Тільки для справжніх пані!

До чого сниться бити людину, сонник – бити людину уві сні

До чого сниться бити людину, сонник – бити людину уві сні

Зміст:

Уві сні сталося бити людину? Ви явно незадоволені поточним положенням або ж власними діями наяву. Не шукайте винних, краще розберіться в собі! До чого сниться це дія, розкажуть популярні сонники.

Трактування сонника доктора Фрейда

До чого сниться бити людину за цим сонником? Він упевнений, що ви досягаєте мети, незважаючи на незадоволене думку оточуючих. Але не завжди це є єдино вірним виходом.

Приснилося, що ви били когось? На обличчя явна схильність до садизму, але швидше морального, ніж фізичного. Поспостерігайте за собою, ймовірно, вам справді подобається ображати тих, хто знаходиться поруч.

Думка сонника подружжя Зими

До чого сниться бити людину? Якщо ви відлупцювали уві сні беззахисного незнайомця або дитини, то ви самі стоїте буквально на межі. Дуже скоро життя наповниться невдачами і катастрофічними подіями. Але винні в цьому тільки ви.

А ось бити уві сні чоловіка або дружину, куди краще. Ви нарешті звільниться від ревнощів або вибачте дружину минулі гріхи.

Тлумачення образу за іншим сонникам

Збірник сонників впевнений, що бити людину уві сні – до перемоги над життєвими труднощами або ворогами. Приснилося, що ви били когось? Постарайтеся стримувати надто пристрасні пориви, інакше нашкодите собі.

Сонник Цвєткова впевнений, що бити людину буквально означає, торжество справедливості, примирення після сварки та набуття душевного спокою.

Якщо уві сні ви частенько б’єте різних персонажів, то, на думку Езотеричного сонника, наяву стримуєте негативні емоції. Але вони неодмінно знайдуть вихід, а ви заробите неприємності.

Малий велесов сонник стверджує, що побиття персонажа у сні символізує швидке примирення з давнім ворогом. Це знак того, що доведеться спілкуватися з людиною, який усюди сіє розбрат і скандали.

До чого сниться бити людину знайомого, незнайомої

Приснилося, що побили знайомого? Ймовірно, у дійсності ви намагаєтеся нав’язати йому свою точку зору.

Якщо уві сні сутичка була не дуже серйозною, то скоро напруга в звичайному житті спаде, і ви зможете зітхнути вільно. Іноді побиття знайомого уві сні закликає до негайних дій.

Якщо ж довелося сильно бити абсолютно незнайомого персонажа, то наяву назріло грандіозний конфлікт, який закінчився великими неприємностями.

Що значить бити людину по обличчю, голові

До чого сниться, що ви били когось по голові? У світі реальному ввяжетесь у скандальну історію. Бачення застерігає від необачних дій і поспішних рішень. Крім того, добре придивіться до оточуючих, серед них є ворог, що ховається під маскою доброзичливості.

Приснилося, що ви завдали дзвінкий стусана? Найближчим часом отримаєте інформацію, використовуючи яку попередьте когось про небезпеку. Якщо ж у сні довелося бити людину по обличчю, то в реалі зустрінетеся з тим, кого не бачили вже дуже давно.

До чого сниться бити людину до крові

Якщо ви когось били до крові, то незабаром у гості завітають родичі. Якщо від удару бризнула кров, то постарайтеся не втручатися в майбутній конфлікт, інакше нашкодите собі. Якщо кривава юшка зросила вашу одяг, то неодмінно розбагатієте.

Бити людину до крові буквально означає, що ви проявляєте легковажність та безпечність у важливій справі. Постарайтеся зібратися і почати діяти.

Бити людину уві сні – приклади розшифровок

До чого сниться, що довелося бити людину? Це відображення завищеної самооцінки і надмірної ваги. Для більш конкретного тлумачення слід врахувати другорядні деталі.

Якщо приснилося, що уві сні ви кого–то штовхали, то й наяву буквально доведеться підганяти і підштовхувати оточуючих. Якщо ж сталося бити людину і взагалі його вбити, то в реальності здійсніть фатальну помилку або назавжди позбудетеся від проблем.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться карась, сонник – карась уві сні

Зміст: До чого сниться карась по соннику Міллера Що значить, приснився карась — трактування за Вангу Карась по Сучасному соннику До чого сниться карась по соннику мадам Хассе Трактування по…

До чого сниться короп, сонник — короп уві сні

Зміст: Тлумачення по соннику Міллера Трактування за Вангу Короп по Сучасному соннику Приснився короп по Нострадамусу Інтерпретація по соннику Хассе Приснився короп по соннику Лонго Думка сонника Лоффа Що значить:…

До чого сниться кабан, сонник – кабан уві сні

Зміст: До чого сниться кабан по соннику Міллера Кабан у сні — трактування за Вангу Що значить приснився кабан по Сучасному соннику До чого сниться кабан по соннику Фрейда Кабан…