Тільки для справжніх пані!

До чого сниться бити скло, сонник – бити скло у сні

До чого сниться бити скло, сонник – бити скло у сні

Зміст:

Приснилося скло? У сні це вказівка на дуже тендітну ситуацію, яка може вирішитися в ту чи іншу сторону в будь-який момент. До чого сниться бити скло? Ймовірно, ви готові перейти до вкрай рішучих дій. Більш детальну розшифровку дадуть сонники і конкретні приклади.

Думка сонника Міллера

Якщо уві сні сталося бити скло, то справа, якій ви віддали всього себе, завершиться повним провалом. Приснилося, що при цьому порізалися? Якщо ви проявите свої приховані таланти, то неодмінно здивуйте оточуючих і заслужити їх повагу.

Інтерпретація сонника Медеї

До чого сниться скло? Уві сні воно символізує щось крихке і примарне, наприклад, особисті мрії або якісь ідеали. Крім того це символ вкрай ненадійною ситуації.

Якщо ж у сні сталося бити скло, то ви самі сприятимете того, щоб позбутися помилкових ілюзій. Бачити вже розбите скло – заклик виявити обачність і деякий час всіма силами уникати сварок. По суті, образ дає зрозуміти, що життя більш реальна, ніж це здається.

Трактування загального сонника

Уві сні довелося розбити скло? Наяву буде гучний скандал через дрібницю. Бачити шматок розбитої шибки – до неодмінною посварився зі своєю половинкою через марних підозр і безпричинної ревнощів. Приснилося, що хтось навмисно розбив скло? Якусь проблему доведеться вирішувати силовими методами, що в підсумку призведе до великого конфлікту.

Тлумачення образу за іншим сонникам

Сонник подружжя Зими стверджує, що бити скло у сні – до дивних подій, які принесуть неприємності і бажання сховатися від світу. Сонник закликає негайно взятися за справу, адже сховатися від проблем точно не вийде.

До чого сниться бити скло у Сучасному суміщеного соннику? Це явна ознака невдалого завершення якоїсь справи. Сонник від А до Я вважає, що бити скло у сні – до відмови від вкрай вигідною роботи. Крім того, це знак втраченого шансу, який міг би вивести із замкнутого кола і тотального безгрошів’я.

До чого сниться бити скло віконне

Приснилося, що розбили віконне скло? Ви вклали сили і ресурси в справу, яке в підсумку закінчиться повним крахом. Але якщо ви порізалися при цьому, то саме час розкрити свої приховані здібності і здивувати людей.

Бити віконне скло буквально означає позбавлятися від ілюзій, нездійсненних мрій і примарних планів. Іноді це подія уві сні натякає на те, що саме час перевірити наяву зір.

Що означає уві сні бити посуд

Варто зазначити, що кожен вид посуду має власну символіку. Наприклад, каструлі відображають майбутні плани, тарілки – веселощі та урочисті заходи, чашки – сімейні справи, а келихи – романтичні.

Знаючи це, не важко здогадатися, до чого сниться, що ви кинули ту чи іншу посудину – намічене явно не виповниться. Крім того бити посуд уві сні навмисно – до щастя, а випадково – навпаки до різного роду проблем і труднощів.

Довелося бити скло в машині

До чого сниться, що ви розбиваєте лобове або будь-яке інше скло в автомобілі? Цей образ досить суперечливий, іноді він обіцяє покупку новенького авто, іноді попереджає про небезпеки, які загрожують в дорозі.

Приснилося, що ви гримнули лобове скло? Пора розширити свій кругозір, дізнатися щось нове або завести знайомства. Якщо ви спеціально били скло, щоб пізніше вставити нове, то насправді потрібно виправити допущену раніше помилку. Вставляти скло буквально означає – відгородиться від світу і суспільства.

Уві сні бити скло на телефоні

Приснилося, що ви ненавмисне розбили скло на мобільному? Наяву хтось настирливо втручається у ваше особисте життя. Іноді це ознака того, що ви надто перебільшуєте значимість власних проблем.

До чого сниться, що ви розбили скло на телефоні, кинувши його зі злості? Наяву будьте готові до сімейного скандалу. У деяких випадках бачення знаменує втрату влади і впливу з власної вини.

До чого бити скло на годинах

Приснилося, що ви розбили скло на часиках? Насправді зумієте уникнути великої небезпеки. Бажано запам’ятати, яке час показували стрілки. Це проллє світло на момент виконання сновидіння.

Якщо ви навмисно розбили скло в настінних годинах, то свідомо підете на розрив з якоюсь людиною. Розколоти скельце на власних наручних часиках нітрохи не краще. Це ознака того, що ви ведете себе занадто легковажно і ризикуєте потрапити у вкрай незручне становище.

Бити скло у сні – приклади тлумачень

Щоб розібратися, до чого саме сниться цей образ, необхідно розглянути значення розбитого предмета і точно визначити характер особистих дій.

Для більш повного тлумачення сну необхідно врахувати, ніж довелося бити скло (руками, предметами), які почуття у сні ви відчули й інші нюанси.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться бити чоловіка, сонник – бити чоловіка уві сні

Зміст: Розшифровка по соннику подружжя Зими Тлумачення по сучасному суміщеного соннику Інтерпретація за іншим сонникам Що значить бити чоловіка чужого, незнайомого, свого До чого сниться бити чоловіка по щоках, кулаком…

До чого сниться бити дитину, сонник – бити дитину уві сні

Зміст: Інтерпретація з різних сонникам До чого сниться бити свого, чужого дитини Що значить – бити дитину хлопчика або дівчинку Сталося бити дитину по попі, ременем Уві сні бити дитину…

До чого сниться бити по обличчю, сонник – бити по обличчю уві сні

Зміст: Думка сонника Ванги Думка сучасного суміщеного сонника Інтерпретація сонника подружжя Зими Тлумачення образу за іншим сонникам До чого сниться бити по обличчю чоловіка, жінку Що значить – бити по…