Тільки для справжніх пані!

До чого сниться бити жінку, сонник – бити жінку уві сні

До чого сниться бити жінку, сонник – бити жінку уві сні

Зміст:

Якщо в реалі ви відчуваєте нервове напруження і не знаєте, куди випустити негативні емоції, то немає нічого дивного, що уві сні вам трапилося бити жінку. Сонники та конкретні образи допоможуть відповісти на питання, до чого сниться побиття жінки.

Думка різних сонників

Приснилося, що ви побили жінку? Сонник Д. ЛоффА впевнений, що вас мучить злість чи підсвідомий страх. І дуже важливо знайти позитивний виходячи для настільки руйнівних емоцій. Причому особистість або зовнішність дами, яку довелося бити, підкаже, де шукати причини своєї дратівливості.

Езотеричний сонник абсолютно згоден з попереднім думкою. Він підтверджує, що вам негайно потрібно позбавитися від негативу, інакше наживете масу безглуздих проблем.

Сонник Цвєткова в свою чергу впевнений, що побиття у сні веде до перемир’я, прощення і порозуміння. Це ж бачення підказує, що незабаром ви знайдете оптимальний вихід зі складної ситуації.

Сонник ж Міллера вважає, що бити жінку уві сні означає, що недалекоглядні, а швидше за дурні вчинки відомої вам особи призведуть до повної плутанини в справах і регулярних скандалів в будинку.

До чого сниться бити жінку жінці, чоловікові

Якщо чоловікові приснилося, що він побив знайому дамочку, то підсвідомо він жадає зустрітися з нею і перевести знайомство на більш інтимний рівень. Чоловікові бити жінку у сні – до необхідності стримувати власну дратівливість і агресію. Вибух емоцій зашкодить справах і особистому житті.

Жінці бити іншу жінку – до ситуації, в якій їй знадобиться порада більш мудрою подруги. Але, схоже, підсвідоме знання про це з якоїсь причини приносить повне неприйняття і навіть душевні страждання.

Що значить – бити жінку свою або чужу

Приснилося, що ви били свою даму серця, подругу або дружину? Ваші необдумані і необачні вчинки дадуть привід для грандіозного скандалу і засудження оточуючими.

Якщо уві сні ви б’єте дружину або подругу палицею, а вона кричить, то станете об’єктом для неприємних чуток і пліток. Іноді бити уві сні дружину до її майбутню зраду. До чого сниться, що довелося бити коханку? Дуже скоро ваш таємний роман стане надбанням громадськості, що значно додасть вам проблем.

Довелося бити жінку по обличчю, голові

Якщо уві сні ви регулярно даєте жінці ляпаса чи б’єте по голові, то в реалі оточуючі мають до вас ряд обґрунтованих претензій. Бачення також попереджає про повному хаосі, який скоро перетвориться ваша звичайна життя.

Якщо приснилося, що ви несподівано для себе вдарили жінку, то бачення закликає здійснити рішучий вчинок, який допоможе самоствердитися. Ось тільки не варто використовувати для цього низькі прийоми!

Іноді удар по голові або особі жінки може знаменувати собою великі неприємності, образи гідності та інші складності морального характеру.

До чого уві сні бити жінку до крові

Якщо приснилося, що ви побили жінку до крові, то скоро зустрінетесь з родичами або друзями, яких давно вважаєте найбільш близькими людьми. До чого сниться, що ви вдарили даму, і бризнула кров? На жаль, вам доведеться відбиватися від злих чуток, распускаемих родичами.

Бити жінку у сні – конкретні образи

Яким би неприємним не був сюжет, уві сні можна знайти оптимальну підказку на майбутнє. Для цього достатньо максимально точно відновити сновидную картину і врахувати додаткові деталі.

Використовуючи приклади тлумачень і власну інтуїцію, не так вже складно розібратися, до чого сниться бити жінку.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться ягоди, сонник – ягоди уві сні

Зміст: Думка сонника Міллера Тлумачення по соннику подружжя Зими Інтерпретація по соннику для всієї родини Сонник Медеи – ягоди уві сні Інтерпретація образу по соннику Фрейда До чого сняться ягоди…

До чого сниться яма, сонник – яма уві сні

Зміст: Інтерпретація сонника Фрейда Тлумачення сонника Езопа Думка сонника від А до Я Приснилася яма – поєднаний сучасний сонник Що означає яма на дорозі, біля будинку Яма на кладовище –…

До чого сниться яструб, сонник – яструб у сні

Зміст: Інтерпретація сонника Д. Лоффа Думка жіночого сонника Тлумачення за загальним соннику Трактування образу по соннику Деніз Лінн Яструб по езотеричного соннику Розшифровка від Фрейда До чого сниться яструб на…