Тільки для справжніх пані!

До чого сниться бити по обличчю, сонник – бити по обличчю уві сні

До чого сниться бити по обличчю, сонник – бити по обличчю уві сні

Зміст:

Якщо уві сні вам довелося бити когось по обличчю, то в реальності зовсім не обов’язково готуватися до конфлікту. До чого сниться цей нетривіальний сюжет? Найчастіше він відображає емоційний стан сновидіння і навпаки застерігає від необачних дій.

Думка сонника Ванги

Сонник Ванги стверджує, що бити по обличчю когось у сні означає, що вашим планам не судилося здійсниться, адже обставини буквально обернеться проти вас.

Приснилося, що ви самі отримали від когось по обличчю? Бачення закликає до рішучих дій, які допоможуть зайняти більш міцне положення. Причому якийсь досить важкий крок ви повинні зробити самостійно, без сторонньої допомоги. Інакше толку не буде.

Думка сучасного суміщеного сонника

Якщо уві сні вас вдарила по обличчю кохана і ви дуже засмутилися, то в реалі готуйтеся до несподіваної радості. Якщо ви самі тріснули її, то будете любити ніжно.

До чого сниться, що сталося бити по обличчю кращого друга? Не далекий той час, коли вам доведеться просити поради у більш мудрих і розумних людей. Якщо приснилося, що батьки били один одного по обличчю, то сонник підозрює, що ви дуже боїтеся їх сварки, так як є ймовірність, що вони розлучаться.

Це також явна ознака того, що ви намагаєтеся нав’язати власну думку своїй половинці. Якщо уві сні довелося бити випадкового перехожого, то вашим очікуванням не судилося здійснитися.

Інтерпретація сонника подружжя Зими

До чого сниться бити по обличчю іншого персонажа за цим сонником? Бачення обіцяє невдачу, яка стане наслідком власної надмірної дратівливості.

Якщо ви дали ляпаса знайомому людині уві сні, то в реалі повздорите з ним через дрібницю. Більш того, цей же сюжет натякає на можливі проблеми в конкретній галузі життя. досить лише згадати, ким є цей індивідуум в реалі.

Тлумачення образу за іншим сонникам

Жіночий сонник впевнений, якщо приснилося, що ви вдарили кого–то по обличчю, то задумані плани повністю проваляться. Сонник 21 століття вважає, що ляпас у сні символізує реальне образа, що ви незабаром заробите. Древнеперсидскьке сонник Тафлиси вважає, що удар по обличчю може приснитися до пліток і підступне наклеп.

До чого сниться бити по обличчю чоловіка, жінку

Уві сні вдарити по обличчю як жінку, так і чоловіка до ситуації, в якій доведеться відстоювати власну честь. Приснилося, що ви били по обличчю незнайомої людини? Це означає, що ви отримаєте несподіване повідомлення.

До чого сниться ляпас жінці? У сні це відображення її прагнення до влади, а також бажання випробувати заборонене задоволення. Якщо чоловік б’є по обличчю уві сні, то він боїться вступати в близькі стосунки, побоюючись власної неспроможності в ліжку.

Що значить – бити по обличчю дружину, чоловіка, коханку або коханця

Якщо приснилося, що ви били коханця або чоловіка по обличчю, то в реалі ви повністю впевнені у своїх силах. Коханець, який отримав ляпаса, в дійсності буде буквально носити на руках».

До чого сниться бити по обличчю чоловіка або дружину? Тлумачення сну двояке: або вас чекає божевільна любов, або малоприємне образу від близького.

Якщо приснилося, що вдаривши по обличчю людини, ви відчули полегшення, то наяву градус напруженості спаде. Якщо ж полегшення не було, то раптовий спалах люті призведе до безлічі проблем.

Бити по обличчю дитини – коротке тлумачення сюжету

До чого сниться, що ви били дитину? Підсвідомо ви відчуваєте незадоволеність або якусь провину. Батькам бити власне чадо по обличчю означає, що вдома почнеться справжня війна, яка затягнеться надовго. Що ще означає. якщо ви отхлестали малюка по щоках? В реалі зробите помилку, яка загрожує непоправними наслідками.

Наснилося – бити по обличчю рукою, кулаком

До чого сниться, що уві сні довелося стукнути когось кулаком або рукою по обличчю? Наяву ви прагнете стати лідером, незважаючи на усілякі перешкоди. Якщо ви вдарили кулаком у відповідь на агресію чи образу, то можете сміливо вступати в протистояння – ви станете абсолютним переможцем. Бити по обличчю кулаком у сні – до взаємних докорів і малоприємною лайки.

Бити по обличчю уві сні – трохи конкретики

До чого сниться подібний сюжет? Щоб знайти відповідь, варто якомога точніше згадати куди припав удар і чим було завдано.

Більш детальну інтерпретацію можна знайти у відповідних за змістом тлумачення.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться бити жінку, сонник – бити жінку уві сні

Зміст: Думка різних сонників До чого сниться бити жінку жінці, чоловікові Що значить – бити жінку свою або чужу Довелося бити жінку по обличчю, голові До чого уві сні бити…

До чого сняться ягоди, сонник – ягоди уві сні

Зміст: Думка сонника Міллера Тлумачення по соннику подружжя Зими Інтерпретація по соннику для всієї родини Сонник Медеи – ягоди уві сні Інтерпретація образу по соннику Фрейда До чого сняться ягоди…

До чого сниться яма, сонник – яма уві сні

Зміст: Інтерпретація сонника Фрейда Тлумачення сонника Езопа Думка сонника від А до Я Приснилася яма – поєднаний сучасний сонник Що означає яма на дорозі, біля будинку Яма на кладовище –…