Тільки для справжніх пані!

До чого сниться бити, сонник – бити уві сні

До чого сниться бити, сонник – бити уві сні

Зміст:

Уві сні довелося когось побити? Це відображення надмірного нервового напруження, прихованих або навмисно захованих негативних емоцій і взагалі ознака внутрішньої незадоволеності. До чого сниться, що вам довелося бити кого–то? Вичерпні відповіді дадуть популярні сонники.

Інтерпретація образу по соннику Фрейда

За традицією, всі тлумачення сонника Фрейда дають характеристику інтимних бажань сновидця, а крім того, відмінно описують його поведінку і спільні цілі у звичайному житті.

Так, бити у сні буквально означає йти до мети найкоротшим шляхом. Іноді це натяк на схильність до садизму і наявність різноманітних фобій.

Приснилося, що ви когось били? В реалі ви легко і часом з величезним задоволенням завдаєте людям біль, як фізичну, так і моральну. Якщо уві сні б’ють вас, і ви відчуваєте приємні відчуття, то явно схильні до мазохізму в будь-яких його проявах.

Думка сонника подружжя Зими

До чого сниться, що ви побили беззахисного персонажа? На думку сонника, іде серйозна невдача і навіть катастрофа, але винні в ній будете тільки ви.

Якщо в ночі конфлікт завершився цілком мирно, то наяву поступово піде напруга у відносинах з оточуючими і настане спокійний період. Приснилося, що битва закінчилася дуже сумно? В реалі відбудеться грандіозний скандал.

Тлумачення по соннику Д. Лоффа

До чого сниться бити когось чи щось? Тлумачення сну сонник радить почати з питань. Били ви або вас, хто і кого саме, в чому причина сутички і так далі. Це подробиці допоможуть дати трактування кожного нюансу, об’єднати їх у цілісну картину подій і отримати прогноз на майбутнє.

Є у сонника і більш конкретні трактування. Так самому бити кого–то означає, що вас мучить якесь негативне почуття (злість, образа, страх), яке ви намагаєтесь приховати. Персонаж, якого ви побили, наяву зазвичай є агресором, уві сні ж ви можете зробити з ним те, про що лише мрієте наяву.

Приснилося, що били вас? Придивіться до тих, хто бере участь у побитті. Можливо, в них ви дізнаєтеся людей, які всіляко отруюють ваше життя або тільки планують це зробити.

Сучасний суміщений сонник до чого бити уві сні

До чого сниться бити за цим сонником? Бити дитину уві сні означає, що з’явиться якийсь незаслужену перевагу, яким ви неодмінно скористаєтеся.

Приснилося, що на вас раптово накинувся якийсь чоловік і побив, то будьте готові до життєвих негараздів різного ступеня важливості.

До чого сниться бити людину

Приснилося, що довелося бити беззахисного незнайомця? Будьте готові зустріти удар долі. Якщо побитий був близькою людиною, то настають скандали і сварки в будинку. Побиття знайомої особистості відображає нестерпне бажання комусь помститися.

Якщо довелося бачити бійку, в якій два учасники з однаковим успіхом б’ють один одного, то доведеться стати свідком на судовому розгляді. Можливо також, вам належить мирити посварених друзів, подружжя або родичів.

Уві сні бити живої людини – до неприємностей, мертвого – до серйозних проблем. Терпляче зносити удари означає, що вас чекає великий сімейне щастя. Якщо ж ви відбиваєтеся, то ймовірно, самі не знаєте, чого хочете.

Що значить, бити мух в будинку

У винятково рідких випадках бити мух у сні – до чужої смерті. Найчастіше це захід знаменує згода в будинку і взаєморозуміння для сімейних, а також взаємну любов для одиноких. Якщо дівчині довелося уві сні бити мух, то вона знайде оригінальний вихід із становища.

Приснилося, що ви закрили велику муху? Розкрити обман, на який зважиться близька вам людина. Довелося уві сні ганяти і бити настирливих комах? Ви дуже знервовані і може зірватися в самий невідповідний момент.

Уві сні бити посуд – що означає

До чого сниться абсолютно свідомо бити посуд? Якщо при цьому ви відчули легкість і спокій, то буде щастя. Якщо були незадоволені, то настають складності у відносинах і справах.

Приснилося, що ви били посуд в пориві цієї люті? Наближається період нескінченних скандалів, які приведуть до повного краху життя.

Якщо уві сні ви навмисно скинули зі столу келих або тарілку, то наяву доведеться поспіхом приймати рішення, яке вплине на подальшу долю.

Бити кішку, собаку – тлумачення образу

Бити тварин у сні погано. До чого це сниться? Найчастіше до втрат і невдач. Однак, якщо ви били братів менших, захищаючись, то тлумачення дещо інше. Бити кицю – до звістки про зраду, собаку – до вірності одного.

Крім того, якщо приснилося, що ви били агресивну собаку, то на деякий час забути про всі хвороби. Сталося взагалі вбити напасників псину? Ви в цілковитій безпеці і можете нічого не боятися.

Якщо уві сні на вас напали дикі коти і ви відбилися від них, то в реальності зможете чинити гідний опір ворогам і навіть реальним грабіжникам. Бити бездомних котів – до сотень дрібних неприємностей.

Бити уві сні – трактування деяких деталей

До чого сниться бити кого–небудь? Підказки потрібно шукати в деталях. Чим більше нюансів ви зможете пригадати, тим точнішим буде прогноз.

Остаточну розшифровку образу дадуть особисті емоції і відчуття. Позитивні почуття пом’якшують негативне тлумачення і навіть змінюють його в протилежний бік. Негативні навпаки ще більше посилюють все погане.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться бити людину, сонник – бити людину уві сні

Зміст: Трактування сонника доктора Фрейда Думка сонника подружжя Зими Тлумачення образу за іншим сонникам До чого сниться бити людину знайомого, незнайомої Що значить бити людину по обличчю, голові До чого…

До чого сниться карась, сонник – карась уві сні

Зміст: До чого сниться карась по соннику Міллера Що значить, приснився карась — трактування за Вангу Карась по Сучасному соннику До чого сниться карась по соннику мадам Хассе Трактування по…

До чого сниться короп, сонник — короп уві сні

Зміст: Тлумачення по соннику Міллера Трактування за Вангу Короп по Сучасному соннику Приснився короп по Нострадамусу Інтерпретація по соннику Хассе Приснився короп по соннику Лонго Думка сонника Лоффа Що значить:…