться кімната, сонник – кімната уві сні

Зміст: За сонником Мандрівника За сонником від А до Я По соннику Міллера За сонником подружжя Зими Приснилася кімната з меблями, ліжком До чого сниться кімната порожня Що символізує кімната…